Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dominikanin wziął udział w imprezie LGBT u protestantów

2»

Komentarz

  • ominika powiedział(a):
    Malia powiedział(a):
    Papież Benedykt miał rację, że zabronił przyjmowania takich do seminariów. Potem idą na spotkania z kolegami i gorszą wiernych.
    Kryzys powołań...  Zamykane seminaria...
    Hmm...
    mspanc
    Możesz rozwinąć?
  • Malia powiedział(a):
    Papież Benedykt miał rację, że zabronił przyjmowania takich do seminariów. Potem idą na spotkania z kolegami i gorszą wiernych.
    @ominika Chyba chodzi o tę wypowiedź
  • Ale nie jestem adwokatem, wiec jak coś to Prosze krzyczec
  • Nie chcę zaczynać kolejnego wątku. Sprawa podobna chociaż inna

    Pijarzy z Krakowa urządzili wystawę znanego projektanta mody w krypcie swojego kościoła, na co zareagowała była małopolska konserwator zabytków Monika Bogdanowska. "Czy wyobrażają sobie państwo pokaz mody w czynnej świątyni, albo na cmentarzu?" - pytała zbulwersowana. Teraz zakonnicy się tłumaczą, ale zdania na temat wystawy są mocno podzielone.

    Dlaczego na cmentarzu wisi kostium kąpielowy i torebki? Zobaczcie Państwo sami oceniając skalę świętokradztwa i profanacji - pisała konserwatorka prezentując zdjęcia z wystawy i dodała: cywilizacja, którą znamy, obyczaj, etyka przekroczyły krawędź za którą jest już tylko ciemna czeluść.

    Czuję się w obowiązku wyjaśnić, że w Krypcie nie odbył się pokaz mody, a jedynie wystawa kreacji - napisał o. Józef Tarnawski SP, rektor zakonu Pijarów.





    KASA KASA KASA KASA KASA
    Podziękowali 1Berenika
  • Opowieści z Krypty  :o
  • Dokładnie :D
  • Ani. KASA.
  • A może zakonnicy chcieli na ładne dziewczyny popatrzeć, legalnie nie wychodząc z klauzury.
  • Teraz dopiero zauważyłem że tam są świeczki w kolorach LGBT - pomysłowe
  • W Gdańsku, w Domu Harcerza odbyły się zawody w tańcu na rurze... 
  • Ka.tka. powiedział(a):
    W Gdańsku, w Domu Harcerza odbyły się zawody w tańcu na rurze... 
    To teraz czas na zawody w najnowszej szwedzkiej dyscyplinie sportowej.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.