Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie golę nóg

Komentarz

  • Nie wiem, na co bardziej czekam: na modę na naturalne owłosienie czy na upowszechnienie pojazdów autonomicznych…
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Czy jest cos zlego (oprocz oczywistej upierdliwosci) w goleniu nog? 
  • edytowano sierpień 2023
    W samej czynności nie widzę nic złego. Zastanawiajaca jest kondycja spoleczenstwa, która wymaga od połowy golenia nóg i pach. Czynności upierdliwej, kosztownej, nieekologicznej i przede wszystkim BEZSENSOWNEJ. 

    Podziękowali 1Klarcia
  • Dlaczego bezsensownej? 
    Jak się podoba gładkie i miłej głaskać to już jakiś sens jest. 
  • Ale coraz więcej gejów także goli nogi i pachy, więc proporcje się zmieniają.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Bezsensownej społecznie. "Nakaz" jest społeczny. Ostracyzm społeczny. A sens społeczny żaden.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Ale coraz więcej gejów także goli nogi i pachy, więc proporcje się zmieniają.
    Nie znam się 
  • Zupełnie nie gejowi pływacy też się depilują.
  • Mnie nie drażni ani fakt, że ktoś goli nogi, ani że tego nie robi (chociaż przy ciemnych, wyraźnych włoskach jest to dla mnie mało estetyczne, ale to osobisty wybór).

    Natomiast nie podoba mi się takie lansowanie na zasadzie "wrzucę na insta zdjęcia nieogolonych pach z hashtagiem #feminizm"

  • malagala powiedział(a):
    Bezsensownej społecznie. "Nakaz" jest społeczny. Ostracyzm społeczny. A sens społeczny żaden.
    Ale to chyba podobnie jak cala reszta urodowych nakazow typu szorowanie piet, regulowanie brwi, manikiry pedikiry, peelingi, makijaz itd
  • Sandyesa powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Bezsensownej społecznie. "Nakaz" jest społeczny. Ostracyzm społeczny. A sens społeczny żaden.
    Ale to chyba podobnie jak cala reszta urodowych nakazow typu szorowanie piet, regulowanie brwi, manikiry pedikiry, peelingi, makijaz itd
    Nie no, suche pięty pękają i bolą. A kobieta bez makijażu nie jest ufoludkiem.
    Włosy pod pachami świadczą ni mniej ni więcej, jak o dojrzałości płciowej...
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Ale przecież wiem dlaczego. Kobieta musi spełniać oczekiwania. Ma być piękna i gładka jak trzynastolatka, ale nie na głowie, z niej powinna jak kaskada spływać loków fala, znikać w czeluściach dekoltu i przechodzić w pustynię bez włosa, aż po palce stóp, koniecznie drobne i umalowane.

  • edytowano sierpień 2023
    Był taki obrazek kiedyś
    Matka i córka oraz ciotka korzystają z publicznego prysznica, nago (na basenie albo coś takiego)
    Ciotka: o, widzę, że Karolina ma już włosy łonowe. Nie chcecie ich zgolić?
    Matka: nie, daj spokój, przecież to jeszcze dziecko
  • Pomijajac kwestie golenia czegokolwiek- komentowanie czyjegos ciala pod prysznicem a zwlaszcza dorastajacej dziewczynki jest obrzydliwe. 
  • To był rysunek jakiegoś rysownika.
  • edytowano sierpień 2023
    Dopiero teraz przeczytałem.  Co za kunszt, te emocje, prawdziwa poezja. A dotyczy włosków na nogach  :o
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Zupełnie nie gejowi pływacy też się depilują.
    U pływaków nadmiar owłosienia przeszkadza w osiąganiu dobrego wyniku.
  • M_Monia powiedział(a):
    Szukam właśnie dobrej golarki elektrycznej. Nie depilator a golarki. Do tej pory podkrada łammężowi. Czas mieć swoją damską. 
    Nie należy włosków na nogach golić, bo odrastają bujniejsze i mocniejsze.
    Trzeba systematycznie traktować je wodą utlenioną, później nacierając kremem, bo ta woda wysusza skórę. Po pewnym czasie staną się mało widoczne i kruche, a wtedy można użyć wosku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.