Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Najbliżej pogladami ci do…

2»

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2023
    Didymos powiedział(a):
    Hamal powiedział(a):

    Też to wyczułem. Pojawienie się na forum takiego lewaczka czy to starego czy nowego to dla mnie rodzaj rozrywki podobnej do oglądania TVN-u.
    Prawaczki oglądają TVN? Ciekawe wyznanie. 
    Ogladanie TVN to świetna rozrywka, ale ma także walory edukacyjne. Np. Tusek w TVN mówił że nie podwyższy wieku emerytalnego, pokazuję go dzieciom - zobaczcie teraz gada że nie podwyższy, a ta świnia już raz podwyższyła i to kobietom o 8 lat, chyba nienawidzi kobiet, żeby je tak zmuszać za mordę tyle lat do dodatkowej harówy.
    Albo mówi dalej że nadal będzie 500+, a my przed telewizorem w śmiech i przypominajka cytatu ministra finansów PO - "Na 500+ pieniędzy w budżecie po prostu nie ma."
    Ostatnio powiedział że trzeba obniżać podatki, i przypominamy sobie że gdy rządził powiedział że wyrzuci z rządu każdego kto zaproponuje podwyższenie podatków, następnie sam podwyższył VAT na 23% i się z rządu nie wyrzucił, kłamca.

    Wczoraj oglądaliśmy jak w programie u Stokrotki prawie płakała posłanka PO M.Wcisło że ją ktoś fizycznie zaatakował. Że one biedna nikomu nigdy nic nie zrobiła. Na cos takiego to już my niemal płakaliśmy ze śmiechu. Poseł który nikomu nic nie zrobił hahaha. Otóż poseł głosując w sejmie zawsze komuś coś zrobi. Nawet jeśli zagłosuje za likwidacją jakiegoś złodziejstwa to robi źle tym złodziejom. A tutaj było to posłanka PO, więc na pewno jakimś głosowaniem zrobiła krzywdę porządnym ludziom, a płacze że nikomu nic nie zrobiła. Cyrk. I może dlatego ktoś ja zaatakował.
    Nie pochwalam fizycznych ataków, ale taka może być przyczyna. Znajomy który mieszka w Szwajcarii twierdził że tam politycy wielkich głupot nie robią bo to mały kraj i do tego podzielony na małe kantony i bardzo łatwo jest spotkać polityka na ulicy i mu wygarnąć co się o nim myśli, więc na wszelki wypadek politycy szwajcarscy zachowują się przyzwoicie. A do tego każdy ma prawo posiadania broni, więc tym bardziej zachowują się przyzwoicie.
    W Polsce polityka na ulicy można spotkać tylko przed wyborami. Kto wie może pani Wcisło pierwszy raz zetknęła się z plebsem któremu w głosowaniu zamknęła w pandemii jakis biznes ?
  • @Hamal Media i polityka są po to aby dzielić ludzi 
  • Didymos powiedział(a):
    A co z twoim aparatem poznawczym? Gdzie ja napisałem o programie szkolnym?
    Halo, pobudka! Rozmawiamy o Latarniku Wyborczym i punktach według których określa poglądy. To nie cały program jest w 30% wspólny, ale program wypunktowany przez latarnika.

    Czyli co, manipulant czy brak zrozumienia?

  • Didymos powiedział(a):
    Podajesz tyły.

    Dlatego że przypominam o meritum? Oj Panie manipulancie :)

    Tak z ciekawości jak chciałbyś ocenić cały program partii na podstawie 20 pytań?
    Sam latarnik podaje, że uwzględnia stwierdzenia dotyczące najbardziej istotnych i aktualnych tematów życia publicznego. Jest to próbka, a nie całość.

    Jakie wspólne odpowiedzi były dla lewicy i konfy?

    - Szkoły powinny mieć większą swobodę w doborze treści poruszanych w programie nauczania.
    - Wynik każdego referendum ogólnokrajowego nie powinien być wiążący niezależnie od frekwencji.
    - Należy wzmocnić niezależność władzy sądowniczej od parlamentu i rządu.
    - Należy zwiększyć kompetencje samorządów lokalnych kosztem rządu centralnego.
    - Polska powinna doprowadzić do zablokowania importu zboża z Ukrainy.
    - Należy ograniczyć finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa.

    Jak widać dziwna to jest lewica. Część z tych twierdzeń jest zupełnie niezgodnych z ideologią lewicową.



    A jako Ciekawostkę podam, że jeżeli wszędzie odpowiemy nie wiem, to wyjdzie nam PiS ;D









  • Oj, a teraz zmieniamy temat :)

    W sumie trudno się dziwić skoro brak argumentów.
  • Turturek powiedział(a):
    Konfederacja 83%, Bezpartyjni 67%, lewica na szaaaarym końcu :)
    Didymos powiedział(a):
    Dziwny ten latarnik. A może mam dziwne poglądy?
    Znaczy to że lewica i konfa mają 1/3 programu podobną.

    Człowiek i małpa mają w 90% podobne DNA i co z tego ?
    To jakaś bzdura, Konfa za wolnym rynkiem, a Lewica za socjalem co tu wspólnego ?
    to tylko 1% różnicy zakładając, że jest 100 pytań o program.

    Matematycznie, a logicznie to 2 różne sprawy.
  • zbyszek powiedział(a):

    To jakaś bzdura, Konfa za wolnym rynkiem, a Lewica za socjalem co tu wspólnego ?


    Mówimy cały czas o programie z 20 pytań latarnika. Wypisałem wyżej wspólne punkty dla Lewicy i Konfederacji.


    Didymos powiedział(a):
    Piszesz o argumentach tymczasem ignorujesz ten najważniejszy. Obietnice k. mogą kosztować więcej niż kiełbasa socjalistów z PiS.

    A co to ma wspólnego z latarnikiem o którym jest dyskusja?
    Załóż oddzielny temat, a nie offtopy robisz.
  • Odkąd to pilnowanie tematu dyskusji jest odwracaniem sprawy?
  • No tak to jest z tym lewactwem, rozmywają dyskusję jakimiś dodatkowymi wrzutami żeby wyciągnąć rozmówcę na mieliznę, a jak się nie uda, to reagują agresją. Żenada.
  • Odkąd to normalnym jest zmienianie tematu dyskusji, albo wmawianie rozmówcy, że ma jakieś obrazki nad łóżkiem?
  • No jak dziecko, tupnie nóżką, rozpłacze się i myśli, że wszyscy mu uwierzą :)
  • Mi wyszła trzecią droga
  • Są jakieś inne barometry / latarnikiem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.