Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tylko świnie siedzą w kinie

124»

Komentarz

  • Coralgol powiedział(a):
    Masakra poziom dna @Hamal

    Opinia lewaczki ma tyle sensu co wypowiedzi posłów PO w TVN
  • jak można porównywać ludzi wchodzących do Polski legalnie przez przejście graniczne z bandziorkami, którzy od pierwszego oddechu kwestionują polskie prawo?
  • edytowano październik 2023
    PiS nie umie w kulture (wbrew zdjęciu, nie Otoka)



    a tu Otoka, ok. 16 min.




  • @Pioszo54

    Bo Pisu zwyczajnie kultura nie interesuje, nie mają chęci ani zdolności, by rozwijać się w jakiejkolwiek dziedzinie. Traktują ją po prostu instrumentalnie, a w ten sposób nie da się stworzyć nic dobrego.
  • edytowano październik 2023
    Coralgol powiedział(a):
    @Pioszo54

    Bo Pisu zwyczajnie kultura nie interesuje, nie mają chęci ani zdolności, by rozwijać się w jakiejkolwiek dziedzinie. Traktują ją po prostu instrumentalnie, a w ten sposób nie da się stworzyć nic dobrego.
    nie wydaje mi się, by to było takie, hm, prostackie

    raczej skłaniam się ku spiskowej teorii, że pewne dziedziny życia, więc  i rządu, są pod bezpośrednia kontrolą globalistów - 
    do niedawna  MinFin,
    MSZ,
    TVP

    a w takich np. Stanach
    pod ich kontrolą jest cały Rząd,
    poprzez sprytny wehikuł pod nazwą "administrative state"

    podobnie chyba jest w pozostałych krajach Zachodu

  • Kultura naszpikowana ideologią, nie jest kulturą tylko propagandą.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • No właśnie to miałam na myśli pisząc o instrumentalnym traktowaniu kultury - staje się ona propagandą, przy czym też warsztatowo bardzo niskich lotów.
    Podziękowali 1beatak
  • edytowano październik 2023
    Coralgol powiedział(a):
    No właśnie to miałam na myśli pisząc o instrumentalnym traktowaniu kultury - staje się ona propagandą, przy czym też warsztatowo bardzo niskich lotów.
    nie no, 
    "Zielona granica" jest dużo lepszym kawałkiem propagandowym, bo przyciąga widza,
    może przekonać nieprzekonanych

    więc zarzut do PiS powinien brzmieć, że nie umieją w propagandę

    prawie cała produkcja Hollywoodu jest propagandą, czasami na wysokim poziomie
    Podziękowali 1Joannna
  • czyli biskup nagadał bzdur a zlewaczona-zagubiona część katolików łykneła głupoty jak pelikan.
    Zresztą świadczy o tym wklejanie linka bez żadnej osobistej refleksji.
  • Więź. :-))))
    BEz komentarza.
  • Refleksji mam wiele. Brawo dla biskupa za odwagę i prawdziwie chrześcijańskie myślenie. A nie, wiadomo, gazeta nie taka i biskup też niesłuszny - miłość do drugiego człowieka i modlitwa za niego to bzdura i głupota. Brawo :D
  • rosita_blanca powiedział(a):
    Refleksji mam wiele. Brawo dla biskupa za odwagę i prawdziwie chrześcijańskie myślenie. A nie, wiadomo, gazeta nie taka i biskup też niesłuszny - miłość do drugiego człowieka i modlitwa za niego to bzdura i głupota. Brawo :D

    tak, bezrefleksyjne. Biskup apelował o pomoc tym "w których sercach powstaje pomysł ucieczki z ich kraju" i że to jest chrześcijańskie.
    No to właśnie w moim sercu powstał pomysł ucieczki do USA. Przelewajcie mi na konto forsę żeby mi pomóc. Co, nie jesteście chrześcijaninami ?
  • Didymos powiedział(a):
    Nie karm tylko agresywnego trolla. Nie zatruwaj twej duszy jadem nienawiści ubranej w świątobliwe szaty. 

    haha, oczywiście zgodnie z przewidywaniami lewaczek ucieknie bo nie ma argumentu więc będzie tylko sadził teksty typu "Nie karm tylko agresywnego trolla.". Naprawdę mam ubaw tak jak przy oglądaniu TVN.

  • "Jak podaje "Super Express" na jednym z przystanków komunikacji miejskiej na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie, ktoś przykleił zdjęcie Holland, podpisane obraźliwym określeniem."

    LOL.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.