Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1353638404145

Komentarz

  • > Powstał po to, aby podnieść dzietność.

    Nieprawda, powstał po to, aby zmniejszyć ubóstwo wśród polskich rodzin i cel ten osiągnął. Mało wiesz o Polsce.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano października 2023
    Wydaje mi się, że 500 złotych to jest na tyle mało, że mało kto zdecydowałby się na powiększenie rodziny z tego powodu. Praca zarobkowa, gdyby była lepiej opłacana, daje większe bezpieczeństwo, stabilizację. 
    Co nie znaczy, że nie musi być dodatków, ale priorytetem moim zdaniem powinna być zmiana warunków na polskim rynku pracy. Począwszy od zarobków kończąc na dobraniu się do nieuczciwych pracodawców łamiących przepisy.
    Podziękowali 2Wilfrid Coralgol
  • Kolejna porcja fanów Tuska, tym razem z kompleksem małego członka:



    więcej:

    https://x.com/wpolscepl/status/1708525310621138981?s=46&t=Ga3Zw2-1n602krrQx6wibQ
  • [_] TW Bolkiem
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Nie pamiętam rządów Wałęsy, nie pamiętam komunizmu i jak mam być szczera, nie interesują mnie wywody osób, które nie mają realnego wpływu na to co dzieje się w państwie.
  • @DaddyPig No niski poziom, ale co zrobisz, nic nie zrobisz. Chciałabym, aby w końcu naprawdę w tym państwie, eksponowanie poglądów i dyskusja była na wyższym poziomie
  • natomiast Kaczyński nie czochrał tylko wyrywał muchom skrzydełka, nie mówił dzień dobry i był wredny od kołyski
    Podziękowali 1Nika76
  • i co z tego. 
    Tusk za to nadal gra, tyle że w niemieckim teatrze, jako marionetka :-)


  • Juras jak to Juras, ale kim jest pani w dziwnej sukience? Tusk wyjaśnił:

    "Weronika przyjechała ze Śląska. Była całe swoje młode życie gorliwą katoliczką, i jest. Nie widziała żadnej sprzeczności w swoim zaangażowaniu, w swojej wierze, swoim chrześcijaństwie, żadnej sprzeczności z jej osobistym zaangażowaniem i walką o prawa kobiet. Spotkałem ją w Gliwicach i byłem niezwykle poruszony prostotą i oczywistością jej przesłania. Ona mi powiedziała "jestem po stronie kobiet, walczę o ich prawa, bo wierzę w Boga, bo jestem chrześcijanką". To jest ten punkt widzenia, który powinien wstrząsnąć sumieniami tych wszystkich, którzy by chcieli widzieć konflikt między chrześcijaństwem a wolnością."

    Gorliwa katoliczka?

    Nazwisko Wiktorii Bartosiewicz pojawiło się po raz pierwszy w mediach trzy lata temu, kiedy jako maturzystka z Gliwic została oskarżona przez lokalną policję o "organizację nielegalnego zgromadzenia", a konkretnie - strajku kobiet. Bartosiewicz protestowała wówczas przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej. Jak wiadomo, dostała wezwanie na policję, jednak nie było ono podpisane przez żadnego policjanta.

    Czyli jako "gorliwą katoliczkę" Tusk sprzedaje nam fanatyczną lewaczkę, zwolenniczkę zabijania dzieci nienarodzonych.
  • Didymos powiedział(a):
    https://youtu.be/cL2v0B0d3jE?feature=shared

    myli ci się film z rzeczywistością
  • > A kim jest dla ciebie TW Balbina?
    |
    Nikim. Nie było takiej osoby.
  • Super źródło, film na YT autorstwa dziennikarza publikującego w pismach dla półinteligentów. Może podeślesz coś z tygodnika "NIE"?
  • LW jest oszustem
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Marionetką, donosicielem, szkodnikiem, zdrajcą
    Podziękowali 2Zuzapola Pioszo54
  • Stary piernik
  • Dopiero mogę: ***** ***
  • Jego ojciec (Józef Krakowski) był wysokim rangą funkcjonariuszem państwowym, oficerem Urzędu Bezpieczeństwa, dyrektorem Polskiego Biura Podróży Orbis, szefem turystyki w randze ministra, więźniem politycznym, a wreszcie szefem produkcji w Zespole Realizatorów Filmowych „Kamera” w Przedsiębiorstwie „Film Polski”. Jego matką była dziennikarka radiowa; a babką, ze strony matki, Tekla Borowiak, polska rewolucjonistka (zamordowana w Auschwitz-Birkenau).

    będzie skandal.
  • Posłuchajcie, to jakiś kosmos. Na Dąbrowszczaków się powołał.
  • Wykład o historii filmu, w szkole SGGW. Sam powiedział że dziwi się że go zaproszono na SGGW. Mnie nie dziwi. Wykład ewidentnie na zamówienie polityczne. Mógłby być o czymkolwiek, byle dowalić wladzy
  • Zaraz po wygranych wyborach polskie flagi znikną i znowu same niebieskie zawisną, jak na każdych uroczystościach, kiedy rządził Tusk. Tacy jak @Didymos mogą być wiecznie okłamywani bezkarnie, wystarczy wroga im pokazać. Agresja i nienawiść kipi z każdego posta.
    Podziękowali 1Joannna
  • Powołuje się na Mariana Turskiego, komunistycznego cenzora i aparatczyka. Tacy ludzie trzymają kciuki za Tuska.
    Podziękowali 2zbyszek Prayboy
  • Didymos powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Zaraz po wygranych wyborach polskie flagi znikną i znowu same niebieskie zawisną, jak na każdych uroczystościach, kiedy rządził Tusk. Tacy jak @Didymos mogą być wiecznie okłamywani bezkarnie, wystarczy wroga im pokazać. Agresja i nienawiść kipi z każdego posta.
    A ty tak bardzo kochasz Tuska? Twoim wrogiem jest za to tzw. „rudy”. Czujesz się bezkarna?
    Nienawiść? To obce mi uczucie. Agresja? Tak. To każda wypowiedź nie po linii partii i Kaczyńskiego. PiS nie jest już partią polityczną tylko sektą. Program partii to nowa ewangelia, Jarosław to nowy mesjasz i prorok. Uważajcie. To jest idolatria. Czcząc Kaczyńskiego łamiecie I przykazanie. 
    wrogiem jest to, co było,
    czyli państwo 3-ciej kategorii,

    jak sami o sobie mówili

    "ch..j, d..a i kamieni kupa"
  • Didymos powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Zaraz po wygranych wyborach polskie flagi znikną i znowu same niebieskie zawisną, jak na każdych uroczystościach, kiedy rządził Tusk. Tacy jak @Didymos mogą być wiecznie okłamywani bezkarnie, wystarczy wroga im pokazać. Agresja i nienawiść kipi z każdego posta.
    A ty tak bardzo kochasz Tuska? Twoim wrogiem jest za to tzw. „rudy”. Czujesz się bezkarna?
    Nienawiść? To obce mi uczucie. Agresja? Tak. To każda wypowiedź nie po linii partii i Kaczyńskiego. PiS nie jest już partią polityczną tylko sektą. Program partii to nowa ewangelia, Jarosław to nowy mesjasz i prorok. Uważajcie. To jest idolatria. Czcząc Kaczyńskiego łamiecie I przykazanie. 
    wrogiem jest to, co było,
    czyli państwo 3-ciej kategorii,

    jak sami o sobie mówili

    "ch..j, d..a i kamieni kupa"
    Przypomnę. Morawiecki pracował przez lata dla D. Tuska. 
    i co z tego?
  • ***** ***** ***** ***** *****  B)
  • Jest to oczywiście klucz aktywacyjny do offica 2010  :p
    Podziękowali 1Joannna
  • Czy ***** ***, może przy odrobinie wyobraźni znaczyć np "ideał" "mój" ?
    Czy takie myślenie jest poprawne politycznie?
  • Wałęsa - Klasykiem kabaretu
    "Prawa noga lewa noga, a ja pośrodku"
    "Jestem za a nawet przeciw"
    parę jeszcze było, ale teraz nie pamiętam

    Fajne są te różowe okulary
    :D
    Zrobił z siebie pajaca ....  a może zawsze nim był ?
  • Ja też mam dość obecnej partii ale na Tuskowych nie mam zamiaru głosować 
  • DaddyPig powiedział(a):
    Agnieszka Pomaska z Platformy zaprezentowała nowe hasło wyborcze tej partii:




    Ostrożnie z takimi wpisami, właśnie p. Zalewska, ex ministra oświaty przegrała w trybie wyborczym proces z Agnieszką Pomaską.
    Przeprosiny i wpłata na cele dobroczynne.
    W kolejce ponoć p. Jaki i p. Sellin
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.