Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory 2023

1343537394045

Komentarz

  • O właśnie fakty pokazały, jacy słodcy i grzeczni są wyborcy PiS
    Nic nie montowane

  • Nienawiść i jad się przelewa.
  • w sumie fajnie z tym marszem

    dodatkowa mobilizacja się przyda
    :)
    Podziękowali 1Prayboy
  • A Ty skąd jesteś? Co Cię tu sprowadziło?

  • Zuzapola powiedział(a):
    Nienawiść i jad się przelewa.
    tonący brzytwy się chwyta
  • Czasami pozostało by życzyć, aby chwycili tej brzytwy i zaznali znów tego miodu, którym raczy PO.
  • matka-Olka powiedział(a):
    Czasami pozostało by życzyć, aby chwycili tej brzytwy i zaznali znów tego miodu, którym raczy PO.
    szkoda Polski,

    ostatnio wreszcie zaczęło się lepiej żyć
    Podziękowali 1Prayboy
  • Pioszo54
    Oczywiście, że szkoda, dlatego wszystkim ludziom dobrej woli życzę by mogli żyć w takim państwie jakim od kilku lat jest Polska. Wierzę, że mądrych Polaków jest więcej. 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Ja tu czuwam. Nie myśl sobie Moniu. Ale ten wątek to już porażka.
  • Wilfrid powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tusk Biedroń Czarzasty to wasi idole?
    Kaczyński to nasz antyidol. Z bardzo wielu powodów. I mamy już go bardzo dosyć.
    Czyli sojusz z diabłem?
  • To nie chodzi o plusy. Po prostu mamy fajny kraj, gdzie jest bezpiecznie, gdzie żadne afrykańskie śmiecie nie napadają na kobiety, gdzie mamy dobre perspektywy rozwoju gospodarczego, gdzie przeszliśmy suchą nogą przez kryzysy pandemii i wojny na Ukrainie. Mamy taki fajny kraj, że nie warto z niego emigrować, bo jest tutaj lepiej, niż u sąsiadów. Dlatego sąsiedzi przysyłają nam swojego tresowanego pieska - Tuska - aby to wszystko rozpieprzył. Dla niego "polskość to nienormalność", jak sam mówi. Czemu nie zostanie zwykłym Niemcem i nie da nam spokoju?
  • edytowano października 2023
    Oczywiście. Ciekawe ilu z tych ludzi a raczej ich dzieci ( bo, że tam stare komuszki grasują to wiadomo) nie pobierają 500+. Nie odpowiadaj, szkoda Twojego czasu. Pewnie znikomy promil. My wielodzietni chcieliśmy pomocy dla rodzin, jak w przeciętnym cywilizowanym kraju Europy. Ludzie tutaj byli za prawicą jak jeszcze o programie + nikt nie śmiał myśleć. Nie fantazjuj, że ktoś kogoś przekupuje. 
    Nie ma już innych forów ciekawych w necie?
    Może jaka gazeta.pl czy co? 
  • Masz jakieś cieplejsze słowa dla gwałcicieli?
  • > My wielodzietni chcieliśmy pomocy dla rodzin, jak w przeciętnym cywilizowanym kraju Europy.

    Przecież nasz kolega Tomasz po to wyemigrował do Szwajcarii, aby korzystać z tamtejszego socjalu, który jest dużo hojniejszy, niż nasze 500+. Ale nam teraz będzie ciosał kołki na głowie, że ktoś nas przekupił świadczeniem, które na Zachodzie jest absolutnym standardem. Hipokryzja level master.
    Podziękowali 1Joannna
  • Didymos
    Mnie śmieciem ani psem też nikt nie nazwał?
    Ale jeżeli Ciebie pan Kaczyński tak nazwał to jedź na Żoliborz choćby dziś. 
  • DaddyPig powiedział(a):
    > My wielodzietni chcieliśmy pomocy dla rodzin, jak w przeciętnym cywilizowanym kraju Europy.

    Przecież nasz kolega Tomasz po to wyemigrował do Szwajcarii, aby korzystać z tamtejszego socjalu, który jest dużo hojniejszy, niż nasze 500+. Ale nam teraz będzie ciosał kołki na głowie, że ktoś nas przekupił świadczeniem, które na Zachodzie jest absolutnym standardem. Hipokryzja level master.
    Typowe. A w Polsce niech dzieci dorabiają na myciu szyb samochodowych. I jagody niech sprzedają przy trasach, żeby na zeszyty starczyło. 
  • I jeszcze, żeby młode dziewczyny najbardziej pragnęły być dziewczyną gangstera, bo w skorumpowanym kraju to namiastka luksusu. Znamy to.
  • Ojjjj
    To się prezydent nasłuchał  na paradzie Pułaskiego
    Lepiej chyba było zostać w Warszawie
    Nie umiem wkleić z X
    https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/514099,duda-wybuczany-w-nowym-jorku
  • W TVP, na pasku - „Agresja i frekwencyjna klapa” :) 
  • M_Monia powiedział(a):
    matka-Olka powiedział(a):
    Boże, co się dzieje na tym forum.
    Teraz się obudzilas? 
    To już nie jest forum wielodzietnych prawicowcow już od dawna.

    Będzie Marsz miliona serc a pewnie i czarne marsze też.  :D
    Monia nie chce Cię martwić ale ty masz również nieprawicowe poglądy  ;)
  • edytowano października 2023

  • edytowano października 2023
    DaddyPig powiedział(a):
    > My wielodzietni chcieliśmy pomocy dla rodzin, jak w przeciętnym cywilizowanym kraju Europy.

    Przecież nasz kolega Tomasz po to wyemigrował do Szwajcarii, aby korzystać z tamtejszego socjalu, który jest dużo hojniejszy, niż nasze 500+. Ale nam teraz będzie ciosał kołki na głowie, że ktoś nas przekupił świadczeniem, które na Zachodzie jest absolutnym standardem. Hipokryzja level master.
    Jesteś pewien, że nie pracuje? Wydaje mi się że pracował. Choc mogę się mylić 
  • Całkiem sporo ludzi było na marszu.
  • jaka zawartość wątku? przecież połowa wpisów należy do Ciebie,
    sam siebie przekonałeś?
  • edytowano października 2023
    Didymos powiedział(a):
    Joannna powiedział(a):
    jaka zawartość wątku? przecież połowa wpisów należy do Ciebie,
    sam siebie przekonałeś?
    Nie. Maciek. Insynuacjami oraz nazywaniem ludźmi psami. 


    O, to może przekona Cię też do opuszczenia tego forum,
    Twoje wpisy są bardzo agresywne.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • edytowano października 2023
    Didymos powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Masz jakieś cieplejsze słowa dla gwałcicieli?
    Ktoś ciebie zgwałcił?

    co to w ogóle ma być?
  • Didymos powiedział(a):
    W sumie to miałem nie glosować, ale zawartość wątku przekonała mnie do zmiany decyzji. Oddam swój głos. Mam nadzieję, że uda się wspólnym wysiłkiem Polaków - patriotów odebrać władzę Kaczyńskiemu. 


    Jakbyś nie zaklinał rzeczywistości, to niestety, ale ludzie którzy poszli na ten marsz nie są patriotami.  
  • matka-Olka powiedział(a):
    Didymos powiedział(a):
    W sumie to miałem nie glosować, ale zawartość wątku przekonała mnie do zmiany decyzji. Oddam swój głos. Mam nadzieję, że uda się wspólnym wysiłkiem Polaków - patriotów odebrać władzę Kaczyńskiemu. 


    Jakbyś nie zaklinał rzeczywistości, to niestety, ale ludzie którzy poszli na ten marsz nie są patriotami.  
    A na jakiej podstawie dajesz sobie prawo oceniania cudzego patriotyzmu?
    To jest właśnie cała filozofia PiS
    Tylko my jesteśmy patriotami,reszta nie.

  • Dziwne, że Tusk mówi o miłości, a jego sympatycy myślą tylko o j*baniu.


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.