Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ufff...

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
... bo się zaczynałam bać. Od dziś częściej będę klikać w reklamy i banerki, obiecuję, a jak trzeba, to się z zasiłku dorzucę, żeby tego komunikatu o zawieszeniu nie oglądać...
«1

Komentarz

  • Ja to już robiłam rachunek sumienia, bo myślałam, że mnie admin zbanował :wink::tooth:
  • A Ciebie za co? :bigsmile:
  • :swingin:
    Ale Ci fajnie, u nas w piaskownicy jeszcze piasku nie dowieźli :wink:
  • :crazy::crazy::crazy:
  • Hosting, z którego korzystamy ma wiele zalet i jedną wadę, której właśnie doświadczyliśmy. Zawieszenie konta nie miało związku z płatnościami, czy niewłaściwym korzystaniem z niego, ale z jednorazowym przekroczeniem pewnych ograniczeń technicznych, jakie ta firma narzuca swoim klientom. Nie wiem dlaczego mają taką politykę, która karze użytkownika za coś, na co praktycznie nie ma wpływu. Jeżeli tego typu kłopoty będą się powtarzać częściej, to trzeba będzie poszukać innego serwera.
  • Każdy powód jest dobry, żeby czasem zrobić rachunek sumienia:bigsmile:
  • właściwie - też mam do powiedzenia tylko -ufff...:clap:
  • To jest wątek foroholików, najwyraźniej. Czy nie powinno się wyspowiadać z nadmiernego"siedzenia na forum"?
  • chyba twoja sugestia jest trafna- wszak to Wielki Tydzień... :shamed:
  • Wszystko zależy, gdzie ustalisz granicę nadmiaru :wink:
  • [cite] matka5:[/cite]chyba twoja sugestia jest trafna- wszak to Wielki Tydzień... :shamed:
    Postanowiłem co najmniej w Wielki Piątek sobie forum odpuścić - ciężko będzie. Może Maciek mógłby się postarać o jakąś awarię (rozumiem, że powodem awarii był tzw "traffic"?)
  • Wiesz, to nie było to, co pisze Maciek. To była próba generalna:crazy:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Wiesz, to nie było to, co pisze Maciek. To była próba generalna:crazy:
    Próba generalna czego?
  • [cite] Gregorius:[/cite]rozumiem, że powodem awarii był tzw "traffic"?
    Niedokładnie. "CPU overload" :confused:
  • Aha, skrypt Vanilla zżera tyle zasobów?
  • Coś masz dzisiaj cieńszy dzień :wink:
    Próba generalna "Totalnego Wyłączenia Prądu Na Forum Na Czas Triduum Paschalnego":cool:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]ja marzę o tym, aby wytrwać od Wielkiego Czwartku, do wielkanocnego poniedziałku
    :rolling::rolling::rolling:turlam się, bo jak znam siebie, to niewykonalne:rolling:
    chyba że mi kompa mąż odłączy:wink:
    Wyłączą Tobie prąd:wink:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Coś masz dzisiaj cieńszy dzień :wink:
    Wiem, to efekt postu.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Aha, skrypt Vanilla zżera tyle zasobów?
    Inaczej: może się zdarzyć, że będzie zżerać. I tu się pojawia dziwactwo panów od hostingu, którzy zamiast w takiej sytuacji skillować zasobożerny proces, zawieszają całe konto :shocked::shocked::shocked:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Każdy powód jest dobry, żeby czasem zrobić rachunek sumienia:bigsmile:
    Mnie wyszło, sądząc z ostatniego posta przed przerwą, że porównałam Manna z korzyściąÂ do Idola, a Mann to jakiś Żyd chyba
    :rolling:
    Znaczy, miłuję "starszych" krewnych
    :tooth:
  • Uff...Więc nie tylko ja miałam problem?
  • Miałaś jakiś problem? A może chcesz o tym porozmawiać?

    :cool:
  • przyłączam się do tego wielkiego UFFFF.
    ale ale
    czy to znaczy, że takie awarie będą się powtarzać???
  • Nie wiem. Niedostępność forum przez jeden wieczór można potraktować jako wypadek losowy, ale jeżeli będzie tego więcej, to będę musiał się pożegnać z obecnym usługodawcą.
  • A ja myślałem, że cenzura zablokowała bo za dużo na forum było dyskusji o tw bol... przepraszam o byłym prezydencie:wink:
    pozdrawiam,
    Grzegorz
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] matka5:[/cite]chyba twoja sugestia jest trafna- wszak to Wielki Tydzień... :shamed:
    Postanowiłem co najmniej w Wielki Piątek sobie forum odpuścić - ciężko będzie. Może Maciek mógłby się postarać o jakąś awarię (rozumiem, że powodem awarii był tzw "traffic"?)


    u nas w domu funkcjonują kary " na komputer" wobec dzieci- więc poproszę o karę na komputer:crazy: za złe zachowanie, a mam co nieco na sumieniu .......... albo nieco więcej !!
  • [cite] matka5:[/cite]
    u nas w domu funkcjonują kary " na komputer" wobec dzieci- więc poproszę o karę na komputer:crazy: za złe zachowanie, a mam co nieco na sumieniu .......... albo nieco więcej !!

    Kary na komputer nie mogę mieć, bo bym nie mógł iść do biura i pracować (informatyk jestem) Chyba, że urlop wezmę.
  • [cite] monika44:[/cite]
    czy to znaczy, że takie awarie będą się powtarzać???
    To nie był pierwszy raz, bo już raz się zdarzyło (ale krócej trwało)
  • Ha! I kto jest uzależniony od forum? Inni jakoś tej poprzedniej awarii nie zauważyli :bigsmile:
  • [cite] Marcelina:[/cite]Ha! I kto jest uzależniony od forum? Inni jakoś tej poprzedniej awarii nie zauważyli :bigsmile:
    Przecież się nie kryję, że jestem foroholik :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.