Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wpływ oleju na nienarodzone dziecko

2»

Komentarz

  • [cite] mona:[/cite]
    [cite] Rafał:[/cite]a jakaś ingerencja chirurgiczna?
    dodam że jeden z synów ma naczyniaka stąd me zainteresowanie.

    Lekarze powiedzieli, że trzeba poczekać, bo może sam się wchłonie i zblednie. Jak na razie to rzeczywiście zbladł. Na początku był fioletowo-czerwony, a teraz się rozlazł i zrobił się różowy.

    Nasz 11- latek też ma (a w zasadzie już prawie nie ma) naczyniaka. Zaraz po urodzeniu neonatolog zwróciła mi na niego uwagę, choć był prawie niewidoczny - mały i blady, że nie zauważyłam. Potem rósł, pęczniał i ciemniał przez jakieś 2 lata. Ale wszyscy mówili, żeby nic nie robić. Różniły się tylko opinie w jakim czasie mniej więcej się wchłonie. No i teraz jest już znów blady i taki 'rozchodzący się. Niepotrzebnie parę lat się martwiłam, więc martwienie się szczerze odradzam.:bigsmile:
  • [cite] mona:[/cite]A ja koty uwielbiam, to też coś znaczy. Może jestem czarownicą? :crazy:
    nie "może" tylko na pewno, w końcu męża oczarowałaś...
    :wink:
  • Mona zmień przedszkole ja jestem weteranem u Sióstr Urszulanek tam nie ma takich pytań, a z naczyniakiem znaczy się czekamy na rozwój wypadków.
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] mona:[/cite]A ja koty uwielbiam, to też coś znaczy. Może jestem czarownicą? :crazy:
    nie "może" tylko na pewno, w końcu męża oczarowałaś...
    :wink:
    Wszystkie jesteśmy czarownicami :wink::bigsmile:
    We Wrocławiu z przedszkolami strrrasznie krucho. Szczerze mówiąc wcale bym córki nie zapisywała, ale ona bardzo chciała (w przeciwieństwie do syna).
  • Dlaczego ubogo z punktu widzenia prowincji to dość duże miasto, a takowe zwykle dostarcza wielu ciekawych rozwiązań
  • W przedszkolu na 1 miejsce czeka 2-3 dzieci, a znalezienie miejsca (np. dla czterolatka) w jakimkolwiek przedszkolu, nawet na drugim końcu Wroclawia graniczy z cudem... Ja się o to nie zabijam, ale moja koleżanka marudziła i teraz jeździ po całym Wroclawiu i szuka miejsca obojętnie gdzie.
  • Cholera, chyba pomyślę o otwarciu prywatnego przedszkola.
    Uprawnienia mam, tylko mi się nie chce.:wink:
  • Ty jużÂ masz swoje przedszkole :wink:
  • A tam, zaczątki jednej grupy. :wink:
    W dodatku większość już uciekła do szkoły:cry:
  • Nic straconego :bigsmile::wink:
  • :rolling::rolling::rolling:
    Komentarze super!:thumbup:
  • [cite] mona:[/cite]Z tym olejem to nic, zobaczcie z rybkami:
    http://www.ratunku-co-robic.ownlog.com/rybia-ciaza,1771397,link.html
    :rolling:
    Ten portal się powinien nazywać: kupa-śmiechu lub coś podobnego
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.