Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zestawy komunijne w Empiku

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
image

:crazy:

Komentarz

  • Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek
  • Zauważcie proporcję opakowań...
  • no tak - Diablu świeczkę a Bogu ogarek
  • [cite] Gregorius:[/cite]Zauważcie proporcję opakowań...

    Hitem mogłoby być okładanie Pisma Świętego styropianem i pakowanie w wielkie pudło.
  • A co myślicie o takim prezencie-Dekalog czyli dziesięć propozycji Pana Boga-
    http://www.tolle.pl/pozycja/dekalog-czyli
  • [cite] Mama ruda:[/cite]A to Pismo Święte to się otwiera? I w środku czekoladki?
    To są same okładki, w środku jest jakiś dodatkowy gadżet do tej PlayStation
  • Witajcie!
    ponieważ wiem,że moja chrześnica uwielbia ogladanie filmów pomyślałam ze moze kupić jej na prezent komunijny jakiś ciekawy zestaw na dvd o tematyce religijnej, ale jakoś na stronach intern nie mogę nic znaleść. czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć??
    będę wdzięczna:bigsmile:
  • To Pismo to pudełko od gry gdzie chodzisz Dawidem i napierdzielasz w Filistynów :cool:

    Bp Długosz to dobry biskup. Przywalił taką homilię w Triduum w mojej rodzinnej parafii, że ludziom w pięty poszło.:peace:

    A że prócz dorosłych służy też dzieciom, ćpunom, "muminkom"... to tylko świadczy o tym, że umie być "wszystkim dla wszystkich".
  • Dziś zaczepił mnie syn sąsiadów, zademonstrował nowe rolki, kask i nałokietniki i pochwalił się, że jeszcze tysiaka dostał "na komunię".
    Zapytałam oczywiście, czy to było najważniejsze tego dnia.
    Odpowiedział natychmiast jednym tchem:
    najważniejsze-to-przyjąć-do-swojego-serca-Pana-Jezusa!

    Przeszkolili go nieźle.:cool:
  • Ja księdza biskupa Długosza poznałem w 1998 roku, a więc jeszcze jakiś czas przed tym jak stał się bardziej znany i byłem pod dużym wrażeniem.
    Kto słyszał np. o tym aby biskup jechał do narkomanów i im przygotowywał obiad? A takie rzeczy słyszałem od niektórych księży.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Przeszkolili go nieźle.:cool:
    ...Sąsiedzi.
  • :tooth:
  • 'Kto słyszał np. o tym aby biskup jechał do narkomanów i im przygotowywał obiad?'

    A Jezus obmywał nogi uczniom,

    służyć innym powinniśmy nie ważne kim są,z pokorą,tak mi się wydaje.
  • image

    :shocked:
  • :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
  • Jakieś cienkie takie...

    [cite] Anna&Lech:[/cite]służyć innym powinniśmy nie ważne kim są,z pokorą,tak mi się wydaje.
    Nic oczywiście Wam nie zarzucam, ale to się łatwo mówi w odniesieniu do innych. A mi po prostu chodziło o to, że ktoś w pokorze czyni dobro i wiedzą o tym tylko ludzie będący blisko.
  • [cite] Sylwia:[/cite]Witajcie!
    ponieważ wiem,że moja chrześnica uwielbia ogladanie filmów pomyślałam ze moze kupić jej na prezent komunijny jakiś ciekawy zestaw na dvd o tematyce religijnej, ale jakoś na stronach intern nie mogę nic znaleść. czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć??
    będę wdzięczna:bigsmile:


    zamawialiśmy ostatnio opowieści biblijne - i naszym dzieciom się podobają
  • +++
    Równiez za chrzestnych
  • Znajomy ze Stanów zrobił zdjęcie.
    :shocked:
    image

    Czego to ludzie nie wymyślą...
  • Będziemy się modlić :wink:
  • Opinia moich dzieci:
    Javier: Biedne te amerykańskie dzieci. Przecież najlepsza zabawa to lepienie kulek!
    Jaś: E tam, ja bym tym kulki z błota robił, przynajmniej ręce miałbym czyste.
    :cool:
  • :rolling::clap::crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.