Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dieta Kwasniewskiego

13»

Komentarz

  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    Dwa tygodnie albo trzy na samych warzywach i owocach małokalorycznych (jabłka, marchew, pietruszka kapusta) to gwarancja, że zeszczuplejesz i będziesz się młodziej czuł.
    A jak nie, to przyjmujesz reklamacje?
  • :bigsmile:Najtrudniejsze są pierwsze dwa, trzy dni, później już jest całkiem dobrze.
  • Policz sobie. Jeżeli dziennie zjadasz 400kcal, a przeciętnie potrzeba 2000kcal, to organizm traci 1600kcal. Żeby stracić 1kg potrzeba spalić 7000kcal, zatem po czterech dniach z pewnością stracisz 1kg plus jeszcze trochę związanej w organizmie wody:smile:
  • Moja najstarsza córka schudła przez prawie rok 8kg. Teraz jest w normie jak na swój wiek (21 lat), waży 69kg, przy wzroście 183cm. Wcześniej jadła dużo słodyczy i zaczęła uzależniać się od kawy, teraz to wszystko odrzuciła.:smile:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]
    Dwa tygodnie albo trzy na samych warzywach i owocach małokalorycznych (jabłka, marchew, pietruszka kapusta) to gwarancja, że zeszczuplejesz i będziesz się młodziej czuł.
    A jak nie, to przyjmujesz reklamacje?
    A karty zgonu? :bigsmile: :wink:
  • :bigsmile:
  • Joanna żarcik o Maternie - pierwsza klasa - będę go podawać dalej :bigsmile:
  • no ja właśnie będę ostrzegać...żeby Manna nie musiały rodzić:crazy:
  • Ania D. w ndz wysłałam na priva :bigsmile:
  • Wysłałam wczoraj odpwiedź :bigsmile:
  • :flowers:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.