Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piszcie świadectwa

13

Komentarz

  • Modlić się.

    A innej strony wybryk jego córki nie świadczy o całym czasopiśmie. Analogicznie trzeba by uznać, że skoro jest wielu księży pedałów to cały KK to pedały.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Osobiście mogę polecić ten dwumiesięcznik

    Czy można go dostać, w Empiku?
    Tak
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Osobiście mogę polecić ten dwumiesięcznik
    Czy jednak wyobrażasz sobie gimnazjalnego nastolatka czytającego ten dwumiesięcznik?:crazy:
    Bo ja nie.
    Wyobrażam sobie, bo jako nastolatek czytałem tego pokroju publicystykę.
  • [cite] Maciek:[/cite]Ja o Familii wiem tyle, że jest patronem medialnym książki o. Knotza i forum w.net. :cool:
    E to nie jest tak źle... podobno potrafi zaskoczyc.
  • Raczej mejnstrimowe. I dobrze, bo dla każdego starczy miejsca pod wielkim dachem nieba.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Modlić się.

    A innej strony wybryk jego córki nie świadczy o całym czasopiśmie. Analogicznie trzeba by uznać, że skoro jest wielu księży pedałów to cały KK to pedały.
    To nie wybryk córki.
    Idzie z tatą (redaktorem Familii) na koncert Madony.
    Będą w sektorze dla vipów.
  • Raz miałam w ręku Familię, jak rozdawali na błoniach, gdy przyjeżdżał BXVI - z tego co pamiętam to taki kremówkowy katolicyzm. Może komuś odpowiada...
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Raz miałam w ręku Familię, jak rozdawali na błoniach, gdy przyjeżdżał BXVI - z tego co pamiętam to taki kremówkowy katolicyzm. Może komuś odpowiada...
    A dodali do tych kremówek bawarskie piwo?
  • To nie wybryk córki.
    Idzie z tatą (redaktorem Familii) na koncert Madony.
    Będą w sektorze dla vipów.
    ---
    :shocked:
  • Sylwia, co do dawania świadectwa to wykorzystałam twój przykład w swojej rodzinie. Moja mama po tym, jak urodziłam trzecie dzecko notorycznie powtarza, ze to ma być ostatnie i mamy jej posłuchać i następuje ciąg argumentów za ....
    Ostatnio pokazałam jej waszą stronkę, była w szoku, ze rodzina z sześciorgiem dzieci może tak wyglądać (najbardziej mnie rozbawiło, że szóste dziecko a ma taki ładny wózek). Na dwa dni zamknęła usta, szczerze ze zdumienia...
    Dzięki
  • Wracając do tematu prasy katolickiej: czy ktoś z was miał w ręku miesięcznik "Rycerz Niepokalanej"? Za czasów św. Maksymiliana czasopismo owe miało dobrą opinię. A teraz? No i kto (oprócz Maćka) czyta "Zawsze wierni" (ja nie, może by warto spróbować, czy oprócz księgarni "Te Deum" można to gdzieś jeszcze nabyć?)
  • A teraz? No i kto (oprócz Maćka) czyta "Zawsze wierni"
    Są tu tacy co nawet rozdają.
  • [cite] Taw:[/cite]A teraz? No i kto (oprócz Maćka) czyta "Zawsze wierni"
    Są tu tacy co nawet rozdają.
    Można subskrybować z zagranicy?
  • [cite] sylwia1974:[/cite]to można by napisać do np "Wysokich obcasów", bo większość czytelników "Miłujcie się" nie potrzebuje tego typu świadectw....a tak zasięg będzie większy
    A skąd wiedza jaki rodzaj świadectw jest potrzebny czytelnikom "Ms!"? Ten dwumiesięcznik czytają bardzo różni ludzie.
    Dziwi mnie taki defetyzm i zniechęcanie do dawania świadectwa poprzez media u niektórych uczestników forum.
    Sylwio1974, dlaczego założyliście własną stronę internetową? Nie zauważasz sprzeczności?

    "Ten świat" nadaje przez media 24h / dobę, nierobienie niczego w sferze mediów jest poważnym zaniedbaniem.
    [cite] Maciek:[/cite]Ja o Familii wiem tyle, że jest patronem medialnym książki o. Knotza i forum w.net. :cool:
    Bardzo ciekawe informacje...
  • Niektórzy gorszą się niektórymi świadectwami nawróceń zamieszczanymi w "Ms!", a wpisy na tym forum mają dosyć pikantne. :tongue:
  • na moje odczucie, jest zasadnicza różnica między żartami a pisaniem o seksie na poważnie
  • A w ramach którego medium mówimy o żartach?

    Żarty nie podlegają ocenie moralnej?
  • żarty są konwencją czasami dopuszczalną
    a mówienie na poważnie (poza rozmowami fachowymi) jest wkraczaniem
    w intymność (np. moją)
  • [cite] Gregorius:[/cite]Wracając do tematu prasy katolickiej: czy ktoś z was miał w ręku miesięcznik "Rycerz Niepokalanej"?

    Ja z parafii p.w.Św.Maksymiliana Kolbe, więc tam RN jest dostępny. Z tego co widziałem to kicz nad kicze. A o idei walki z masonerią i wrogami KK ani widu ani słychu...
  • Ja tam nikomu w intymność nie wkraczam.
  • @Lukasz - luzik - ja nie mam nic do pisania świadectw ....z tymi "Wysokimi obcasami" ironizowałam troszkę....bo myślę, że na łamach tamtego pisma bardziej może zaskoczyć takie świadectwo. Rozważam napisanie świadectwa do " Miłujcie się"....jak zauważyłeś pierwszy był mój wpis na tym wątku po zaproszeniu Agnieszki - i uważam to za dobry pomysł - świadectwa nigdy za wiele...po prostu wyżej stawiam takie żywe świadczenie we własnym środowisku, bo jest niepodważalne, a słowo pisane owszem....
    Nasza strona stała się " troszkę przypadkiem" świadectwem co zresztą bardzo cieszy:wink:

    @ Anetka - dzięki!!! :wink:
  • Nasza strona stała się " troszkę przypadkiem" świadectwem co zresztą bardzo cieszy:wink:
    Jesteś pewna że to nie sprawka ABW?
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Wracając do tematu prasy katolickiej: czy ktoś z was miał w ręku miesięcznik "Rycerz Niepokalanej"?

    Ja z parafii p.w.Św.Maksymiliana Kolbe, więc tam RN jest dostępny. Z tego co widziałem to kicz nad kicze. A o idei walki z masonerią i wrogami KK ani widu ani słychu...
    Tak myślałem, ale miałem nadzieję, iż me obawy okażą się bezpodstawne. To ta gazetka jakim prawem zwie się "Rycerzem Niepokalanej" zamiast "Oręż Modernisty" ?
  • Rycerstwo Niepokalanej -"całosc życia katolickiego w nowej formie, polegającej na łączności z Niepokalaną, Wszechpośredniczką naszą u Jezusa". Cel i program- "Zdobyc cały świat dla Niepokalanej Dziewicy, by Ona, a przez Nią Chrystus zakrólował w duszach wszystkich ludzi".

    Labora sicut bonus miles Christi Jesu.
  • Taw jesteś niepokonany :bigsmile:
    ABW może nie...ale oglądalność wzrosła odkąd jestem na tym i innym forum :)
  • [cite] Pioszo54:[/cite]żarty są konwencją czasami dopuszczalną
    a mówienie na poważnie (poza rozmowami fachowymi) jest wkraczaniem
    w intymność (np. moją)
    Dla mnie żarty na temat seksu są konwencją baaardzo zniesmaczającą i niedopuszczalną!:tongue:
  • [cite] Taw:[/cite]Rycerstwo Niepokalanej -"całosc życia katolickiego w nowej formie, polegającej na łączności z Niepokalaną, Wszechpośredniczką naszą u Jezusa". Cel i program- "Zdobyc cały świat dla Niepokalanej Dziewicy, by Ona, a przez Nią Chrystus zakrólował w duszach wszystkich ludzi".
    Labora sicut bonus miles Christi Jesu.

    Wobec tego zapytam inaczej: czy w aktualnych czasach "RN" wypełnia powyższe zadanie?
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Raz miałam w ręku Familię, jak rozdawali na błoniach, gdy przyjeżdżał BXVI - z tego co pamiętam to taki kremówkowy katolicyzm. Może komuś odpowiada...
    ...my musimy byc twardzi zawszewierni.jpg
  • Taw: no niezła reklama na Twoich plecach. Posłałeś do przeoratu?
  • Kurde,ale tyyyył!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.