Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Frondy

edytowano lipiec 2009 w Ogólna
Nazywam się Gnyszka, Maciej Gnyszka - tak powinien zaczynać się wpis o tej tematyce, ale jednak nie, piszę z własnej inicjatywy. :cool:

Jak zapewne wiecie, portal fronda.pl, z którym wielu z nas czuje się związanych, stara się stworzyć system finansowania oparty o datki sympatyków. Takie rozwiązanie pozwala zachować niezależność i rozwijać portal niezależnie od sympatii i hojności tego, czy owego biznesmena. Było kiedyś pismo Ozon, które finansował niejaki Palikot, było Radio Józef, które finansowała Archidiecezja Warszawska, albo ktoś jeszcze inny. Dziś ich nie ma, rozwiały się jak mgła o poranku. Frondziarze wyciągnęli z tego wnioski i dlatego opierają się na rozproszonej grupie darczyńców. To znaczy również tyle, że portal musi pracować nad tym, aby darczyńców przybywało i aby mieli motywację do udzielania wsparcia. Wydaje mi się, że to bardzo dobre rozwiązanie, w którym można zmieścić i comiesięczną wpłatę 5 złotych i 50.

Po ostatniej prowokacji Gazety Aborczej na Jasnej Górze, w której zdemaskowaniu fronda.pl ma duży udział, złożyłem w banku zlecenie stałe na comiesięczne wspieranie tego portalu kwotą kilkudziesięciu złotych. Namawiam Was do podobnej decyzji, bo nieudanych projektów medialnych mieliśmy po naszej stronie aż nadto. Pora, żeby ktoś wreszcie odniósł sukces. Warto kliknąć :wink:
«13

Komentarz

  • Domyślam się Werko, że Ty raczej wpłacasz na Klub Faktów i Mitów. Ale może inni się zachęcą :wink:
  • [cite] Werka:[/cite]Chętnie zrobię przekaz.
    Na funt kłaków.
    Ta Werka jest straszna:sad:
  • Tak Macku to dobry pomysł,

    Katolicy w mediach powinni brać przykład oczywiście z o. Rydzyka - on odniósł sukces!

    Cieszy mnie też, że Fronda i RM się wspomagają:thumbup::thumbup::thumbup:
  • [cite] Werka:[/cite]Chętnie zrobię przekaz.
    Na funt kłaków.

    ciekawa waluta jednak czym płacisz tym ci odpłacą
  • Werka, podziel się tym towarem. :smoking:

    :rolling:
  • O kolorze wybiórczym, zwanym też aborczym.
  • Zamiast droczyć się z Werką pomyślcie, czy zamiast dwóch piw miesięcznie by nie wspomóc Frądzi :cool:
  • a przyjmują w jurkach?
  • Ja się pytam, bo wiem z doswiadczenia, że przekazując jurki na konto nie-jurkowe, bank pobiera opłatę operacyjną, więc zamiast np 10 jurków (te Maćkowe 3 piwa) dociera do celu jakaś połowa.
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Ja się pytam, bo wiem z doswiadczenia, że przekazując jurki na konto nie-jurkowe, bank pobiera opłatę operacyjną, więc zamiast np 10 jurków (te Maćkowe 3 piwa) dociera do celu jakaś połowa.

    Można przez PayPal :)
    PayPal wymaga posiadanie kredytówki. Po za tym PayPal też zarabia na transakcji.
  • PayPal nie wymaga kredytówki
  • :shocked:

    No jak to nie? Musi być tzw wypukła karta, a to m.in. kredytówka.
  • nie musi

    zakładałam sobie niedawno konto na paypalu i przelewam tam kasę z konta
    nie mam kredytówki
  • Polecam. Portal jest zarąbisty i pracują w nim fajni ludzie.

    My z Bolką zasilamy konto portalu Frondy jeszcze od czasów sprzed jego premiery. Dodam jeszcze, że gdy wpłaca się ponad 30 zł miesięcznie, to dostaje się 50% upustu na książki wydawnictwa Fronda, a za ponad 50 zł miesięcznie dorzucają jeszcze gratisową prenumeratę Frondy.
  • Biedna to Ty Werko jesteś:sad:!
    +++
  • Ty Werko złamanego grosza pewnie nie dajesz, więc co Cię tak bolą pieniądze innych?

    A poza tym przynajmniej mogłabyś nie bluźnić.
  • Lukasz,
    ucz się - Werka nam daje światły przykład "wybiórczej" tolerancji
  • [cite] Werka:[/cite]Jakby wszyscy brali przykład z ojca Rydzyka, to byśmy tu mieli drugi Iran.
    No... Werka nie spodziewałem się takiego komplementu i takiej wiary w Ojca Dyrektora... ale cieszę się na samą myśl zwłaszcza że teraz mam diesla.
  • [cite] Werka:[/cite]Chętnie zrobię przekaz.
    Na funt kłaków.
    Są trzy wyjścia... albo złapiesz Macka i go ogolisz albo zapuścisz brode
  • Będę się bronił :bigsmile:
  • Ja jednak proszę o ocenzurowanie wypowiedzi Werki np. kolorowymi gwiazdkami.
  • [cite] Lukasz:[/cite]Ja jednak proszę o ocenzurowanie wypowiedzi Werki np. kolorowymi gwiazdkami.
    Żeby miała satysfakcję?
  • [cite] Gregorius:[/cite]Żeby miała satysfakcję?
    Satysfakcję to by mogła mieć jakby np. pod swoim nazwiskiem opublikowała karykatury Mahometa albo Tarczy Dawida.
  • [cite] Werka:[/cite]Najlepiej oddawać połowę dochodu - jak te biedne babcie na Radio Ma Ryja.
    Nikt Ci nie każe płacić, więc łaskawie spierdalaj z tego wątku.
  • Co wy tak ciągle o tej Werce? Poważnie czytacie?:shocked:
  • Ja czytam, bo lubię czasem kogoś opierniczyć, a jakoś głupio tak bez powodu.
  • no ale kogo!?
  • Myslałam, że na tym portalu jest wolność słowa:shocked:
  • Fronda jest o.k. Więc czemu nie wspomóc?
  • Po ilości maili jakie piszecie to chyba nikt z was nie ma dzieci.
    Jak można pisać maile między 19:00 a 21:00 ? Wtedy trzeba dzieci kłaść spać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.