Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Frondy

2

Komentarz

  • Ty Werka się nie mądruj, tylko napisz ile Szechter płaci Ci za posta.
  • Dlatego nie warto czytać postów Werki, ani się do nich odnosić (szkoda czasu),
    a co obrzydliwsze - trzeba kasować!!!!!!!!!!!
  • [cite] zbyszek:[/cite]Po ilości maili jakie piszecie to chyba nikt z was nie ma dzieci.
    Jak można pisać maile między 19:00 a 21:00 ? Wtedy trzeba dzieci kłaść spać.
    Nikt mi nie będzie k...wa rozkazywał.
  • Kurde, dlaczego na każdym normalnym forum znajdzie się taki obrzydliwy troll jak Werka?:angry:
  • Troll? Ktoś z odmiennym zdaniem jest trolem...
    A kto powiedział, że to forum jest normalne?
  • Eee, Werka jest częścią tego forum, jej posty często ruszają dyskusję, albo niektórych forumowiczów. Byl inni którzy odpadli, a Werka poprostu jest. I moim osobistym zdaniem, pisze to co uważa, czasami moze trochę prowokując (specjalnie? :)). Co więcej jest jedną z tych, której posty się pamięta, wyrazista. Chyba nie chodzi o to, zeby forum było spotkaniem wzajemnej adoracji. Prawdziwy troll jest chamski, co nieraz było widać na monitorze.
  • [cite] Anetka:[/cite] Byl inni którzy odpadli, a Werka poprostu jest. I moim osobistym zdaniem, pisze to co uważa, czasami moze trochę prowokując (specjalnie? :)). Co więcej jest jedną z tych, której posty się pamięta, wyrazista.

    pisze to co uważa, (chyba to, co przeczyta w GazWybie, raczej)

    :bigsmile:

    też mi oryginalność, wystarczy gazetę otworzyć i nie trzeba Werki czytać.
  • Dla mnie Werka to nie jest troll, tylko kontrapunkt. Lepsza dyskusja z Werką, niż naparzanka neonów z tradziuchami :wink:
  • Co znaczy tradziuch?
  • To taki, co woli oglądać księdza przy ołtarzu od tylnej strony i zamiast ściskać innych na znak pokoju mamrotać przedsoborowe modlitwy po łacinie :cool:
  • [cite] Maciek:[/cite]To taki, co woli oglądać księdza przy ołtarzu od tylnej strony i zamiast ściskać innych na znak pokoju mamrotać przedsoborowe modlitwy po łacinie :cool:
    Ta definicja kuleje, tradziuch nie ogląda księdza w ogóle tylko skupia się na Jezusie Chrystusie i Jego Ofierze. A po za tym dawno się z neonami nie naparzałem, a świerzbiło...
  • Co więcej jest jedną z tych, której posty się pamięta, wyrazista.
    Nie wiem jak z innymi facetami ale ja się umyję i już nie pamiętam...
  • No i kolega Gnyszka się chyba pomylił. Właśnie chciałem przelać i system zmusza mnie do podania sumy w PLN, czyli w jurkach nie można. No i trzeba mieć kartę kredytową. Z konta bankowego nie ma możliwości przelewu za pomocą PayPal. Mało mnie to bawi i uniemożliwia przelew.
  • No to niech Fronda założy subkonto w jurkach, co za problem?
  • Problem w tam, że PayPal do rejestracji co prawda nie wymaga kredytówki a do przelewu już tak. A Visa popiera pedałowanie.
  • Gregorius

    niedawno założyłam sobie konto na paypalu - bez karty kredytowej
    na pp przelałam sobie kasę przelewem z konta bankowego
    i teraz żeby sprawdzić przelałam przez paypal frondzie
    klikając tu w "przekaż darowiznę"
  • Marsjanka: mi się pokazuje "zarejestruj najpierw kartę kredytową"
  • a ja nie daję darowizn... jak już to sobie coś (od czasu do czasu) kupię- ostatnio brzydkie kaczątko po angielsku bo człek nawet języków nie zna...
  • A ja jednak proszę o usunięcie wpisu Werki i wyedytowanie wpisu Torquemady.

    Werka nie tylko przekręciła nazwę medium (to by jeszcze nie było nic wielkiego), ale przede wszystkim ciężko obraziła Matkę Bożą.

    Nie do obronienia jest teza jakoby redemptoryści musieli się liczyć z tego powodu atakami, jeśli nadali takie Imię temu Radiu. Po pierwsze niejedno medium na świecie tak się nazywa i problemów nie było (widać mamy wyjątkowo nieciekawych antyklerykałów). Po drugie, najlepszym dowodem na to, że redemptoryści się czegoś takiego nie spodziewali jest nazwa TV TRWAM (i nie tylko).

    Tajemnicą Werki pozostanie to jak ona godzi sobie takie teksty z kreowaniem się na wielką obrończynię godności kobiet.
  • ciężko obraziła Matkę Bożą

    Przykro mi, ale nie mogę zaakceptować konstrukcji myślowej, na której opierasz taki zarzut. Jeżeli ktoś nazwie fabrykę cukierków "Św. Klemens", to klient psioczący na cukierki i na fabrykę w żaden sposób nie narusza czci świętego.
  • Ciekawe, że takie rzeczy "są dopuszczalne" tylko w odniesieniu do chrześcijaństwa.
  • E tam. Żydzi to cwele bo zabijają Palestyńczyków. I co?
  • @Maciek

    ale Radio Maryja nie sprzedaje cukierków

    poza tym, to co napisała Werka to zwykłe, nadęte chamstwo
  • Chodzi o to, aby nie używać sztandaru w charakterze tarczy, za którą się chowamy. To dużo gorszy postępek niż to, że dopuścimy, aby jakaś strzała w niego trafiła.

    A co do chamstwa, to każdy pisze na własny rachunek i sam sobie wystawia świadectwo. Werka może w każdej chwili zmienić swój wpis.
  • [cite] Maciek:[/cite]Chodzi o to, aby nie używać sztandaru w charakterze tarczy, za którą się chowamy. To dużo gorszy postępek niż to, że dopuścimy, aby jakaś strzała w niego trafiła.
    Jakie chowanie się za tarczę?? Nie ma problemu jeśli chodzi o dyskutowanie o RM.
    Problem jest tylko jeden: niech się Werka odczepi od Imienia Matki Bożej.
  • trudno wymóc

    Żydzi i muzułmanie jakoś sobie dają radę...

    Wszak tolerancjia i miłość bliźniego są obowiązkiem jedynie chrześcijan, co nam nieustannie stawiają one przed oczy... :devil:
    Tolerancja nie jest obowiązkiem chrześcijan.
    A co do miłości - to chrześcijanie najpierw mają miłować Boga.
  • Za przerobienie kościelnych napisów "Żyj jak Maryja" i "Trwaj w wierze" na "Żryj jak Maryja" i "Trwaj zwierze" 18-latka została skazana na 400 złotych grzywny i rok więzienia w zawieszeniu. Tak postanowił sąd. - Dziewczyny może i szkoda, ale to powinno działać wychowawczo - mówi "Dziennikowi Wschodniemu" ksiądz z parafii, która złożyła doniesienie o przestępstwie.

    Ku pamięci :wink:
  • [cite] Maciek:[/cite]<i>Za przerobienie kościelnych napisów "Żyj jak Maryja" i "Trwaj w wierze" na "Żryj jak Maryja" i "Trwaj zwierze" 18-latka została skazana na 400 złotych grzywny i rok więzienia w zawieszeniu. Tak postanowił sąd. - Dziewczyny może i szkoda, ale to powinno działać wychowawczo - mówi "Dziennikowi Wschodniemu" ksiądz z parafii, która złożyła doniesienie o przestępstwie. </i>

    Ku pamięci :wink:

    Dość niska kara...
  • Ale można by sprawić by częściej była wymierzana.
  • A wracając do tomatu...

    Wersja krótka:

    Vf3TM1syE6o

    Wersja długa:

    uMzQYpctEpY
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.