Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Projekt "NASZ DOM" Budowa domów jednorodzinnych wraz z "zapleczem"

2»

Komentarz

  • A co to za organizacja i gdzie dokladnie buduje ? Mozna podjechac i zobaczyc jak im idzie. Ciekawa jest tez sama organizacja budowania osiedla. Tj. jak to jest zaplanowane etc.
    [cite] Slawomir:[/cite]Do Małgorzaty 32
    Jestem otwarty na wszystkie dobre lokalizacje - to znaczy takie które dają szansę rozwoju i utrzymania , wiem że w pobliżu Warszawy budowana jest taka wioska / nie chodzi o wielodzietnych/ mam tam się wybrać aby to obejrzeć - pomaga w budowie Firma Jopek.
    Jeśli chodzi o tą organizację nie kontaktowałem się osobiście , znam ją jednak ale bardziej zależałoby mi na tym abyśmy to my wybudowali sobie te domy i resztę niż
    inna organizacja - ewentualnie jeśli będzie taka potrzeba można się zwrócić do nich aby jeśli mogą podzielili się swoim doświadzczeniem.
    Pozdrawiam
  • Malcanow :) rozumiem ze dzialki w sprzedazy bezposredniej od wlascicieli. A przy okazji - w jakiej cenie tam jest ziemia ?

    Pozdrawiamy
    [cite] adelajda:[/cite]Do Małgorzaty32 jeżeli chodzi o tereny wokół Wiązownej zobacz stronę www.wiazowna.waw.pl - to jest wprawdzie agencja nieruchomości w Wiązownej, ale można się trochę zorientować, popytać po okolicy. Czytałam na forum Wiązownej, że w Malcanowie sa jakieś działki przy tej drodze, co odbija w prawo na Kopki.
  • edytowano lipiec 2019
    Znazlam to trochę nie w temacie ale szukam 
    1 projektu wychodka tzn
    -rysunek z wymiarami jaki material uzyty ile czego itp
    - na nieczystości beczka w środku czyli musi być pomysł jak ja odróżnić/wymienić
    -a i jeszcze czytalam o eco i samooproznianiu się , jakas wersja eco oczyszczalni czy coś
    - pomysł na rozwiązanie "zapachu" ztej toalety
    -pomysł na umycie rąk bez doprowadzania wody bierzacej jakiś zbiornik czy coś
    -oświetlenie bez prądu 
    2 pomysł na prysznic 
    - ogrzewanie wody na dworze bez prądu
    Czy to da się czy tylko moje mrzonki i utopia , uzywane by to było wiosną/latem/jesienia nie codziennie a na pewno nie na początku 
  • edytowano lipiec 2019
    Najlepiej by bylo gdyby można było to z drewna zrobić 
    Mam dość biegania z ogrodu do domu, 

  • Jak z tego wziąć wymiary i rysunek zrobić 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.