Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DYSKUSJA POLITYCZNA

2»

Komentarz

  • Ja miałem ten komfort, że klasa do której chodziłem była właśnie autorska bo... artystyczna... Ale z drugiej strony, Mona, kto lepiej na tym wyszedł? Ty czy reszta Twojej klasy? Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
  • [cite] mona:[/cite]Coś w tym jest o czym Zbyszek pisał, dzieci się ze mnie śmiały, że u mnie w domu strasznie dużo książek i że gram na fortepianie (z takich były domów, że na półkach stały tylko kryształy i a z książek to jakieśÂ "pół metra") Pani zawsze z przekąsem wołała do mnie "Artystka do odpowiedzi". Jak sobie przypomnę, to mnie krew zalewa.
    Się przejmujesz, w szkole raczej miałem raczej spokój ale na studiach na mnie dziwnie patrzyli, że oprócz (raczej zamiast) fachowych podręczników czytam coś jeszcze.
  • no i kradli jabłka z ogrodu
  • Nie przejmuję, tylko usiłuję powiedzieć, że nie ma to jak komunistyczne dzielnice proletriackie :wink:
  • Mona, ludzie może i dziwni byli, ale jak się przechodzę latem wieczorem po Północy to mnie skręca, tak lubię tę dzielnicę...
  • Wspomnienia... :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.