Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego ?

2»

Komentarz

  • Wiara jest czynnością ludzkiej psychiki, więc zakładanie, że sama w sobie daje ulgę to wchodzenie w klimaty technik doskonalenia umysłu. Ulgę może dać Bóg, a wiara pomaga otworzyć się na Jego łaskę. Nikt z nas nie wie jednak, kto i kiedy jaką łaskę otrzyma. Może być też tak, że Bóg nie daje ulgi, lecz wystawia kogoś na pokusę zwątpienia.
  • [cite] Maciek:[/cite] Bo czy będą wierzyć w Boga i czy ta wiara da im ulgę w cierpieniu,to rzecz nieprzewidywalna.
    Kurczę, ja Cie cytuję a Ty zbijając moje argumenty zaprzeczasz samemu sobie.
    Tak jakoś wyszło...
    :cool:
  • Masz rację, to co napisałem wyżej nie było dokładne i wymagało wyjaśnienia. Z tym, że Twoje wyjaśnienie poszło w dość nieoczekiwanym kierunku.
  • PAIN .
    To się nazywa- zespół neurasteniczno-depresyjny z fazą dekompensacji i jest wyleczalne.
    P.
  • Może być też tak, że Bóg nie daje ulgi, lecz wystawia kogoś na pokusę zwątpienia.
    a to nie jest tak że to człowiek wątpi gdy uważa swoją bliskośc z Bogiem za efekt ciężkiej pracy nad sobą i wtedy Bóg go zostawia by mógł dalej pracowac zgodnie ze swoim przekonaniem?
  • :bigsmile:
  • troll zjadł
  • Dobrze wiem co czujesz,bo ja sama siebie nienawidze i nie mogę pogodzić sie ze swoja chorobą a co za tym idzie ułomnościa. Pocieszam sie słowami Pana Boga"Tych,których kocham-doświadczam" i trochę mi lepiej. Myśle ,że bardzo cierpisz-ja tez. Wiem,że Pan Bóg robił cuda w moim zyciu,ale gdy zle się dzieje-zapomina o tym wszystkim. :Miej nadzieję w Panu. Odwagi!!!
  • Acha,chciałam jeszcze dodać,że kiedys moim najwiekszym krzyzem był jeden z moich synów. Najzwyczajniej w świecie go NIE LUBIŁAM. Kochałam,ale nie mogłam go znieść. Całe dnie ryczał,w nocy ciagle pił i był bardzo niegrzeczny. Pan Bóg mi to zabrał-nawet nie wiem kiedy... Pomodliłam się o to i już. Ty tez się módl. Dobrze ,że widzisz,że to co czujesz jest złe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.