Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabił ojca, bo go dyscyplinował

edytowano sierpień 2009 w Ogólna
10-letni chłopiec z Nowego Meksyku w USA czuł się za bardzo dyscyplinowany i pouczany. Znalazł na to sposób - zastrzelił swojego srogiego ojca, według policji prawdopodobnie na oczach 6-letniej siostry - podaje telewizja Fox News cytując agencję AP.

>> więcej

Komentarz

  • kto jest za ogólnym dostępem do broni na rodzimej ziemi
  • Ja też. Nie ma powodu, aby dysponowali nią przestępcy i często nieobliczalni policjanci, a zwykli obywatele byli bezbronni.
  • Zawsze mi się podobały takie zabawki.
  • Czyli co, totalne rozbrojenie?
  • Jestem przeciwko broni w szufladzie ze skarpetkami.
    Każdy dzieciak może zabić swoich rodziców czy rodzeństwo wystarczy wyciągnąć.
    Żyję 40 lat jakoś żaden policjant nie machał mi bronią przed nosem.

    Przestępcy - temat do dyskusji i nigdy się taka dyskusja nie skończy.
  • Raz. Na mnie kiedyś napadł facet na ulicy (w nocy). Mówiąc szczerze ze spluwą nie miałabym szans, bo skoczył mi na plecy. Uratowało mnie dwóch facetów stojących za rogiem na przystanku autobusowym. Gdybym miała broń napastnik pewnie by mi ją wyrwał i jeszcze ratującym zagroził.
    Dwa. Chyba nie byłoby mnie stać na to, by pociągnąć za spust. No chyba, żeby krzywdę robił mojemu dziecku.
  • @Dwa.

    Bogna, a czy napastnik krzywdząc matkę Twoich dzieci nie wyrządził by im wielkiej krzywdy?
  • właśnie przed chwilą coś takiego przeczytałem

    "Mercy to the guilty is cruelty to the innocent."

    Thomas Sowell

    fajny felietonista

    a cytat jest z Adama Smitha
  • [cite] Bogna:[/cite]Raz. Na mnie kiedyś napadł facet na ulicy (w nocy). Mówiąc szczerze ze spluwą nie miałabym szans, bo skoczył mi na plecy. Uratowało mnie dwóch facetów stojących za rogiem na przystanku autobusowym. Gdybym miała broń napastnik pewnie by mi ją wyrwał i jeszcze ratującym zagroził.
    Dwa. Chyba nie byłoby mnie stać na to, by pociągnąć za spust. No chyba, żeby krzywdę robił mojemu dziecku.

    czyli oddajmy nasze uzbrojenie sąsiadom bo jak na nas napadną to jeszcze zrobią nam krzywdę z naszych kałachów
  • [cite] Pioszo54:[/cite]fajny felietonista
    W takim razie zajrzyj tutaj.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.