Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

tutejsze trolle

edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
mam wrażenie, że ostatnio tutejsze trolle zmieniły się na lepsze.

jak uważacie?
«1

Komentarz

  • A kto jest trollem wg Ciebie?
  • Co do Werki się zgadzam. :bigsmile:
    (że złagodniała jakoś)
  • Werka jest trollem? A tak ładnie na zdjęciu wygląda...
  • Pioszo54, a kim jest "troll" wg. Ciebie? (w necie są różne definicje)
  • ktoś, kto celowo przeszkadza
  • E tam ... Werka nie przeszkadza. Nawet lubię z nią podyskutować.
  • Troll - osobnik który czyta gazetę wybiórczą i wierzy we wszystko co tam napiszą.:cool:
  • bo na wakacjach są
  • Wow! dostałem etykietkę trolla na wielodzietnych! Dzięki! +1 prestiżu na dzielni! :wink:
  • E, nie. Werka nie trolluje. Werka ma w wielu kwestiach zdanie skrajnie odmienne od tutejszego. W wielu sprawach sprawach się myli. Bywa, że odzywa się nieprzyjemnie, ale tutaj nie jest to takie znów niezwykłe.
    A zresztą nie ma Jej w tej chwili w dyskusji, o nieobecnych jakoś głupio plotkować.
    Trollem to była Amelia.
  • jestem tu niedawno, to tylko takie wrażenia,
    silniejsze w przypadku Werki.
  • no i ostatnio mam wrażenie, że Werka, to inna osoba
  • ja też. może któreś z dzieci jej się zalogowało.
  • Ten co to tak pyszczył to był Marko chyba... Co to nas od katotalibów wyzwał...
  • A pamiętasz Tomku jak zacytowali Cię w Dzienniku jako "chama internetowego"?

    :rolling::rolling::rolling:

    O mnie teżÂ napomknęli, ale Ty, Łukasz i chyba Paweł byliście gwiazdami :crazy::clap:
  • Chyba nawet na oba.:shades:
  • Cytowany przez Was Kamil to totalna zenada, mowiac delikatnie. Rozumiem, ze istnieja techniczne mozliwosci, zeby takie indywidua zabanowac.
    A chlopaki z Dziennika sie wystrachali o robote, az im wena tworcza podskoczyla.

    Natomiast nie rozumiem Pioszo, co chciales osiagnac tym postem? Gdyby Werka albo Osa pisali rzeczy skandaliczne, jak ten nieszczesny Kamil, to bym na pewno kojarzyla. Ale o ile sie nie myle, nie pisza. Wiec o co chodzi? Boisz sie dyskusji z nimi i chcesz ich na sile sprowokowac, zeby stad poszli? Czy moze sciales sie troche z Werka i szukasz poparcia? Sorry, ale dla mnie trollowaniem jest psucie atmosfery takimi postami. Zagladam tutaj nie dlatego, zeby sie zgodzic ze wszystkimi i we wszystkim, tylko wlasnie dlatego, ze pojawiaja sie ciekawe watki i mam swoich ulubionych autorow, ktorych posty dobrze mi sie czyta. Wolalabym, zeby tak zostalo, bez eskalowania animozji.
    ps. To nie jest obrona Werki, tylko ogolnego-obecnego- poziomu na forum (domyslam sie, ze kiedys mieliscie tu jakies jazdy). Wiem, jestem naiwna i idealistyczna :tongue:.
  • @AgaM

    chciałem porównać swoje odczucia z waszymi.

    nie mam dużego doświadczenia, to pierwsze forum na którym piszę
  • Oki, rozumiem. Chyba nie ma aktualnie wiekszych problemow (chyba ze admin wycina szybko watki obrazliwe i tzw. ogol o nich nie wie). A prawdziwe trollowanie to mozna zobaczyc np. na onecie czy forum GW. Zarowno jak sie ludzie wyzywaja, ale tak naprawde po bandzie jadac, jakby im za to placili, jak i widzialam historie (zmyslone) o chorych dzieciach, smierci dziecka, urodzeniu skrajnego wczesniaka itp. To mnie skutecznie odstrecza od tego typu forow, czytam kilka niszowych i juz. Natomiast tam masz prawdziwe trolle, grajace na emocjach, uczuciach (wyobraz sobie, ze sie modlisz np. o uratowanie jakiegos dziecka, a potem sie okazuje, ze ktos sobie cala historie wymyslil, bo wcale nie ma chorego dziecka, a pokazywane zdjecia sa ukradzione np. z bloga jakiejs zupelnie obcej osoby), ew. mocno obrazajace, upokarzajace innych. Dlatego tez slowo troll ma pejoratywne zabarwienie. Sam fakt posiadania innego zdania czy bycia kontra wiekszosci, ale w jakis tam cywilizowany sposob to jeszcze sporo za malo, zeby sobie na to miano zasluzyc.
    I to tyle. Tu pewnie osoby z dluzszym stazem umialyby powiedziec cos o tym, co bylo, bo aktualnie chyba nie ma sensacji.

    Tomasz i Ewa - mam sie zastanowic nad soba?:bigsmile: Niedawno juz uslyszalam od mojej trenerki, ze jestem "leidensf?¤hig", moze to sie przeklada nie tylko na zakres obowiazkow, ale i na odbior netowej rzeczywistosci?
  • W pewnym sensie Pioszo wypowiedział się o Werce pozytywnie :cool:
  • Werka należy do osób o dużym autorytecie, bo jak coś krytykuje, to wiem, że najczęściej trzeba się tym zainteresować :wink:
  • :clap::rolling:
  • czyli najmocniej objechala Sternika i pewna wies na prawym brzegu Wisly ;)
    jak to sie pieknie rekonstruuje historie forum:bigsmile:
  • Na te tematy akurat nie zabierała głosu :cool:
  • No właśnie. A skoro już tak, to może byś jakiś zlocik zorganizowała, hę?
  • Nigdy nie wiedzialam,kto to jest troll(pierwszy raz spotkalam sie z tym okresleniem,gdy pain pisał o swoich jazdach),ale teraz,gdy wiem,moge napisać,ze Werka z pewnoscia nie jest trollem. Kilka razy dostałam od Niej dobrą rade a kiedyś to nawet mnie obroniła przed Gregoriusem...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Z Wiki:
    Troll (norw., szw. troll, duń. trold, fin. peikko) - baśniowy, przypominający wyglądem człowieka stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych wywodzący się z mitologii nordyckiej.

    Trolle różniły się między sobą zarówno wyglądem, jak i charakterem. Najczęściej były to stworzenia bardzo stare, brzydkie, złośliwe i mało inteligentne. Można wśród nich znaleźć trolle olbrzymy (norw. jutul, rise, duń. j??tte, szw. j?¤tte), jak i niewielkiego wzrostu skrzaty (norw. nisse) czy karły (norw. dverg).

    Niektóre większe trolle ze starości porastały lasem. Trolle mieszkały w trudno dostępnych dla człowieka miejscach â?? lasach, górach i jaskiniach, niektóre żyły też w morzu. Wyrządzały szkody ludziom i zwierzętom. Pod tym względem były podobne do orków, lecz o wiele od nich większe, silniejsze i agresywniejsze. Zajmowały się też wydobyciem i gromadzeniem srebra, złota oraz kosztowności. Były bardzo chciwe i skąpe. Nie znosiły światła słonecznego, dlatego pojawiały się wyłącznie w nocy â?? troll, który na czas nie schował się przed promieniami słońca, zamieniał się w kamień. Żeńskim odpowiednikiem trolla była huldra.
  • [cite] mona:[/cite]A pamiętasz Tomku jak zacytowali Cię w Dzienniku jako "chama internetowego"?
    "Każdy będzie miał swoje 15 minut sławy."
  • Twoje 5 już za tobą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.