Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

tutejsze trolle

2»

Komentarz

  • A tak na serio. Po czym poznać trolla?
    [cite] Osa:[/cite]Wow! dostałem etykietkę trolla na wielodzietnych! Dzięki! +1 prestiżu na dzielni! :wink:
  • po całokształcie
  • [cite] Pioszo54:[/cite]po całokształcie

    No, może po tym, że się cieszy, że został tak nazwany na forum, na którym trolluje.
  • To taki miły i ciepły facet....
    Właśnie.
  • Nowy troll to Mariusz1972

    patrz wątek Nauczycielka ...
  • Przychodza i odchodza...
  • Myślałam o tym wczoraj... wg mnie troll to taki ktoś kto jest na danym forum tylko po to, by prowokować, mieszać i denerwować, ktoś kto w żaden sposób nie jest pozostałym forumowiczom życzliwy.
    W tym sensie akurat Werka trollem mi się nie wydaje, bo ona jest nam życzliwa i w gruncie rzeczy daje się lubić - nie wierzę, że w realu lubicie ludzi myślących tylko i wyłącznie tak jak Wy.
    (Werko przepraszam, że tak w trzeciej osobie).
  • chrzań sie
  • Taw, z ciebie taki troll, jak ze mnie śpiewaczka operowa.
  • [cite] _Joanna _:[/cite]Myślałam o tym wczoraj... wg mnie troll to taki ktoś kto jest na danym forum tylko po to, by prowokować, mieszać i denerwować, ktoś kto w żaden sposób nie jest pozostałym forumowiczom życzliwy.
    W tym sensie akurat Werka trollem mi się nie wydaje, bo ona jest nam życzliwa i w gruncie rzeczy daje się lubić - nie wierzę, że w realu lubicie ludzi myślących tylko i wyłącznie tak jak Wy.
    (Werko przepraszam, że tak w trzeciej osobie).


    lubię się kłócić
    i doceniam zmianę pod nickiem Werka

    ale mam opory by się do niej odezwać, takie poczucie, że nie uchodzi
  • Wierz mi, Werka nie gryzie :tooth:
  • [cite] mona:[/cite]Wierz mi, Werka nie gryzie :tooth:
    jak dla mnie to dodatkowy minus...
  • Werka nie jest trollem, Osa też nie. Mariusz1972 bardziej pod tą definicję podpada.
  • [cite] mikus:[/cite]Nigdy nie wiedzialam,kto to jest troll(pierwszy raz spotkalam sie z tym okresleniem,gdy pain pisał o swoich jazdach),ale teraz,gdy wiem,moge napisać,ze Werka z pewnoscia nie jest trollem. Kilka razy dostałam od Niej dobrą rade a kiedyś to nawet mnie obroniła przed Gregoriusem...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Ale sobie famę wyrobiłem...
  • co do Werki, to mam wrażenie fałszu

    i mimo dobrych chęci (moich) ciągle mnie to uwiera
  • Troll cieszy się kiedy zostanie nazwany trollem na forum, na którym trolluje....
    Tak jak osa. Nie mów, że osa nie wzbudza negatywnych emocji...
  • Mariusz umie przyznać sie do błędu. Na razie za wiele jeszcze nie napisał.
  • ale Tawa do kategorii trolli bym nie zaliczyła. Taw! uwielbiam Twoje zwichrowane poczucie humoru :boogie:
  • Noooo,ja tez. Byłam pewna,że teraz to ktoś napisze,że ja jestem trollem. Gregorius,zartowałam. Prawdą jest,że można przy Tobie nabawic sie kompleksów a mi wiele nie trzeba... Jestem cienias,szczególnie teraz.
  • Mikus, na wpisy Gregoriusza spójrz z innej strony: że można się z nich dużo nauczyć (z postów innych osób również) :smile:
  • O tych kompleksach tez żartowałam,ale cienias jestem. Masz rację Sylwio,właśnie tak patrze. Odezwę się do Ciebie pózniej na priv. Dziękuję za maila:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.