Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ale leje

TawTaw
edytowano wrzesień 2009 w Ogólna
normalnie potop
«1

Komentarz

  • Darmo czekać odpowiedzi.
    Zalało mu kable.
    :cool:
  • oj u nas też leje ; pielgrzymi mokną
  • U nas będzie jutro kropić. Wiadomo, stolica.
  • U nas lało.
  • A nas ominęło.:shocked:
  • Ale zapowiadali od rana deszcz, pranie suszę w łazience jak głupia, a deszczu niet.
    Pewnie jutro rano wywieszę to lunie.
    Jajk w kawale o zaklinaczu deszczu.:wink:
  • Kurde, to już wiem, dlaczego u nas tak rzadko pada!
    :crazy:
  • u mnie okna czekająÂ na zmiłowanie :neutral:
  • Lato definitywnie się kończy - przez Polskę przechodzi fala całkiem jesiennego deszczu i burz. Zalało m.in. Koszalin, Trójmiasto i Poznań - piszą internauci na Kontakt TVN24.

    - Od godziny 12-stej jest potężna ulewa w Koszalinie. Nastąpiły ciemności. Leje jak z "wiadra" - napisał pan Stanisław. Od innych internautów dostaliśmy informacje i zdjęcia zalanych miast na Pomorzu i w Wielkopolsce. - Właśnie zbierają się potężne chmury nad Krotoszynem. Oby nie nastąpiło to, co w lipcu - martwi się Marek.

    IMGW ostrzega z kolei mieszkańców kujawsko-pomorskiego i lubuskiego. W obu województwach spodziewane są burze i porywisty wiatr, ale opady deszczu nie będą duże - średnio od 5 do 20 mm. Ale burze mogą spowodować zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, utrudnienia w komunikacji, lokalne zalania.

    W weekend też pada

    W piątek pogodnie tylko na krańcach wschodnich, na pozostałym obszarze kraju przeważać będzie zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu, lokalnie także burze. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach burz silny i porywisty, w porywach do 70 km/h.

    W nocy z piątku na sobotę z kolei na Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu oraz w Małopolsce pochmurno z przejaśnieniami, okresami opady deszczu, miejscami intensywne. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu, na Wybrzeżu lokalnie burze

    Meteorologicznych przestrzega też przed zagrożeniem pożarowym i wynikającym z wyładowań atmosferycznych.
  • bo nic nie widzisz ............:crazy:przez okna:crazy:
    Lato jest, to mam otwarte. Nie widać, jakie brudne.:wink:
    A, nie! Dwa mam umyte, bo po malowaniu salonu musiałam umyć, bo straszyły. :wink:
  • O kurcze to nam chyba granicę przesunęli,
    u nas jak w ukropie od słońca

    czyli potop i tylko sprawiedliwych oszczędzi ................................:wink::wink::wink:
  • [cite] ana:[/cite]
    czyli potop i tylko sprawiedliwych oszczędzi
    Właśnie i u mnie lunęło!:crazy:
  • U mnie już od kilku godzin pada. Siedzę przy komputerze na poddaszu a tu mi dach przecieka w jednym miejscu .
  • I kapie wprost na klawiaturę... :devil:
  • u nas teraz zaczęło:D i pada solidnie :D
  • W Krk póki co sucho, choć już chłodniej i wieje...
  • oj miastowe to i deszczu porządnego nie widziało
  • Ok, już pada...
  • Lało całą noc i teraz też leje ... :cry:
  • I u nas (krakuff) tak samo. A właściwie to lało, a teraz jest ciemno i mokro.
  • U nas też zimno i nieprzyjemnie.
    I jak na złość mam dzisiaj dzień biegany a dzieci ze mną- zakupy z Pedrem, szkoła muzyczna z Wojtkiem, szybki powrót na mszę szkolną i ponownie do szkoły muzycznej na drugie zajęcia. Chyba jednak poszukam autobusów, bo jak tak będę dwa razy w tygodniu latać, to mi skrzydła wyrosną.:wink:

    A mąż na moje narzekania poranne odrzekł: zrób wreszcie prawo jazdy.:cool:
  • No właśnie. Zrób wreszcie prawo jazdy:bigsmile:
  • I Ty, Kingo, przeciwko mnie?
    :wink:
  • zrób, zrób:D samodzielność to podstawa :D
  • I ja również. Cart&Pud, zrób prawo jazdy. To się naprawdę przydaje. Ja też się opierałam, ale w końcu trzy lata temu przestałam i bardzo się z tego cieszę.
  • Już bym pewnie dawno zrobiła, bo ciężko bez tego, ale tak się boję samochodów, że nawet nie wiecie...
    Teraz jest trochę lepiej, bo jeździmy busikiem, który jest wyższy od zwykłego auta, ale z kolei tym dużym nie dałabym rady jeździć, bo go nie ogarniam. Musiałabym kupić mały, a małymi się boję i ...kółko się zamyka :wink:
  • A czemu nie ogarniasz dużego? Ma automat?
  • Rozumiem Cię :hugging:
    Ja też się boję jeździć, bo jestem tak nierozgarnięta i nieprzytomna, że aż strach... Potrafię przejść na czerwonym i jeszcze mieć pretensje, że trąbią. :shamed:
    Wszyscy mi mówią, że praktyka czyni mistrza, ale przecież znam siebie i tu chodzi nie o brak praktyki, tylko o charakter:cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.