Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sposoby na powiedzenie "kocham Cię"

edytowano wrzesień 2009 w Polecamy
Właśnie trafiłam na pismo, w którym czytelnicy dzielą się swoimi pomysłami na to, jak powiedzieć dzieciom "kocham Cię" w inny sposób - takie różne miłe drobiazgi.
Np.
- Czasem kupuję cukierki lub czekoladki w kształcie serduszek i podrzucam je dzieciom i mężowi â?? na poduszkę, do piórnika, do śniadaniówki.
- Każdemu z dzieci przypięłam do plecaka odznakę z ręką, pokazującą w języku migowym "kocham Cię".
- Gdy mój mąż wyjeżdża na delegację, napełnia pudełko w kształcie serduszka wyobrażonymi całuskami i uściskami. Gdy któreś z dzieci się stęskni, ostrożnie podnosi wieko pudełka i zabiera jednego całuska.

A jakie Wy macie sposoby? Ja też czasem wycinam kanapki w serduszka, albo ozdabiam kanapki na kolację np. serem wyciętym w serduszka.

Komentarz

  • nie mam żadnego sposobu
  • [cite] agaga:[/cite]Dziś z miłości uprasowałam mężowi trzy koszule:kissing:
    Ja zaraz się biorę. Z miłości każdemu coś wyprasuję... jak zdążę.... :wink:
  • My mówimy sobie "Kocham Cię!" kilka(naście) razy dziennie :bigsmile:
  • Wycinam serca z inicjałami na ławkach w parku.
  • A ja maluję na naszym brudnym samochodzie:bigsmile: i cieszę się, że nadchodzi nader wdzięczna pora roku do takich wyznań!
  • Serca maluję (Ula mi wskoczyła i urwał się wątek)

    A to z pudełkiem na uściski bardzo bardzo ładne.
  • Kiedyś wkładałam mężowi serduszkowe karteczki do woreczka ze śniadaniem. Ale właśnie mi uświadomiliście, że dawno tego nie robiłam.:shamed:
  • ja stawiam na sprawdzone sposoby, piekę drożdżówkę ze śliwkami

    :crush:
  • Też z Musierowicz: był konkurs na najpiękniejsze słowa miłości. Wygrało zdanie, wypowiedziane przez męża do żony: "Pośpij sobie, ja wstanę i je nakarmię".
  • [cite] Taw:[/cite]Wycinam serca z inicjałami na ławkach w parku.

    serio? A potem sadzasz tam rodzinę?
  • a to trzeba o tym mówić
    ciekawe
  • Bo ja się zastanawiam - mnie w tamtym artykule uderzyło, że można nie tylko mówić kocham Cię, ale wymyślać inne drobne sposoby okazywania miłości.

    Zastanawiam się, czy podsyłanie mężowi colta 45 w Mafia Wars na facebooku się liczy.

    Albo wstawianie w posty ikonek z kategorii love.
    Np:

    :hugging:

    albo:heartsabove:

    albo takie wilodzietne:
    :grouphug:

    bo to akceptuję wyłącznie jeśli podskakujące buźki to dzieci:
    :threesome:
  • [cite] Rafał:[/cite]a to trzeba o tym mówić
    ciekawe

    trzeba, trzeba. Jedno z gorszych doświadczeń mojego przyjaciela - gdy zmarł mu ojciec, powiedział mi coś w stylu: "Wiem, że mnie kochał, ale chyba nigdy tego od niego nie usłyszałem" - to go naprawdę w relacjach z ojcem bolało.

    I dodam, że choć nie wiem, czy jestem typową babą, ale ja też potrzebuję od męża coś takiego usłyszeć od czasu do czasu, nawet jeśli jest to mail o treści:

    "Place w photoshopie to eps. Mozne rowniez przez zwykle otworz.
    Lov U
    Pete"
  • [cite] Marcelina:[/cite]Też z Musierowicz: był konkurs na najpiękniejsze słowa miłości. Wygrało zdanie, wypowiedziane przez męża do żony: "Pośpij sobie, ja wstanę i je nakarmię".

    to nowsza wersja "daj, dyć ja pobrucę a ty pociwaj"
  • No właśnie.
  • [cite] Bogna:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Wycinam serca z inicjałami na ławkach w parku.

    serio? A potem sadzasz tam rodzinę?
    Tak. Nie... pije wino z kolegami.
  • :smoking:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.