Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dlaczego Neoni mają mszę w sobotę wieczorem?

2»

Komentarz

  • Ponieważ pytanie Prayboya nie dotyczy DN tylko jej założyciela, to jednak skuszę się dodać swoje 0.02 grosze
    Kiko tworzy wedle mnie bohomazy. A po za tym maluje siebie, podobieństwo jego twarzy i twarzy Chrystusa z jego nieudolnych "ikon" (choć trudno to na prawdę uznać ikoną, a raczej kikoną) jest dość dobrze widoczne. A poniższe to w mych oczach nawet trochę demoniczne:

    42312510f52ba84fmed.jpg
  • Matko, Gregorius, skąd to wytrzasnąłeś?!!! Nigdy nie widziałam... Jak dla mnie, sporo ikon jest naprawdę ładnych. Klasyczna "neońska" z Matką Boską z Dzieciątkiem bardzo mi się podoba, ale ta jest koszmarna.
    @Prayboy, jak dla mnie nie... Kiko jest na pewno bardzo charyzmatyczny i oddany sprawie, ale za dużo zamętu wokół Drogi, żeby mógł być beatyfikowany... Wydaje mi się, że to by mogło niepotrzebnie dzielić Kościół.
  • kurcze, wybrałeś chyba skrajny motyw... znam inne jego obrazy i uwaźamże są w porządku, ten rzeczywiście odjechany trochę Picasso, ale artysta ma prawo na swój własny ogląd świata
  • KiedyśÂ znalazłam coś takiego
    image
  • Albo to :shocked:
    image
  • No błaaagam...
  • Jezus emo z Solidarności?
  • Człowiek, któremu nie zależy, nie zrozumie zaangażowania innych. Wszyscy ci, o których piszesz (tradsi i "trydenci" to to samo, by the way), są katolikami. Takimi, którym zależy. Można się do pierwszej krwi kłócić o najlepszy rodzaj opon do Jeepa, a to przecież tylko samochód. Nam zależy znacznie bardziej.

    I stanowczo już proszę, mind your language. Zrozumienie ma swoje granice. Nikt Cię za odmienne poglądy nie wyrzuci, ale za wyrażanie ich w obraźliwej formie spotka Cię co najmniej posądzenie o trollowanie.
    Mówię do Cię jak do człowieka i proszę - zrozum, że mówisz o sprawach dla nas (i dla Ciebie, choć się upierasz, że nie) - najważniejszych. Weź to pod uwagę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.