Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[SZUKAM] "Kościół dla średnio zaawansowanych" Sz. Hołownia

135

Komentarz

  • Pewnie życie (duchowe i nie tylko) twórców również ... siarczyste?
  • U mnie słaba jakość ,więc nie wszystko słyszałam:wink:
  • King Crimson


    ble, ble , ble, ble...
  • Znaczy Ci się nie podoba?
  • Kurcze,gdyby tak brać pod uwagę wszystkie fakty z życia muzyków,to kogo można słuchać?? Pinka Floyda nie,

    bo od tyłu szatana chwalą.................E,tam i tak ich słucham . Boba też
  • [cite] elmo:[/cite]Znaczy Ci się nie podoba?


    nazwa wydała mi się znajoma, więc pytam moją ukochaną, a ona mi że klasyka:shocked:

    no to hopsa na youtuba i słucham - wrażenia powyżej

    żaden z utworów nie wydał mi się znajomy...:smile:
  • [cite] mikus:[/cite]Kurcze,gdyby tak brać pod uwagę wszystkie fakty z życia muzyków,to kogo można słuchać?? Pinka Floyda nie,

    bo od tyłu szatana chwalą.................E,tam i tak ich słucham . Boba też
    Dziwisz się, że masz doła potem?

    Tak to jest na tym świecie, że nie można mieć wszystkiego i na coś się trzeba zdecydować.
  • [cite] mikus:[/cite]Kurcze,gdyby tak brać pod uwagę wszystkie fakty z życia muzyków,to kogo można słuchać?? Pinka Floyda nie,

    bo od tyłu szatana chwalą.................E,tam i tak ich słucham . Boba też
    mikus: pomylili Ci się Flojdzi z Zeppellajami.

    Mozart też odpada (mi to w graj, bo go nie lubię), Bach odpada (to już gorzej),...
    Zostaje jakiś chórek mnichów śpiewających gregoriankę. No i "Psałterz Dawidów" Gomółki (do przekładu Kochanowskiego).
  • Gregorius, podrzuć trochę argumentów przeciwko Bachowi i Mozartowi - mogą się kiedyś ewentualnie przydać, poza zaspokojeniem ciekawości teraz.
  • nazwa wydała mi się znajoma, więc pytam moją ukochaną, a ona mi że klasyka:shocked:
    No... ale gdyby się zapytac o fryzury to "Trwała ondulacja" to też chyba klasyka...
  • Mozart: mason, nawet się specjalnie z tym nie krył
    Bach: ZTCP heretyk (protestant)
  • [cite] Gregorius:[/cite]Mozart: mason, nawet się specjalnie z tym nie krył
    Bach: ZTCP heretyk (protestant)

    no ale jak Ci się ich słucha?
  • od tyłu szatana chwalą
    ---
    Pytanie czy szatana obchodzi czy to od tyłu czy od przodu. Nie trzeba wierzyć, że on przez coś tam działa, bo jemu wisi nasza wiara. By działał Bóg, potrzebna jest wiara. by działał diabeł - już nie.

    Najprościej sobie to przełożyć na coś mniej abstrakcyjnego.

    Gdyby jakiś tam zespół wyzywał, od tyłu lub normalnie, Twoją [tu każdy może wstawić swoje imię] matkę od k**ew, to czy też by Ci to było obojętne?
  • [cite] Pioszo54:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Mozart: mason, nawet się specjalnie z tym nie krył
    Bach: ZTCP heretyk (protestant)

    no ale jak Ci się ich słucha?
    Przy Mozarcie mnie mdli, czuje cukierkowy puder, a pod ta pudrową przykrywką nic nie ma. Mnie po prostu Mozart "nie rusza". Bach to już co innego, lubię. A w ogóle z klasyki preferuję Albinoniego
  • Przy Mozarcie mnie mdli, czuje cukierkowy puder, a pod ta pudrową przykrywką nic nie ma. Mnie po prostu Mozart "nie rusza". Bach to już co innego, lubię

    u mnie tak samo:smile:
  • No jasne,że nie! Nie mogę zrozumieć w jaki sposób ktos odkrył,że słuchając tekstów od tyłu chwalą rogacza??! I nie wierzę,że tak jest. Dlatego słucham tej muzyki.@ Lukaszu,ale właśnie po wysłuchaniu ich muzyki jest mi lepiej. Duzo wspomnien mam z nimi związanych. Dobrych wspomnień. No a co do doła,to wraca,wraca...
  • A Piazzola?Ja wymiękam
  • [cite] Gregorius:[/cite]Mozart: mason, nawet się specjalnie z tym nie krył
    Bach: ZTCP heretyk (protestant)
    a Szopę?
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Chato,niech no sie tylko Stachu obudzi,to lecimy do Sw. WOjciecha...
  • "Stairway to heaven" backward masking
    Zbyt długi logiczny tekst, żeby nazwać to "zbiegiem okoliczności".
  • [cite] mikus:[/cite]A Piazzola?Ja wymiękam
    Podaj jakiegoś linka, bo różne rzeczy znajduję.

    Tym czasem coś ode mnie:

    Pachebel, Canon
    Albinoni, koncert na obój i smyczki

    Jean Sibelius też mi się podoba.
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Mozart: mason, nawet się specjalnie z tym nie krył
    Bach: ZTCP heretyk (protestant)
    a Szopę?
    Fryderyka? No nie jestem zdecydowany - zbyt romantyczne i "skomplikowane" dla mnie
  • Of kors. Chyba zapomniałeś,jaki mam kolor włosów,Greg.Posłuchaj Libertango.Na mnie ten utwór działa tak,że,że,że ............... MRAŁŁŁŁŁŁ
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]"Stairway to heaven" backward masking
    Zbyt długi logiczny tekst, żeby nazwać to "zbiegiem okoliczności".
    Kurna,ale mnie w szok wprawiłeś. Nigdy czegoś takiego nie słyszałam. A jak ktoś na to wpadł???????????
  • mikus:Of kors. Chyba zapomniałeś,jaki mam kolor włosów,Greg.Posłuchaj Libertango.Na mnie ten utwór działa tak,że,że,że ............... MRAŁŁŁŁŁŁ

    Chodzi Tobie o to ?

    RUAPf_ccobc
  • Mój dobry znajomy gra u A .Duczmal w Orkiestrze. Gdy słyszę to na żywo,to ,nawet nie wiem,jak to orreślić.....
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]"Stairway to heaven" backward masking
    Zbyt długi logiczny tekst, żeby nazwać to "zbiegiem okoliczności".
    scary tak,że ciary mi przeszły, no i szok:shamed:
    Tylko dlaczego od tyłu, gdy wiele innych zespołów otwarcie?
    I co jeszcze, oprócz oczywistości jak Black Sabath?
  • @elmo: masa by się znalazła.
  • To poproszę troszkę, takich ewidentnych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.