Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

13435373940393

Komentarz

  • Czy w szpitalu będziesz miała dostęp do internetu, czy tylko telefon?
    Chcielibyśmy móc utrzymać z Tobą kontakt, gdyby się okazało, że jakiś czas będziesz tam leżeć.
    Miałam Twój nr telefonu, ale zniknął w czeluściach wiadomości prywatnych.:cry:

    Modlimy się za Was gorąco, Wojtek dalej ofiarowuje swoje cierpienia w intencji Twojej i Józia.

    Równie gorąco modlimy się też za Małgosię.
  • Raczej nie będę, ale może poproszę męża, żeby dawał znać... Na razie o tym nie myślę... :)
  • Mona o Ducha Świętego dla lekarzy, o siły dla Ciebie i Józia+++
    I za Małgosię+++
  • Mona +++
    Małgorzata +++
  • Mona i Malgosia +++
  • Mona i Małgorzata 32+++
  • www.gbpics.eu-Windelwinnie8056.jpg

    Z pozdrowieniami od Klarci:
  • Mona i Małgosia
    ++
  • Mona : +++ pamiętamy i modlimy się.
  • Od jutra będziemy na rekolekcjach i będziemy pamiętać!

    +++
  • ja będę na reko od czwartku i też będę pamiętać o Was i o pozostałych forumowiczach też:bigsmile:
  • dziś na Mszy św. też pamiętałam
    dodatkowo, dziś jest też 60 rocznica powstania sekcji żeńskiej w Opus Dei, więc mam nadzieję że mogę liczyć na jakieś specjalne łaski w tym dniu :wink: to w Twojej i Józka intencji
  • Mona i Małgorzata32
    +++
  • Jutro mam konsultacje w Warszawie. Sytuacja się rozwija jakby bez mojego udziału, tylko najważniejsze, żebym dała radę
  • Mona gorliwiej zatem+++ nie bedzie mnie do końca postu, wiec mi napisz na priv-nawet ktoś z forum-jak już będzie po wszystkim. A i jak ujrzysz Józia ucałuj go ode mnie-jakoś przez ten czas stał się mi bardzo bliski. :wink:
  • Mona, czy podczas pobytu w Wawie będziesz potrzebowac jakiejś pomocy? Daj znać, jakby co. Mail w profilu.
  • Mona, my tez czekamy na małego Józia, jakby był członkiem naszej rodziny....+++
  • Monisiu,jestem z Tobą. Pamietam w modlitwie++++++++++++++++++++++++++++
  • mona, małgosia+++
  • Mona +
    Adres znasz, zapraszamy.
  • Dzięki Prayboy. Zadzwonię do Was jeśli można, bo nie wiem, czy mnie nie zostawią w szpitalu, albo coś się nie przedłuży.
  • Bardzo proszę. Magg w domu cały dzień bo Wojtuś ząbkuje, dzwoń śmiało.
  • Mona a do jakiego szpitala jedziesz??
  • Mona, będę jutro o rzut beretem od domu Prayboy'ów. Jeśli będziesz miała siłę i Gospodarze pozwolą, chętnie bym wstapiła na parę minut się przywitać.
    Prayboy ma zdaje się mój nr tel w razie czego, ale broń Boże nie czuj się zobowiązana. Po prostu, jeśli się złoży, to z wielką radością Cię spotkam.
  • Mona, moje dzieci (już dwójka leżących) dziś ofiarowały swoje cierpienia w Waszej intencji. Wojtek jeszcze jutro ma leżeć na płasko z nogami do góry, więc powiedział, że jutro też. Będzie jak znalazł, po tym, co piszesz o jutrzejszym dniu.

    Ja dołączam nieustające +++ i wczorajszą Komunię Św.
  • [cite] Marcelina:[/cite]Mona, będę jutro o rzut beretem od domu Prayboy'ów. Jeśli będziesz miała siłę i Gospodarze pozwolą, chętnie bym wstapiła na parę minut się przywitać.
    Prayboy ma zdaje się mój nr tel w razie czego, ale broń Boże nie czuj się zobowiązana. Po prostu, jeśli się złoży, to z wielką radością Cię spotkam.
    Łee,dlaczego mieszkacie tak daleko???? Mona++++++++++++++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.