Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam fotelik

edytowano czerwiec 2012 w Pomagajmy sobie
<P>.</P>
«1

Komentarz

  • Oddam przewijak na łóżeczko. K-ce
  • Ten renolux to najlepszy fotelik dla dziecka od ok. 6-8 miesiąca do ho,ho... 3-3,5 lat jaki znam!
    W ciągu ostatnich 4 miesięcy przetestowaliśmy 12 różnych fotelików (tego niestety nie było, mamy swój 11- letni; dostaliśmy go od kolegi, który poprzestał na jednym dziecku) i okazało się, że w żadnym z nich dziecko nie da rady spać w pozycji półleżącej; nowsze foteliki za mało się pochylają i głowa spada jak tylko dziecko zaśnie.
    Poza tym jest masywny, ale nie ciężki. Jedynie pokrycie się trochę przetarło, ale można dać do krawcowej żeby naszyła jakąś fajną aplikację.
  • [quote][cite] magg:[/cite] nowsze foteliki za mało się pochylają i głowa spada jak tylko dziecko zaśnie.[/quote]
    http://images39.fotosik.pl/252/75660bde408edf92.jpg
    To bynajmniej nie jest jakaś złośliwość z mojej strony, po prostu nasze dzieci "opadają" niezależnie od fotelika, a zdjęcie mi się przypomniało przy okazji.:wink:
  • a to też renolux? może za mało pochylony?
  • w naszym wystarczy mała podusia, a w "stojących" opada i głowa, i podusia
  • Z tego, co pamiętam, to Renolux. Ale całkowitej pewności nie mam. Pochylony był na max, a poduszki nie wzięłam, bo straszny upał był i nie chciałam dziecka zapocić na amen.
    Ja po takim spaniu miałabym przykurcze jeszcze przez tydzień, ale maluchom jakoś to nie przeszkadza.:wink:
  • bo dzieci są z gumy:bigsmile:
  • A ja się ucieszyłam,że ktoś weźmie mój fotelik:bn:,bo wiecie,metraż zajmuje....:ez:
  • Bogusia, ja chcę!
    Myślałam, że już nieaktualne...
  • To zapraszam !
  • już, zapisałam.
  • Ok.To czekam.:gq:
  • Jutro zadzwonię do Ciebie, ok?
  • :dn:Ok.
  • [cite] _Joanna _:[/cite]bo dzieci są z gumy:bigsmile:

    masz racje

    http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0
  • [cite] _Joanna _:[/cite]bo dzieci są z gumy:bigsmile:

    z gumy to dzieci są na fotelikach rowerowych
  • i du... znów link
  • z gumy to dzieci są na fotelikach rowerowych[/quote]

    O tak,latem widzielismy młode małżeństwo na rowerach,z dzieckiem w foteliku w/w na wyjatkowo kamienistej trasie na Hale GAsienicową !!! Nie mamy pewnosci,czy dziecko zachowalo głowę...:ai:
  • Prawdziwa jazda rozpoczyna się gdy dziecko zaśnie a pedałować trzeba. Chociaż najczęściej wyjmowaliśmy dziecko aby mogło pospać na kocyku, śpiworze itp.
  • przywiązywałem rękawami bluzy głowę dziecka do fotelika - najlepszy sposób
  • Szkoda,że tamci nie wiedzieli...Dziecku kask dodatkowo wspomagał grawitację...:smoking:
  • Ten Renolux na zdjeciach też czeka na nowego właściciela :)
  • Na kasku z tyłu i na oparciu fotelika rowerowego przykleić mocny rzep.
  • [quote][cite] Teofil:[/cite]Ten Renolux na zdjeciach też czeka na nowego właściciela :)[/quote]

    Witam , Teofilu chciałam zapytać czy jeszcze aktualne i czy byłaby możliwość przesyłki.Koszty przesyłki pokryję.Pozdrawiam.
  • [cite] Olcia:[/cite]Witam , Teofilu chciałam zapytać czy jeszcze aktualne i czy byłaby możliwość przesyłki.Koszty przesyłki pokryję.Pozdrawiam.

    Aktualne.

    W profilu masz mój mail. Proszę napisz maila z nr tel.
  • Chyba się spóźniłam... Ale może ktoś jeszcze miałby do oddania fotelik samochodowy, taki od roku, dla naszej Zuzi, to chętnie także skorzystam. :shamed:
  • [cite] Teofil:[/cite]
    [cite] Olcia:[/cite]Witam , Teofilu chciałam zapytać czy jeszcze aktualne i czy byłaby możliwość przesyłki.Koszty przesyłki pokryję.Pozdrawiam.

    Aktualne.

    W profilu masz mój mail. Proszę napisz maila z nr tel.

    Witam numer telefonu wysłałam. Dodałam także mail do profilu, proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.
  • Ja szukam fotelików dwóch dla dzieci powyżej 10 kg. Jak ktośby miał to bardzo proszę, poratujcie
  • Widzę, że tych większych fotelików powyżej 10kg potrzeba więcej... :bigsmile: Dlatego podbijam: może znajdzie się ktoś, kto ma taki do oddania...? Jak już pisałam, potrzebujemy dla Zuzi, ja również proszę, poratujcie.
  • No to podaj dalej.:wink:
    Oddam fotelik dostany od Bogusi pół roku temu (Dziękujemy!!!)
    Fotelik chicco, 0-13 kg, kremowo- granatowy z daszkiem. Jak ktoś będzie chętny, to proszę o maila.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.