Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam fotelik

2»

Komentarz

  • Fotelik już jakiś czas temu powędrował w dobre ręce...
    Przepraszam, że nie wykasowałam posta, zapomniałam.:shamed:
  • Hej Aga:-) jeśli byłabyś zainteresowana to ja mogłabym Ci pożyczyć :-)
  • Hmm... No ja niby mam taki jeden fotelik i chętnie oddam, ale ponieważ to cóś strasznie dużo waży, to polecam odbiór osobisty w Katowicach - obawiam się, że koszty przesyłki mogłyby przekroczyć jego wartość :sad:

    Tu można zobaczyć go od przodu, a tu od tyłu :bigsmile:

    Mój synek jeździł w nim do ukończenia 2,5 roku. Można regulować stopień "pochylenia" fotelika. Marka Chicco.
  • Szkoda... Zuzia nadal fotelika nie ma, ale do Katowic nie pojadę...
    Cóż, może przyda się komuś innemu...:bigsmile:
  • Olesiu, no chyba że coś wymyślę zanim wyślę paczuszkę :bigsmile:
  • Byłabym bardzo wdzięczna...:db:
  • @MonikaMa:Według tego kuriera wysyłka takiej paczki wyniosłaby ok. 20 zł. Ten fotelik na pewno jest wart więcej. Kurier przychodzi do Ciebie po odbiór przesyłki i dostarcza Olesi do domu. na pewno też mają opcję przesyłki pobraniowej- wtedy Ty nadajesz paczkę i nic nie płacisz, płaci Olesia przy odbiorze.
    Wysylajtaniej.pl
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]@MonikaMa:Według tego kuriera wysyłka takiej paczki wyniosłaby ok. 20 zł. Ten fotelik na pewno jest wart więcej. Kurier przychodzi do Ciebie po odbiór przesyłki i dostarcza Olesi do domu. na pewno też mają opcję przesyłki pobraniowej- wtedy Ty nadajesz paczkę i nic nie płacisz, płaci Olesia przy odbiorze.
    Wysylajtaniej.pl

    Dzięki Ci, dzięki!!! A ja głupia oparłam się o cennik Poczty Polskiej...

    ZATEM OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!!!! MAM JUŻ ODBIORCE :bigsmile:

    Olesiu, pójdzie wraz z paczką. Hurrrra!
  • Jejciu... Chyba się popłaczę... Tak się cieszę... Naprawdę...!!!
    Cart - dziękuję...!!!
    MonikoMa - nie wiem, jak dziękować... Bardzo się cieszę...!:fi::fi::fi::ih::ih::ih:
  • [cite] MonikaMa:[/cite]
    [cite] Cart&Pud:[/cite]@MonikaMa:Według tego kuriera wysyłka takiej paczki wyniosłaby ok. 20 zł. Ten fotelik na pewno jest wart więcej. Kurier przychodzi do Ciebie po odbiór przesyłki i dostarcza Olesi do domu. na pewno też mają opcję przesyłki pobraniowej- wtedy Ty nadajesz paczkę i nic nie płacisz, płaci Olesia przy odbiorze.
    Wysylajtaniej.pl

    Dzięki Ci, dzięki!!! A ja głupia oparłam się o cennik Poczty Polskiej...

    ZATEM OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!!!! MAM JUŻ ODBIORCE :bigsmile:

    Olesiu, pójdzie wraz z paczką. Hurrrra!



    @MonikoMa! :bigsmile:
    Fotelik doszedł i jest super!!! bardzo, bardzo dziękuję!!!!
    :ih::ih::ih::ih::ih:
  • moje ma pożyczone bratowa męża.
    piszę, żeby nie było że nikt nie odczytał, chociaz pomóc nie mogę
  • Ja sprawdzę - gdzieś miałam zachomikowany taki rrrrróżowy :wink: ale bardzo cieplutki - na razie nie obiecuję, bo nie jestem pewna czy gdzieś go już nie posłałam
  • AgnieszkaBarabara my nie mamy, ale skojarzyło mi się jak chcieliśmy kupić same 62 i 68, a nasz potrzebował na 86 minimum na 80. Udało się mamy go.
  • tez mam fotelik renoluxa do oddania, mocno uzywany, gdzieniegdzie poprzecierany ale czysty i wyprany. (9-18 kg). Tylko odbiór osobisty z gdyni ew. czasami bywam w gdansku więc moge dowieść
  • Jeśli na później, to mogę dosłać. Do niedzieli nie zdążę już...:sad:
    Mój też różowy, jak Moniki i chyba ciut większy bo Zuzia wyrasta.
    Gdyby co Agnieszko-Barbaro daj znać, ok?:smile:
  • Znalazłam taki wątek fotelikowy,więc piszę tutaj:
    czy ktoś wie, jakie foteliki pasują do forda focusa?(chodzi mi o ten pierwszy, najmniejszy)
  • ojej, to foteliki muszą pasować :O
    My mamy Marcelinowy i dobrze nam służy. (Marcelino, jak będziecie go potrzebowali z powrotem to daj znać!!!)


  • No właśnie podobno tak. Dowiedziałam się tu na forum, ale nie umiem tamtego wątku znaleźć.
  • edytowano czerwiec 2012
    no wiesz Haku -czesto przy pierwszym dziecku...to i kolorystycznie musi pasowac
    :))

    a potem-jak sie upchnie najwiecej kolo siebie to pasuja
    :D =))
  • ej no,ale weźcie, bo ja też myślałam ,że można byle jaki. Chciałam w komisie za 70 zł kupić. Ale zwątpiłam,jak przeczytałam,że nie każdy do każdego samochodu się nada . :(
  • Ja też mam kołyskę do oddania. Czerwoną z domieszkami .
  • edytowano czerwiec 2012
    jeśli nie pasuje (w sensie że nie siedzi odpowiednio nachylony, bo fotele za bardzo nachylone) to trzeba pod niego zwinięty ręcznik podłożyć(od spodu przy oparciu kanapy). i tyle, co do reszty to powinno pasować. niektóre auta pośrodku tylnej kanapy mają przykrótkie pasy, ale z tego co wiem, to to jest jedyne, co może nie pasować w nowych samochodach (te, które mają ponad 25 lat to już chyba raczej nie jeżdża).
  • Z tego,co wiem,to Greg poszukuje dla Zosieńki fotelika i nianię elektryczną.
  • no wiesz Haku -czesto przy pierwszym dziecku...to i kolorystycznie musi pasowac
    :))

    a potem-jak sie upchnie najwiecej kolo siebie to pasuja
    :D =))
    No ja Cię przepraszam, moje nadal muszą pasować kolorystycznie!  ;;)
  • aga, dzięki ! już się wystraszyłam mierzenia,dopasowywania i innych wygibasów :/
  • zawsze lepiej przypiąć i sprawdzić jeśli jest możliwość, ale moim zdaniem nie ma co przesadzać, foteliki są tak robione, żeby jednak pasowały do większości samochodów na rynku. Może w jakichś super tuningowanych sportowych z bajerskimi siedzeniami mógł być problem, ale tak?
    tu instrukcja wkładania ręcznika: (moim skromnym zdaniem, potwierdzonym kilkoma opiniami, ręcznik nadaje się tak samo): http://www.skjp.pl/kategorie/car-seat-accessories/sit-ritetm.html
  • Agnieszkamama, ja bym jednak w komisie nie kupowała. Jeśli chcesz używany, to szukaj po znajomych, gdzie masz pewność, że nie brał udziału w wypadku.
    Ale my jeździmy dużo i ja mam trochę hopla na porządne foteliki.
  • A "porzadny" dla starszaka (Kajka, 2.5 roku, 15 kg, 92cm) to jaki? Podpowiesz? Bo mamy do chyba 18 kg, i Lilę do niego przesadzimy, a dla Kajki coś by trzeba innego zanabyć. Nówkę na pewno. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.