Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wózek

2»

Komentarz

  • Nie możesz kupić najtańszego w komisie?
  • Niestety nie mam niczego na zbyciu.
  • wyślę męża.....napisz mi na komórkę jeszcze raz swój adres - gdyby nie mógł trafić.....
  • Sylwio kochana. Nie moge Ci wysłać telefonu ani adresu przez komórkę,bo...tez mi się zrypała.Mój Swięty telefon... Pan Bóg uwalnia mnie od rzeczy do których sie przyzwyczajam i bardzo je cenię:shamed:Jesteś tu teraz? Jeśli tak,to napiszę zaraz i za chwile wykasuję,w razie,gdyby jakiś wielbiciel chciał mnie złapać.:wink:
  • Czekaj Stój! Trole są!
  • Zadzwonię do Ciebie i podam Twoje namiary Sylwii, ok?
  • [cite] Joa:[/cite]Nie możesz kupić najtańszego w komisie?
    Dziś miałam problem;kupic dzieciom pomarańcze,czy szampon do włosów dla mnie. Wybrałam witaminki dla dzieci w postaci naturalnej.:bigsmile:
  • Sylwia, kasuj ten telefon! Zapisałam.
  • Kasiu dzięki. Kol mi
  • Syyyyyyylwiaaaa,kasuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKI KASIU!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • Mam już czterokołowca. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak pięknego wózka. DZIEKUJE SYLWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bp::winkkiss:
  • Agnieszko ja bym się uśmiechnęła po te kaloszki:bigsmile: co prawda ja mam panienkę, ale kolor jest bez znaczenia:bigsmile:
    w profilu zostawię swój mail to się spiszemy na priw:thumbup:
  • mikus - mój wózek okazał się zgniły w tej cholernej piwnicy, więc nie dzwoniłam :sad:
  • Bogna,sie nie przejmuj. Ten od Sylwii jest czaderski. Ale uśmiałam sie do łez,kiedy pod szkoła chłopaków koleżanki go podziwiały a mi w tej chwili...ODPADŁO KOŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jest już naprawione i superowo sie nim jeżdzi a Stachu ma duzo miejsca,tylko co jakiś czas nie wiedziec czemu mówi ...bam...:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.