Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

13334363839100

Komentarz

  • Mania 1269. Nieuwaga, wybacz.
  • Ja bardzo przepraszam, ale z zamówieniem muszę jednak poczekać na lepszy miesiąc... Czyli niestety materiał wolny:cry:
  • piękne...
    od godziny podziwiam wasze prace

    a co, też się pochwalę:
    w panieństwie wyszywałam serwetki haftem wyściełanym i krzyżykowym
    nawet mam kilka
    i parę niedokończonych
    poczekają do emerytury :wink:
  • zuza ja ciuszyje przsle a potem reszta, tylko podaj adres i rozmiar obrusa
  • ostatnio z "desperacji" przebywania w domu i braku zleceń :sad:
    "poszalałam" w upiększaniu :wink:

    IMG_0443.JPG
    IMG_0453.JPG
    IMG_0435.JPG
    IMG_0434.JPG
  • Piękne!!

    Szczególnie szafki przypadły mi do gustu - taki ciepły odcień drewna i do tek słoneczniki - jak w toskanii :)
  • Aga śliczne twoje prace!
  • Ja wymodziłam dla Babci obrazek taki obrazek+r%C3%B3%C5%BCe+dla+Babci.JPG
    Niestety nie umiem inaczej wkleić :shamed: jak się kliknie pokaż obrazek prawym to cały można zobaczyć.
  • na głowę ? czy do ozdoby?
  • dziewczyny a która z was to mailowa zochna? :shamed:
  • Szafki cuuuudowne !!!!!

    Też chcę mieć takie !!!
    Chyba się przyjrzę bliżej temu ( pogrzebię na forach ) to taniej niż wymiana szafek a i nikt nie będzie mieć takich samych !

    Tylko czy szafki kuchenne ( na zlewem, kuchenką ) to dobry pomysł ?
  • [cite] Bea@:[/cite]a jak zrobić cylinder?
    Miałam wizję z gąbki tapicerskiej ale nijak nie mogęjej znaleźć. Innej wizzji niet :sad:

    Może ktoś podpowie? Potrzebne na jutro

    Bea a może z bloku technicznego , tak jak kiedyś się robiło na matematyke bryły przestrzenne

    Robisz ten walec z kartki ( można kupić takie większe formatowo bloki techniczne ) z jeden strony zostawiasz takie dodatkowe paski i do tego doklejasz koło na górę ( czubek cylindra ) i potem te rondo podklejasz od spodu do walca i tyle

    nie wiem czy zostanę zrozumiana , ale jeśli to na bal przebierańców to chyba by wystarczył z papieru
  • eh mam talent :bigsmile::bigsmile:


    http://images49.fotosik.pl/1298/340031ada628fcf7.jpg

    edit z bbcode na html
  • Ale potrzebny jest raczej brystol- nie wydaje się, ale obwód głowy zwykle jest duży. No chyba, że tylko mojej...:dl:
  • A ja myślę nad strojem/ przebranie konieczne/ dla córki na bal, 159 cm wzrostu. Macie pomysł? Nie mam zdolności do szycia :(
  • Bea
    Szybko się uwinęłaś :shocked:
    Cieszę się, że mogłam pomóc :wink:
  • Jagna, a może zapytaj córki za kogo chciałaby się przebrać:wink:


    a potem pomyślimy
  • Zapytam, zaraz rano zapytam :)
  • Manka,
    Czy 1270 masz jeszcze wolny? I czy kwadratowy obrus na okragly stol moglabym zamowic? :)
  • Czytam ten watek ,przegladam i geba coraz nizej opada z podziwu!:shocked::surprised::bigsmile:
  • @Mańka - ten materiał w kury jeszcze dostępny???
    Bo jest bajerancki i nic, ze nie czerwony!!!
  • Jagna - mogę poyżczyć strój - jak coś to pisz na priv.
  • moja 6latka dziś występuje jako Kopciuszek,
    zakupiłam na allegro suknię 2 nr większą
    za rok w szkole też się ubierze :-)
  • [cite] Haku:[/cite]@Mańka - ten materiał w kury jeszcze dostępny???
    Bo jest bajerancki i nic, ze nie czerwony!!!

    Tak, dostepny . A materiały w kwiaty w czerwieni widziałam na dekoria.pl, jeśli będzie Ci się jakiś podobał to daj znać ja zamówię i uszyję.
  • [cite] annabe:[/cite]Manka,
    Czy 1270 masz jeszcze wolny? I czy kwadratowy obrus na okragly stol moglabym zamowic? :)
    tak dostępny, podaj wymiarystołu, bedziemy kombinować. Powinien dużo zwisać żeby był efekt na okrągłym stole, tak mi się wydaje.
  • Bardzo inspirujące! Dzięki kobiety!
  • normalnie wchodząc w ten wątek czuję się jakbym wchodziła do jakieś galerii :bt:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.