Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak wykorzystać muchę

2

Komentarz

  • Mucha
    VCH6n-OGSJA
  • Prayboy, jakby Ci się kiedys jeszcze nudziło, to prosimy o więcej. Chłop mówi, że może Ci nawet much nałapać, a aktualnie ma spazmy ze śmiechu i zaraz dzieci pobudzi.
  • Filmik znam sprzed paru lat. Ktoś puścił linka w pracy i potem jeszcze przez pół roku słychać było na korytarzu cytaty że brawo brawo..:clap:
  • uwielbiam ten filmik! cudowny jest!
  • Zajrzałam własnie do wątku zdjęciowego i zobaczyłam tam trutnia i chrabąszcza majowego.Prayboy,ja już normalnie nie wiem...:bz:
  • O, coś znalazłam w tomacie:

    Łapiemy muchi w paluchi,
    Kładziemy muchi na blachi,
    Robimy z muchi wybuchi,
    I mamy ubaw po pachi.


    :cool:
  • Kasiu to nasza obrzydliwa piosenka z młodości - śpiewana , aż był ubaw po pachi !

    co u Ciebie ? jak zachowuje się mały ?

    ja jestem w" ciąży widocznej" i wczoraj podeszła do mnie taka jedna i pyta - Ty znowu w ciąży ?
    ; ja jej na to nie znowu - tylko w ciąży

    chciałam się użalić mężowi - a On na to - no coś ty przynajmniej jedna szczera powiedziała Ci głośno - to , co reszta myśli ...
  • No patrz, a ja tego nie znałam...
    Za to ubawiło mnie po pachi, więc wkleiłam.:wink:

    Mały jest super, nawet kolek w zasadzie nie ma, chyba, że tak jak wczoraj uraczę się czymś nieprzyzwoitym- na przykład pizzą.:shamed:

    Ten moment "uwidaczniania" ciąży jest chyba najtrudniejszy- nagle wszyscy zaczynają mieć coś do powiedzenia. I rzadko są to miłe rzeczy...:confused:

    Ja każde takie spotkanie ofiarowywałam w czyjejś intencji- bardzo mi to pomagało i dodawało sensu upokorzeniom.
  • To wcale nie jest zabawne tylko okrutne.:sad:
  • Mucha powraca.
    Obudziła się i zatruła wieczór mojemu pierworodnemu.
    Dzieciak biega po mieszkaniu i krzyczy że nie może spać bo mu bzyczy.

    Wiosna nareszcie!!!:di::di::di:
  • Prayboy - rewelacja!!!
  • [cite] Prayboy:[/cite]Belfer - właśnie trafiłeś. Mam wprawdzie skończone ASP ale do Zachęty biorą tylko tych co mają właściwy profil:smile:

    A co do nakładu pracy - ze zbieraniem much nie ma problemu, wystarczy poprosić dzieci.

    Następna porcja rysunków jak się muchy pośpią (koniec sierpnia) bo mi się już pokończyły zeszłoroczne.

    Prayboy załatwione, całe wakacje będziemy dla Ciebie zbierać muchy.
  • Przed paroma minutami zabiłam muchę...
    Martwa padła na podłogę. Dorwała ją moja Julka i ma niezłą zabawę. I za nic nie chce jej wyrzucić...

    Od razu przypomniał mi się ten wątek. Zwłaszcza, że sezon na muchy już w pełni...
  • To gdzie te muchy wysyłać?
  • Dziewczyny, skąd wy takie emotki bierzecie?
  • pustynny w wątku jadącej Dorotki wstawiła linkę

    to sobie zajrzałam i wklejam :bigsmile:
  • Ten z zielonymi stworkami też niczego sobie:wink:
  • nie mogłam się powstrzymać :wink:

  • poszła mucha do fryzjera...


    "Moja rezygnacja jest skutkiem uniemożliwienia mi wykonywania powierzonych zadań przez Panią Minister w obecnej konfiguracji personalnej ze względu na celowe blokowanie dostępu do dokumentów" - napisał w specjalnym oświadczeniu Marek Wieczorek. O nominacji wiceszefa Centralnego Ośrodka Sportu zrobiło się głośno po tym, jak się okazało, że jest właścicielem lubelskiego salonu fryzjerskiego, w którym bywała Joanna Mucha, a prywatnie - jej znajomym.

  • Czyżby sezon na much się zaczął?
  • Solfernusie 
     powiedz muchom zeby nie pscyły mi na nosie, bo ja tego nie znose
  • Upnę...

    Szukałam innego wątku. 
    Natrafiłam na ten.
  • Nie wiem gdzie @Prayboy pracuje że tam tak dużo much...
    Ale pomysł ciekawy.
  • mój mąż ostatnio przewidział, że po szczawiu i mirabelkach władza kochana stwierdzi, że białko z much może być tanim zamiennikiem mięsa... widzę, że nie tylko on miał taki pomysł. jakby co, mogę podsyłać lepy, sama nie spróbuję.
  • Upnę...

    Szukałam innego wątku. 
    Natrafiłam na ten.
    To ukochany wątek moich dzieci , dzięki .
  • edytowano sierpień 2016
    Jako, że sezon w pełni...

    Up!
  • niedługo sierpień, sezon na muchy czas zacząć. Będę wdzięczny za nowe propozycje wykorzystania.
  • u nas już są. i... przestały mi przeszkadzać, dopóki na mnie nie siadają. teraz wkurzają mnie mrówki. takie maleńkie, w cielistym kolorze. normalnie walka z cieniem. i gryzą. białka nawet w tym nie ma co szukać.
  • dzięki
    przypomniała mi się ta stara reklama piwa...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.