Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ośmielam się prosić

edytowano czerwiec 2010 w Pomagajmy sobie
...o modlitwę w intencji mojego najmłodszego syna. Od 4 lat choruje na depresję, znów gorzej się czuje. By dobrano mu dobrze leki, by nie zrezygnował z terapii, jest zarejestrowany na środę, by dogadał się z terapeutą - proszę , westchnijcie. Okropne jest to poczucie bezsilności i ten lęk o niego. I mam takie jeszcze pytanie, czy ktoś z Was zna może kapłana pracującego z chorymi psychicznie?
«1

Komentarz

  • +++
    Jak ma na imię ?
  • +++
    odwagi!!!
  • Maciek, ma 23 lata. Dziękuję, ze taka szybka jest reakcja, łzy mi poleciały.
  • Za Maćka +++
  • Środkowe Pomorze
  • + Za Maćka. I za Ciebie, Ganna.
  • Lila, kapłan może być i z drugiego końca Polski, można zadzwonić, jest internet. Kapelan w psychiatryku wydawał mi się spłoszony. dziękuję.
  • Mam w rodzienie podobny przypadek. Kuzynka w wieku lat dwudziestukilku zrezygnowała z terapi, wydawało się jej, że już wszystko z nią w porządku, i wbrew zaleceniom lekarzy i odstawiła leki. Poznała chłopaka i wydawało sie jej, że świat stoi otworem. Taki stan trwał kilka lat. Bardzo sie jej w tym czasie pogorszyło, mimo, ze próbowała zmienić swoje zycie. Sama doszła do wniosku, że dobre chęci nie wystarczą. Na skraju wyczerpania nerwowego i psychicznego wróciła do terapi. Teraz ją kontynuuje i nie zamierza zrezygnować nawet w stanach poprawy (co najwyżej lekarz dobiera inne leki). Sama stwierdziła, ze to był błąd i duzo w jej życiu namieszał, mimo, że z tym samych chłopakiem są do tej pory.
    Wiem, że w stakich sytuacjach modlitwa jest nieoceniona.
    +++
    O mądrość i wytrwałość dla Twojego syna
    +++
    O siły dla Ciebie
  • Ganna,ja też popytam.Jeśli chcesz mogę podać namiary na dobrego psychologa,ale z Poznania. Wiem co to depresja,sama sie z nia borykam. Będę się za Was modlić.
  • Ganna - mam w kręgu znajomą z podobnym problemem, syn po leczeniu w Zakładzie, jak chcesz mogę Cię z nią skontaktować.
  • Ja obiecuję modlitwę +++
  • Agnieszko, bardzo chętnie, potrzebuję kogoś z kim mogłabym porozmawiać na ten temat.
    dobranoc
  • Mikuś, Maciek ma 4 w historii lekarza, dogaduje się z tą panią, i nie chce już nikogo więcej, bo jak twierdzi, nie ma siły by wszystko od początku przerabiać, wiesz, wywiad i wyciąganie tego, co boli. Też obiecuję modlitwę.
  • ganna i maciek +++
  • biotyna czyli witamin h moze tez mu brakować witamin z grupy b
  • za Maćka +++
  • +++
    @ganna: ja tez jako młoda dziewczyna miałam terapię- chorowalam na bulimie, kaliber może mniejszy ale było to dużym cierpieniem dla mnie samej i mojej rodziny. jednocześnie trafiłam na terapię i weszlam do wspólnoty Neokatechumenalnej- miałam zapewnione leczenie z dwóch frontów, i teraz jak patrzę na to z perspektywy czasu to było bardzo dobre. Nie wiem jak Twój syn funkcjonuje społecznie - ale może jakaś wspolnota albo duszpasterstwo byłoby dla niego tez dobre? - poza oczywistymi korzysciami duchowymi bycie we wspólnocie ma trochę cechy terapii grupowej.
    Trzymaj się, obiecuje modlitwę.
  • ++++ za całą Twoją rodzinę ganna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.