Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ośmielam się prosić

2»

Komentarz

  • juka - bocas1 na wirtualnej poczcie. Dziękuję wszystkim
  • Wysłałam Ci wiadomość na maila.
  • Dziś w RM 0 10.30 była właśnie b.ciekawa audycja z serii porady psychologa i pedagoga o depresji .Odtwórz sobie tą audycję.Tam uzyskasz kontakty i telefony,
  • Ganna, pozostaję z modlitwą. Problem znam z autopsji niejako...
  • Jeszcze raz dziękuję za modlitwę. Młody był u psychologa, stwierdził,ze "sensowna jest", ma zamiar kontynuować spotkania, szkoda tylko, ze poradnia ponoć nie będzie czynna w wakacje, uczelniana to jest poradnia.
    Odsłuchałam audycję w RM, tą polecaną przez Krysia0370, ten etap mamy już za sobą. Jak już pisałam wyżej, Maciek nie chce być "ciągany" po lekarzach, ja się cieszę ,ze choć ufa i chodzi do tej obecnej lekarki.
    Wspólnota...tak, wiem. Problem tylko taki,ze te wszystkie przeżycia, psychiatryk, doły itd mocno nadszarpnęły Jego relację z Bogiem, jest na dziwnym dla mnie etapie, na mszę nie chodzi, nie modli się ale np pości w piątek, a w WP pościł o chlebie i wodzie w każdy piątek. Teraz np powiedziałam mu o mszy w Gdańsku Matemblewie, z modlitwą o uzdrowienie, będzie w tą sobotę o 17, b. bym chciała żeby pojechał tam, pozostaje się tylko modlić.
    Ja w tym przypadku mam problem z "co Pan Bóg chce przez taką chorobę powiedzieć". Jedno wiem, dzięki chorobie Maćka zaczęliśmy z mężem nową jakość naszego małżeństwa, ale dlaczego taki koszt?
  • [cite] ganna4:[/cite]...o modlitwę w intencji mojego najmłodszego syna. Od 4 lat choruje na depresję, znów gorzej się czuje. By dobrano mu dobrze leki, by nie zrezygnował z terapii, jest zarejestrowany na środę, by dogadał się z terapeutą - proszę , westchnijcie. Okropne jest to poczucie bezsilności i ten lęk o niego. I mam takie jeszcze pytanie, czy ktoś z Was zna może kapłana pracującego z chorymi psychicznie?
    ....

    Prosze.... przemysl to, co ci napisze.
    Depresja depresją..... - sama to przechodzilam.

    Ale jedno jest pewne, do depresji na 100 % przylącza sie demon. I poglebia problem, choc czesto bywa i tak, ze problem od tego sie zaczął....

    Ja robilam terapię, leczylam sie farmakologicznie kilka lat, ale to egzorcysta, modlitwy i Bóg uleczył moją psychikę całkowicie. Dopiero on.

    Napisz moze do mnie?
    Ile on ma lat?
  • Jest dokładnie tak jak pisze Monia!

    Nie wiem czy kontaktowałaś się już z moją Halinką, ale ona też mi powiedziała, że u nich nawroty choroby syna zaczynają się znamiennie: syn przestaje chodzić do kościoła...
  • nie wiem, czy mi wcięło wpis, czy co, ale nie mogę drugi raz na razie, lecę na Mszę.
  • Monia6, nie widzę Twojego maila w profilu, mogłabyś napisać do mnie, namiary podałam , jest wyżej pod nr 39. Agnieszko, napiszę do Twojej znajomej w niedzielę, muszę się trochę wyciszyć, by umysł otrzeźwiał. To co piszecie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że w tym kierunku trzeba iść. Pozdrawiam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.