Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czy ktoś z was używał dostawki do wózka?

2»

Komentarz

  • [cite] Joa:[/cite]Nie rozumiem, czemu trzylatka nie może iść na nogach?


    oczywiście, że może i będzie chodzić, ale czasem droga powrotna jest długa - robię zakupy w kilku miejscach itp


    @Monika i Andrzej - której używacie ?
  • [cite] _Joanna _:[/cite]a siebie jak ubierałas? tzn kurtka rozpięta, czy zapięta?
    Rozpięta, bo ja mam bardzo obcisłą zimową kurtke. Ale jak ktoś sobie kupi coś szerokiego, to też dobrze. Tylko wtedy dziecku będzie cieplej, więc trzeba je lżej ubrać. Można pod kurtkę założyć polar czy sweter, na to dzicko, a potem wedle upodobania. Jednakże chusta na kurtkę to już mi nie szło - kurtka za puchata i chusta się dobrze nie trzymała.
  • [quote][cite] Cart:[/cite]A, to co innego!
    Sąsiadka ma coś takiego:
    [img]http://images49.fotosik.pl/261/2371eb5f9c0cd712.jpg[/img]

    To, co wkleiła Wanda, to inna klasa zupełnie!
    :cool:[/quote]

    Korzystamy z takiego podwójnego wózka i jest ok. Między naszymi Maluchami jest 14 miesięcy różnicy i sprawdza się. Teraz oboje już w nim siedzą. Co prawda z dwójką dzieci na pokładzie wózek nie jest za lekki, ale - jeśli nie ma brei i błota pośniegowego - to nie ma problemu z jazdą.
    Często też korzystamy z komunikacji miejskiej, ale tylko z autobusów niskopodłogowych, bo wnieść ten wózek do starego typu autobusów, to nie lada wysiłek. Co prawda zajmujemy wtedy niemal całą przestrzeń na wózki, ale co tam:bigsmile: Współpasażerowie reagują pozytywnie.
    Sąsiadka z kolei używa takiej podstawki na kółkach dołączanej do wózka, ale tam jest 2,5 roku różnicy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.