Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy pod rządami satanistyczno-homoseksualnej dyktatury katolik może...?

2»

Komentarz

  • Gregorius, nie każdy katolik, nawet ten, który chce być ortodoksyjny i traktuje wiarę naprawdę bardzo mocno, wie to, o czym piszesz. i co ma zrobić? pytam, jakie powinny być jego kroki? pytam, bo właśnie jako katolik nie chcę szanować czegoś, co nie ma nic wspólnego z katolicyzmem.
  • [cite] Iza a:[/cite]Gregorius, nie każdy katolik, nawet ten, który chce być ortodoksyjny i traktuje wiarę naprawdę bardzo mocno, wie to, o czym piszesz. i co ma zrobić? pytam, jakie powinny być jego kroki? pytam, bo właśnie jako katolik nie chcę szanować czegoś, co nie ma nic wspólnego z katolicyzmem.
    Uczyć się historii i przekazywać dzieciom
  • nie wiem jak to napisać, żeby nie urazić autowa wątku...

    Spytam tylko, czy uważasz, że musi dojść do tak skrajnych wydarzeń, by ludzie zastanawiali się nad tym, gdzie są granice moralności wytyczone przez Boga ?

    Czy przykazanie miłości Boga i bliźniego nie wyznacza obszarów dozwolonych i zakazanych ?

    Czy tak bardzo przeraża cię zmiana władzy w tym Świecie ? Czyż Bóg obiecał Ci rządy Katolickie, albo chrześcijańskie ?
    Czy Paweł biegł w zawodach, których szlak przebiegał przez urzędy i instytucje ? Nawet jeśli, to był tam oskarżany i sądzony.
    Czy uważasz, że zaszkodzą Chrześcijanom rządy homoseksualistów ?
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Iza a:[/cite]Gregorius, nie każdy katolik, nawet ten, który chce być ortodoksyjny i traktuje wiarę naprawdę bardzo mocno, wie to, o czym piszesz. i co ma zrobić? pytam, jakie powinny być jego kroki? pytam, bo właśnie jako katolik nie chcę szanować czegoś, co nie ma nic wspólnego z katolicyzmem.
    Uczyć się historii i przekazywać dzieciom
    Drugi krok: Ściągnąc portret dziadka ze ściany.
  • Uważam, że powinniśmy zmienić hymn na Bogurodzicę. Ale póki co baczność!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.