Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy pod rządami satanistyczno-homoseksualnej dyktatury katolik może...?

edytowano październik 2010 w Arkan Noego
Wyobraźmy sobie, że władzę w Rzeczpospolitej Polskiej obejmuje skrajnie pro-homoseksualny oraz satanistyczny reżim. Dyktatura ta wprowadza symbolikę wojujących ruchów homoseksualnych oraz satanizmu/okultyzmu do instytucji państwowych, hymnu, symboli państwowych, etc. Flaga naszego kraju z białoczerownej zostaje zastąpiona kolorami tęczy. W godle RP zamiast białego orła widnieje odwrócony krzyż z pentagramem w tle, zaś słowa hymnu opiewają niegdysiejszych czołowych działaczy homoseksualnych. Jednym ze świąt państwowych jest zaś "Dzień gejowskiej dumy" w czasie którego w każdym mieście przechodzą "spontaniczne" manifestacje mające popierać nową władzę wraz z jej ideologią.
Załóżmy przy tym, iż olbrzymia większość społeczeństwa została, na tyle zindoktrynowana lub zastraszona, że nie okazuje już oporu owemu reżimowi.
Myślę, iż niemal wszyscy jak tu jesteśmy nie mamy wątpliwości co do tego, że chrześcijanin powinien być nieposłuszny w sytuacji, gdy np. ktoś rozkazałby mu popełnić czyn homoseksualny. Jaka jest jednak Wasza opinia odnośnie posłuszeństwa bardziej subtelnym formom wspierania homoseksualizmu czy okultyzmu, których dylemat jakiegoś uczestnictwa w nich, siłą rzeczy stanąłby przed chrześcijanami pod rządami wyżej opisanego reżimu.
Czy np. można powiedzieć, iż za przykładem wielu żołnierzy-katolików służących w armii III Rzeszy, którzy przywdziewając mundur swego państwa tym samym przywdziewali też na siebie symbole nazistowskiej ideologii (np. swastykę), katolik będący żołnierzem "gejowsko-okultystycznego" państwa byłby moralnie usprawiedliwony nosząc mundur z naszywkami przedstawiającymi odwrócony krzyż vel pentagram?
Czy można powiedzieć, iż wzorem wielu katolików będących obywatelami III Rzeszy bądź ZSRR, którzy oddawali honory państwowej fladze z nazistowskimi bądź bolszewickimi symbolami, w podobny sposób mogliby postępować katolicy honorując jako symbol państwa tęczową flagę?
Czy idąc za przykładem milionów Polaków -katolików stojących na baczność w czasie hymnu chwalącego takiego wroga chrześcijaństwa jak Napoleon, powinniśmy uznać, że będziemy mieć moralne prawo stać na baczności do hymnu, który będzie wychwalać np. Biedronia czy Szymona Niemca?
Czy wreszcie idąc za przykładem milionów naszych przodków posłusznie stawiających się na pierwszomajowe manifestacje, uznamy za moralnie uprawomocnione uczestnictwo w paradach z okazji państwowego święta "Gejowskiej Dumy"?
«1

Komentarz

  • Coś takiego nie przejdzie. Przynajmniej nie od razu :bigsmile:
    Część rzeczy dało by się wprowadzić od razu i nikt nawet hierarchia nawet by nie pisnął słówka. Na inne trzeba by trochę poczekać aż ludzie do nowego się przyzwyczają i spowszednieją im parady homo, śluby homo, sklepy homo, odbieranie dzieci "złym" rodzicom. Coraz więcej skandali z udziałem księży oczywiście w mediach.

    Wyśmiewanie patriotyzmu, pokazywanie że normalna rodzina jest zła ile w niej patologii.
    Skłócanie społeczeństwa wokół idiotycznych tematów jak palenie papierosów w miejscach publicznych. Picie w tramwajach czy ja wiem co jeszcze brakuje mi wyobraźni. Obowiązkowe podpaski prezerwatywy czy środki antykoncepcyjne w toalecie ? Wpędzanie ludzi w kompleksy i poczucie winy za pomocą środków antykoncepcyjnych i aborcji. Automatycznie znajdą się oni "naszymi" sprzymierzeńcami.

    Edukacja homo w szkołach i już za 10 lat można zmieniać flagę !
  • A jaka jest najprostsza recepta ?

    Wpuścić Islam do Polski !

    Wtedy każdy się obudzi i wybierze religię miłości, a nie religię posłuszeństwa.
  • Moim hymnem jest Bogurodzica, czy Brawario ma coś przeciwko tej pieśni?
  • Doczytałem do "wyobraźmy sobie" i już się rozglądam za Taw'ową... gdzie też ona poszła?
  • [cite] Gregorius:[/cite]Moim hymnem jest Bogurodzica, czy Brawario ma coś przeciwko tej pieśni?
    Nie mam nic przeciwko. Dla mnie dużym dyskomfortem jest "Mazurek Dąbrowskiego" jako hymn RP.
  • I jeszcze te głupie teksty o Napoleonie Bonaparte, który tak nam dawał przykład, jak zwyciężać mamy, że sam dostał od Ruskich po tylnej części ciała.
  • Naiwność naszych dziadków :bigsmile:
  • [cite] Brawario:[/cite]
    Nie mam nic przeciwko. Dla mnie dużym dyskomfortem jest "Mazurek Dąbrowskiego" jako hymn RP.
    Dla mnie też, ale niektórzy katolicy nie rozumieją, że trzeba "tak, tak, nie ,nie". Ja masońskiego mazurka nie akceptuję.
  • Skłócanie społeczeństwa wokół idiotycznych tematów jak palenie papierosów w miejscach publicznych. Picie w tramwajach czy ja wiem co jeszcze brakuje mi wyobraźni.

    Dla mnie jako niepalącej i niepijącej to istotny temat ! A nawet gdyby to palcie i pijcie w domu a nie na ulicy.
  • Politycy tak nie patrzą. Oni nie zwracają uwagi na temat. Czy jest ważny czy nie tylko jakie będą tego skutki dla nich. Skutki są ważniejsze niż sam temat.
    Może nie skutki ale korzyści dla partii czy grupy rządzącej.
    Trzeba to tak rozegrać, żeby się opłaciło.
  • Ja patrze na to tak że wolę jak ktos pali na ulicy niż okno niżej...
  • Już było takie państwo i źle skończyło - w oparach siarki.
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Brawario:[/cite]
    Nie mam nic przeciwko. Dla mnie dużym dyskomfortem jest "Mazurek Dąbrowskiego" jako hymn RP.
    Dla mnie też, ale niektórzy katolicy nie rozumieją, że trzeba "tak, tak, nie ,nie". Ja masońskiego mazurka nie akceptuję.

    Pełna zgoda. Bogurodzica hymnem, choć z szacunku na dźwiek mazurka wstaję.
  • hehe jak ostatnio na koncercie konferansjer poprosił by Odę do radości wysłuchac w postwie stojącej to wyszedłem...
  • Biedny Beethoven, czy mógł się spodziewać... Ja też już spokojnie słuchać nie mogę.
  • A to taka piękna symfonia :cry:
  • [cite] Madika:[/cite]A to taka piękna symfonia :cry:
    była
  • [cite] DamianGS:[/cite]
    Pełna zgoda. Bogurodzica hymnem, choć z szacunku na dźwiek mazurka wstaję.
    Z szacunku do czego/kogo?
  • Greg niektórzy z nas po prostu wstają i ściągają czapki z głów kiedy słyszą swój hymn narodowy, bo jet nim i na to na razie nie masz wpływu. Owszem denerwuje mnie jak puszczają hymn np. przed walkami w MMA ( Pudzian - Butterban jemu to akurat skopali hymn) ale na olimpiadzie mi to nie przeszkadza.
  • [cite] Irkub:[/cite]Greg niektórzy z nas po prostu wstają i ściągają czapki z głów kiedy słyszą swój hymn narodowy,
    To nie jest hymn narodowy, tylko pieśń autorstwa wrogów Kościoła. Zdecyduj się: jesteś katoliczką czy nosisz fartuszek z cyrklem i kielnią? Jedno przeczy drugiemu.
  • Greg mówimy o kościele czy o państwie bo się zgubiłam!
  • Irkub: patriotyzm nie może przerosnąć Miłości do Chrystusa. Dla katolika jest jasne, że jeśli państwo jest anty-Chrystusowe, to trzeba się od państwa odwrócić. Koalicja ze złem prowadzi prosto do piekła.

    "Ojczyzna nie jest Bogiem, nie może wymagać, abyśmy ją kochali ponad wszystko, poświęcając dla niej wiarę chrześcijańską, praktyki prawdziwej religii i zbawienie wieczne. " (Reginald Garrigou Lagrange OP)
  • Greg: z szacunku dla tych co ginęli za Ojczyznę i dla niej samej.
  • [cite] DamianGS:[/cite]Greg: z szacunku dla tych co ginęli za Ojczyznę i dla niej samej.
    Wybacz, bardziej szanuję Chrystusa i Święta Wiarę Katolicką. Akceptacja/tolerowanie masońskiego hymnu, godła itp to zdrada wiary i stawianie patriotyzmu nad Chrystusa.
    Wiem, że powyższe brzmi radykalnie, ale czyż bycie katolikiem nie wymaga radykalizmu?
  • Oj wymaga!!!:bigsmile:
  • Nie starasz się o status uchodźcy religijnego?
  • [cite] Taw:[/cite]Nie starasz się o status uchodźcy religijnego?
    A gdzie?
  • [cite] Agnieszka Barbara:[/cite]Dobra- a łopatologicznie- co w hymnie i godle jest nie O.K.?

    W hymnie: podawanie Bonapartego jako wzór oraz konotacje autorów hymnu z fartuszkowymi.

    W godle: w 1927 miłośnik masonów Piłsudski:
    - zmienił koronę z zamkniętej i uwieńczonej krzyżem na otwartą (co symbolizuje utracenie atrybutów katolickości i suwerenności państwa)
    -dodał pięcioramienne gwiazdki kojarzone z pentagramem lub symbolem kabalistycznym/masońskim

    Można sobie porownać,

    Godło z przed 1927:
    461px-Coat_of_arms_of_Poland2_1919-1927.svg.png

    teraz:
    419px-Poland-CoA_official_from_the_act.jpg
  • Zdaje się wspominałem o tym kiedyś...
  • [cite] Taw:[/cite]Zdaje się wspominałem o tym kiedyś...
    Dobrze Ci się zdaje, wspominałeś.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.