Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stwórzmy kanon lektur

13»

Komentarz

  • Chesterton -- może być cały, choć nie wszystko jest równie strawne. Na pewno Ortodoksja, Heretycy, Wiekuisty człowiek. Dla starszych dzieci, od 10 lat wzwyż.
  • [cite] gigi:[/cite]a znieśli już ta ulgę?
    Księgowa w firmie twierdzi, że to pewne. Były już zapowiedzi Rostkowskiego w tej sprawie. Dla nas to będzie naprawdę spora strata.
  • @RiW: moje pytanie dotyczyło raczej tego jaka literaturę apologetyczną polecasz.
  • Ale zniosą ją od przyszłego roku podatkowego, tak? Czy też prawo działa wstecz w tym wonderlandzie?
  • Przepraszam,ja w kwestii ulg...czy ktoś wie o co chodzi z becikowym? ma być czy nie?:confused:
  • [cite] Gregorius:[/cite]@RiW: moje pytanie dotyczyło raczej tego jaka literaturę apologetyczną polecasz.
    Właśnie taką, jak pisałem -- przede wszystkim Chestertona (tytuły powyżej). Bardzo rozwijający dla młodych umysłów.

    W sprawie ulgi proponuję osobny wątek.
  • Taka uwaga proszę z automatu nie klikać w cytuj bo to znacznie powiększa bazę danych u Maćka. Będzie biedak musiał prosić o dopłaty do Hosting'u.
  • [cite] zbyszek:[/cite]Taka uwaga proszę z automatu nie klikać w cytuj bo to znacznie powiększa bazę danych u Maćka. Będzie biedak musiał prosić o dopłaty do Hosting'u.
    Tzn. że vanilla jest idiotycznie zaprogramowana....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.