Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie mam dokąd pójść :-(

edytowano styczeń 2011 w Pomagajmy sobie
Jest karnawał, najmłodsze dziecko u dziadków, trójka najstarszych będzie pod opieką sąsiadów, wolny sobotni wieczór i brak pomysłu na wspólną zabawę z małżonką.
Macie jakieś pomysły?
Kino nie, teatr - za późno na kupno biletów...
«1

Komentarz

  • Wieczór przy świecach?
  • do nas wbijajcie :bigsmile:
  • Wyjazd do Poznania do Opery)))
  • W ogóle,to wystraszył mnie tytuł tego wątka...I to nie ja jestem autorem)))
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Wieczór przy świecach?

    Magg mówi że wieczór przy świecach mamy co drugi dzień jak ja krzyczę "gasimy światło idziemy spać!" a źona próbuje dokończyć kolację.
    Chodzi o zrobienie czegoś na zawnątrz mieszkania.
  • Prayboy zapraszam ostatni raz :cool: Posluchamy sobie De Press :wink: Bez glanow nie wpuszczam!!!:bigsmile:
  • A martensy moga być?
    De Press bym posłuchala)
  • no nie wiem czy zdążę obrócić daleko trochę. Myślałem raczej o czymś w Warszawie, tylko przeglądam kluby i wszystkie są gajfrendly :angry:

    27.01.2010 - Warszawa - Palladium - koncert Myśmy Rebelianci
    To i ja zapraszam do Warszawy
  • Ja tam bym się spotkał z pewną miłą forumowiczką mieszkającą na NW od Was :)
  • Z Klarcią? ale to bez dzieci ma być spotkanie - indywidualne małżeńskie
  • [cite] MamaMika(Mikuś):[/cite]W ogóle,to wystraszył mnie tytuł tego wątka...I to nie ja jestem autorem)))

    Się przestraszyłam, bo myślałam, że Was wywalili!
  • jeszcze nie ale pewnie kiedyś to zrobią, weseli jesteśmy
  • Prayboy, jakbyśmy mieli wolny wieczór, to byśmy pewnie wybrali się z flachą gorącej herbatki na kilkukodzinny wyjazd rowerowy po nocy, ale wiem, że to nietypowy pomysł.
  • może śnieg spadnie do soboty, to na piknik na nartach biegowych możecie się wybrać

    zawsze to coś oryginalnego
  • Jakby mróz był to może lodowisko... Choć ja osobiście nie lubię (dupa boli...)
  • :fu::fu:
    przestańcie - żona to zmarzlak
    lodowisko jest w planie ale w dzień
    (też nie lubię bo nie umiem)
  • Dlaczego za późno na kupno biletów do teatru?
    Takie macie oblężenie? No, no, nie spodziewałabym się.

    A może jakiś kabaret, albo wyjścia do galerii.
    Czasem w pubach są jakieś kameralne koncerty. Różne, od szant do muzyki poważnej.

    Potem nocny spacer po starówce, może jakaś lampka wina po drodze.

    Po takich hasłach szukałabym w swoim rodzinnym mieście.

    Powodzenia!

    PS. Oj zazdroszczę takiego wieczoru :))
  • Właśnie sobie siedzę i myślę, gdzie ja w takiej sytuacji chciałabym pójść. Gdyby ktoś zabrał mi dzieci na cały wieczór to...
    w samochód i do Krakowa na Kazimierz na Szeroką... tam zawsze coś się dzieje, kameralne koncerty, dobre jedzenie...
    To takie moje wspomnienie z narzeczeństwa...:cool:
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Jakby mróz był to może lodowisko... Choć ja osobiście nie lubię (dupa boli...)
    Aleeee,może być to zaczątkiem gry wstępnej...
    masażyk taki:bigsmile:
  • Prayboy, a teatr, ale nie na bilety, tylko na wejściówki?

    Czasami się udaje, w Teatrze Wielkim na przykład byliśmy już kilka razy, czasem się siedzi na schodach, a czasem w pierwszych rzędach, tyle że trzeba mieć plan awaryjny... no ale T.Wielki jest koło Starówki, więc tam można już coś sobie znaleźć...
  • [cite] Adela:[/cite]Dlaczego za późno na kupno biletów do teatru?
    Takie macie oblężenie? No, no, nie spodziewałabym się.

    To prawda... bilety trzeba kupować z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem, bo duża ich ilość wykupiona jest przez firmy (w ramach jakiegoś abonamentu dla pracowników, czy co? nie wiem). Efekt jest taki, że chociaż biletów fizycznie nie ma, to jednak miejsca wolne i owszem, bo nie każdy taki pracownik przyjdzie -> można wejść na wejściówkę, zapłacić mniej, a mieć fajne miejsce :)

    Apropos teatrów. Moja mama chciała pójść do teatru Dramatycznego z Alą na "Tygryski". Bilety można tylko w przedsprzedarzy 2 tyg przed przedstawieniem. Poszła więc 15 min. przed otwarciem kas o 11:00. Kolejka - 15 osób. Kasy otwarto. Po 4 osobach bilety się skończyły... było ich 60 a każdy wziął 15 :shocked::shocked::shocked:

    Na szczęście moja mama tak sobie tam stała i nie wiem na co czekała. W końcu ludzie skończyli się oburzać i sobie poszli, a mama znalazła się przy kasie. Wtedy kasjerka powiedziała, że ma jeszcze 5 biletów na inny dzień (nie sobotę) i mama wzięła 2 a pani za nią 3. I po biletach! :bigsmile:
  • ja to bym na Narnie poszla.... ech:smile:
  • my wychodzimy zazwyczaj na kolację, do znajomych, czasem do klubu - ale ostatnio rzadko. Nie wiem jakiej muzyki słuchacie i jakie klimaty wam są bliskie, ale niestety (dla was) większość miejsc z bardziej ambitną muzyką jest gayfriendly... Taki lajf, chociaż osobiście w klubach niehomo nie widziałam tańczących par gayowskich.

    Zobacz 1500 mkw http://www.muno.pl/kluby/1500m2-warszawa/#krotki_opis_klubu,

    zobacz też co dzieje się na Pradze: http://www.przystanekpraga.pl/

    A jak chcecie tylko kolacje, miło kameralnie, bez lanserki to wybierzcie coś na Saskiej, czy na Żolo (gucio Domagoj, Da Aldo)
  • Mogę załatwić wejściówki do teatru na wolne miejsca (czytaj na schodki) ale za to za free na komedię z Żakiem i Barcisiem - w Warszawie :P
  • Na NW od Prayboya to ja mieszkam na przykład, i to bliziutko, więc Maćka miłe słowa biorę do się :smile:

    Już zapraszałam na kawę, skoro tak przejeżdżacie koło nas w tę i z powrotem. Jednakowoż nie wiem, czy siedzenie z nami wieczorem i mówienie półgłosem, żeby nie obudzić naszych (nie mamy ich gdzie wysłać) jest idealnym pomysłem na wolny wieczór :bigsmile:

    Już lepiej za dnia i z pełną obstawą.
  • Zupełnie nie rozumiem, jak można w Warszawie nie mieć, dokąd pójść.

    I litości, Prayboy, też, gdy przeczytałam tytuł wątku miałam skok ciśnienia.



    Raz zdarzyło nam się odkąd mamy dzieci, że teściowie zabrali je na noc do siebie. Szukaliśmy gorączkowo "czegoś" w gazetach, nic nam nie pasowało, potem pojechaliśmy "do miasta" i po prostu spędziliśmy tam wieczór. Nic specjalnego, fantastycznie było bez sączyć piwo i gapić się na przechodniów, rozmawiać bez świadków i pośpiechu.
  • [cite] ProMama:[/cite]ja to bym na Narnie poszla.... ech:smile:

    Sprawdź w szafie. Może da się wejść. Albo może jakiś ładny obrazek na ścianie masz?:bigsmile:
  • [cite] ProMama:[/cite]ja to bym na Narnie poszla.... ech:smile:


    To chodzi o wieczór bez dzieci...
  • Nie mam klasycznej szafy ...:confused:

    mam za to gitare klasyczna i wlasna:wink: :dz:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.