Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunku lodówka!

13»

Komentarz

 • Zajrzałam tu, bo myślałam, że napisałam wtedy jaki model lodówki kupiliśmy - nie chce mi się papierów szukać. Coś mi nawala zamykanie lodówki (magnesy?), i często się nie domyka. Dzięki temu wątkowi dotarło do mnie, że wbrew powszechnemu mniemaniu, że teraz to porządnego sprzętu się nie produkuje, nasza lodówka ciągnie bezawaryjnie już prawie 9 lat. Tzn. teraz ma ów problem z zamykaniem. Mam nadzieję, że rozwiązywalny - muszę się dowiedzieć gdzie i jakie ma te magnesy - oby wymienne. 5 letnia dodatkowa gwarancja się nie przydała (i dobrze), a była to jedna z tańszych lodówek 2 metrowych.
 • @Bambidu a uszczelki dawno wymieniane?
  Bo zużyte uszczelki też powodują słabe domknięcie.
  Można kupić oryginalne albo uniewersalne  i samodzielnie odkleić stare a przykleić nowe.

 • edytowano 16 styczeń
  No właśnie  nigdy nie wymieniane @kasha, też pierwsze co pomyślałam. Już ze zgrozą sprawdziłam, że nowa  uszczelka to drobne 180zl.  No cóż,  lepiej niż nowa lodówka.  Ale przyszedł mąż, przesunął brytfankę ze schabem i... lodówka naprawiona :D A wydawało mi się,  że 10 razy sprawdziłam czy nic nie blokuje. Jestę gieniuszę.
  Tak więc lodówka  gotowa służyć kolejne lata. Co ciekawie przy okazji poczytałam opinie o tym modelu - beznadziejne dosyć.  Nie wierzę już ani ani internetom - w żadną stronę mi się netowe opinie nie zgadzają.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.