Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię-sprzedam auto rodzinne

191012141519

Komentarz

  • @annabe mamy Jumpy ten dłuższy w dieslu, super się jeździ, wszystko widać:))) Chyba ekonomiczny jest nawet jak na tą wielkość.  Tylko mamy tą opcję mniej luksusową, więc jest tak trochę twardo, i nie ma tempomatu. Nie wiedzieliśmy, że są jakieś wersje. Poza tym ogólnie jesteśmy zadowoleni. 
    Podziękowali 2jan_u annabe
  • @wielorybek dzieki za opinie! Nikt znajomy tym nie jezdzi, fajnie ze napisalas :) 
    My wlasnie szukamy tego longa, w dieslu.

    A czemu twardo? Jaka wersja jest bardziej miekka..?
  • A macie wersje z drzwiami po obu stronach czy tylko jednej?
  • Po jednej, przesuwane. Nie wiem dokladnie z tymi wersjami... jak pierwszy raz wsiadlam to troche takie uczucie jak w bagazowce na paczce:))) wersje z Niemiec z bogatszym wyposazeniem pewnie sa bardziej wygodne i wyciszone. Popatrz w ogloszeniach jak sprowadzony z Niemiec to pewnie bogatsza wersja co to dla nich kilka tys euro wiecej. My kupowalismy od polskiego wlasciciela ;)
  • Uwazaj na te sprowadzane
    Podziękowali 1Bridget
  • Czemu @tryk uwazac?
  • Myśmy mieli sprowadzany, co prawda Zafirę i przy sprzedaży (w końcu sprzedaliśmy w rozliczeniu nowego samochodu) od razu był odjety procent ze względu na kraj pochodzenia. Ale i tak najwięcej cena zjechała ze względu na ilośc przejechanych kilometrów - handlarz miał swoja tabelke , ile powinien miec na liczniku dany rocznik i cały nadmiar tez przeliczył tak, ze chyba ze 2,5 tys obniżył cenę (a wyjściowa dla tego rocznika to było 15,5 czyjakoś tak. Do tego wszystkie braki, obcierki itp. i Zafira poszła tanio jak barszcz. 
  • Bo ksiazkie serwisowa tez sprzedaja
  • Gdzie biora,kto bierze,
    kto daje ta gwarancje?
    Diler?komis?
  • jesli ta wersja
    diler mam cennik,patrzy w katalog i wtedy robi wstepna wycene,a potem moze warsztat
    nalezy jeszcze wspomniec o jaka wartosc idzie gra
  • auta maja gwarancje zgodnie z kodeksem handlowym
    mozesz rowniez nabyc  w roznych akcjach prowadzonych przez dilerow  np pewne zakup
    mozesz rowniez wziasc auto do rzeczoznawcy PZM jak sie zgodza ale nie wiem jakie koszta
  • AB powiedział(a):
    u nas stacja PZM robi przegląd za 100-150zł ponoć

    Ale jedz przed umową na tę stacje.
  • @dużamama, czy Wasze ogłoszenie jest jeszcze aktualne? My byśmy byli być może zainteresowani, mieszkamy w okolicy... Byłabym wdzięczna za informację i/lub kontakt w tej sprawie, bo w nieaktywnym ogłoszeniu nie ma na Was namiarów :D
  • @Agnieszka - zmień filtr po cenie, to zobaczysz auta z kierownicą po lewej stronie. :)
    Zasadniczo "angliki" bywają o około połowę tańsze (przynajmniej w kategorii do 20 000 zł), ale ryzyko przy wyprzedzaniu z prawego jest chyba nie warte żadnych pieniędzy. Do tego OC dla anglika też często jest zauważalnie droższe (z tego samego powodu).

    Ja do niedawna szukałem vana i w moim przedziale cenowy nie było żadnego anglika (ale ja szukałem taniego grata). @Agnieszka -  a czego dokładnie szukasz?

  • Ponizej 100 tyskm przebiegu do 5000.na 5 czy 7 osob?ile km na rok.trasa miasto jaka zaleznosc.chcesz kupic w pl i zarej w pl?@agnieszka
  • multipla w dislu @Agnieszka ;
  • edytowano luty 2017
    ma jezdzic czy wygladac :D
  • no tak raz na miesiac to jakis kolor mozna pomalowac
  • benzyna?
  • Multiplę w dieslu będziemy mieli do sprzedania, z 2005 roku i przebieg niestety spory (nie pamiętam dokładnie) i w okropnym, niebieskim kolorze, taki jasny błękit. Nie kocham tego auta, ale trzeba jej przyznać, że jest super wygodna. Z czwórką dzieci i bagażami w komforcie się podróżuje, szczególnie odkąd zainwestowaliśmy jeszcze w "trumnę" na dach... My teraz patrzymy z nadzieją na mazdę 5... 
  • 5 uwaga na rdze
  • @Agnieszka88 my jeździliśmy partnerem i byliśmy nim bardzo zadowoleni. Wózek do tyłu wchodził bez składania, wysoki, przestronny ... nie pamiętam tylko jak było z fotelikami , ale chyba bez problemu,  bo bym pewnie pamiętała ;)
    K
  • @Piotr i Kasia dzięki za opinie, nadal szukamy. Mąż jakoś upchnął 3 foteliki z tyłu w fabii póki co ;)
  • My też myślimy o Partnerze albo Berlingo, trzy foteliki wchodzą spokojnie.
  • @Agnieszka, przepraszam, dopiero teraz zauważyłam wpis... nasza Multipla do sprzedania za 7400. 
  • Mama w dużym brązowym domu :-) sprzedaje Renault Grand Espace za 20 000 zl rok 2007 automatyczna skrzynia biegów jakby ktoś był zainteresowany to podeślę link.
  • To jest to ogłoszenie: Sprzedajemy nasz samochód, jest już dla nas za duży. Renault Espace 2007, siedem miejsc, silnik 2.2, automatyczna skrzynia biegów, diesel, bezawaryjny, zawsze wierny. Cena 20 tysięcy. Inne szczegóły zna mój mąż ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.