Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

biała jaglana? manna?

2»

Komentarz

  • optymalnie by było jakbyś miała taką gałązkę zrobioną z drucika, zanurzała ją w kleju a potem obsypywała tymi kuleczkami, wtedy byłoby szybko, bo inaczej to sobie nie wyobrażam...
    -------------------------



    no właśnie taka miała by wersja miniaturowa:wink:

    ale jeśli dzisiejsza próba czasowa przy robieniu wersji kwiatowej :) się nie powiedzie, to faktycznie zacznę eksperymenty ze styropianem etc


    Ty się rzeczywiście nudzisz pod koniec tej ciąży Sylwunia
    ---------------------------------------------------
    skoro sprzątać na poważnie nie mogę, a prasowanie odkładam jak się tylko da :wink:, to czyms się zająć muszę




    :wink::wink::wink:



    poza tym byli tacy co rzucili mi wyzwanie:cool::cool:
  • [cite] AB:[/cite]granulat styropianowy jest na alledrogo, ale to będa za duże i "za ładne" kuleczki chyba do tego...
    Moge zajrzeć do moich worków sako jak wygląda taki wysiadywany od trzech lat- chcesz???? Może sie trochę "posiepał":bigsmile: I ew. jak dużo tego i na kiedy potrzebujesz?

    wydaje mi się że w workach sako jest taki styrodur raczej, czyli taki styropian ale sprasowany, taki twardszy, bez kulek, nie rozwalający się
    tu by się przydał taki z opakowań sprzętu rtv/agd, może do jakiegoś sklepu trzeba podejść i zapytać czy nie mają na zbyciu, albo hmm... no cóż... na śmietniku poszukać w okolicy takiego sklepu.
  • ale taki malutki? takie kuleczki 2mm? a to mnie zadziwiłaś :shocked: wyobrażałam sobie że tam są takie nieregularne ok 2cm styropianowe "kształty"
  • fajnie :) lubię sako :)
  • melduję, że się na chwilę poddałam:shamed:

    zrobiłam dziś bukiecik róż z gipsówką styropianową


    byłam w kwiaciarni i mam pomysł na tę gadzinę :wink:, ale potrzebuje czasu. wezmę do szpitala, może jak nakarmię :hl: to znajdę tam chwilę :wink:



    http://pu.i.wp.pl/k,MTAyMDExNTUsNDc0MDgxMTM=,f,257683_Zdjcie1356_medium.jpg
  • czemu to jest takie małe?!???


    normalnie mam ciążowe zaćmienia, i nie umiem wkleić większych zdjęć:shamed:
  • nie no please, to zdjęcie musi być większe!
    jestem na maksa ciekawa, jak Ci to wyszło
    dziś nawet zbierałam kawałki styropianu, bo akurat nam blok docieplają :bigsmile:
  • na fb wrzuciłam,
  • o! to idę zerknąć :)
  • udało się powiększyć :)
  • Sylwio , byłam po tapiokę ale w obu sklepach, gdzie dotychczas kupowałam - nie ma. Jutro podjadę do sklepu ze zdrową żywnością:)
  • ale nie jedź specjalnie! !!!!

    kiedys przy okazji
    nie chcę robić kłopotu


    próby styropianowe wypadły "w miarę" :wink:, więc nie pali się :bigsmile:
  • Jutro będę całkiem blisko, więc przystanek podjadę.... :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.