Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żylaki i inne problemy z krążeniem

124

Komentarz

  • Hmm... sauna przy problemach z krążeniem, szczególnie przy żylakach chyba nie jest wskazana?
  • Może kriosauna? :D

    Żylaki to w ogóle dla mnie tajemnicza sprawa. Na jednej kończynie mam potworne, na drugiej nie mam wcale. To dlatego, że jestem prawonożna? :-?
  • Ech, czas spać, bo kto pierwszy zajrzy rano na orga pomyśli, że tu zabiegam o monopol ;))
  • Katia, z tego co wiem mozesz miec problem z żyłą główną (zepsute zastawki) - to ta co sie ją podwiazuje w samej pachwinie... Ona powoduje problem w całej nodze. Ja juz mam obie podwiazane i krazenie duzo lepsze.... 
  • Hmm... sauna przy problemach z krążeniem, szczególnie przy żylakach chyba nie jest wskazana?
    uczucie chłodu ,zimne stopy czy ręce ,twarde żyły w nodze to pierwsze zwiastuny zmian krążeniowych -tak mi kiedyś powiedziała zielarka .Sauna wówczas nie przynosi szkody.Tak to wtedy zapamiętałam i dla mnie na logikę ma sens ,mi przynajmniej to pomogło.

    Co do poważniejszych schorzeń niech zdecyduje lekarz
  • ja pozwolę sobie zareklamować maść którą produkujemy. Jest naprawdę bez wazeliny i innych oszukaństw. Recepturę opracował mój prywatny małżonek.

    można ja kupić tu: http://allegro.pl/show_item.php?item=2472690430
    lub do mnie na priv, dla wielodzietnych zniżki.

    image


    image
    A ta maść nadaje się też na żylaki, nie są one wymienione a może macie jakąś inną na żylaki?
  • edytowano grudzień 2012
    @Dorota. wzywam Cię :)
  • fragment

    Teraz nie mam zgagi ani kłopotów z wypróżnieniem.
    Ustąpiły też wszystkie bóle reumatyczne i korzonkowe. Nawet cofnęły się żylaki
    nóg. Wcale się nie przeziębiam. Mam prawidłową wagę, która utrzymuje się. Poprzednio
    źle spałem, byłem wciąż niewyspany. Teraz śpię doskonale i mam wiele energii do
    życia. Dzięki Bożej pomocy i częstej modlitwie wytrwałem w swoim postanowieniu.
    Wyzbyłem się nie tylko nałogu papierosowego, alkoholowego, ale także smakołyków
    i mięsa. Otoczenie dziwi się skąd mam tyle energii. Nie chcą wierzyć, że
    poszcząc i jedząc tylko rośliny można wyzdrowieć.

    Dabrowska.Ewa.-.Cialo.i.ducha.ratowac.zywieniem.

  • @Postapalatum, u mnie powiadomienia nie działaja, ale dzięki czujności Anny78 już jestem.
    Nie mogliśmy napisać że maść działa na żylaki, ani ze leczy bo sprzedajemy ją jako kosmetyk, a nie produkt leczniczy. Chodzi tu o przepisy, rejestracja produktu leczniczego jest trudna i bardzo kosztowna.

    Mogę tylko napisać, że pomagała osobom ją stosującym na zylaki, bo zawiera ekstrakt z kasztanowca, ilości wcale nie homeopatyczne
  • Tak z ciekawości: czym zastąpiliście wazelinę?
    :-B

    Chętnie nabędę drogą kupna ten specyfik, wygląda zachęcająco :D Tylko już w przyszłym roku, bo teraz bryndza i inny nabiał :(
  • Dorota. u mnie też nie zadziałało :) Ja chętni kupię tylko czy w ciąży można się smarować?
  • @Dorota
    podany link się nie otwiera a chętnie bym kupiła to cudo.
  • edytowano styczeń 2013
    @Katia
    Masłem shea i lanoliną.
    @postpalatum
    a dlaczegożby nie? Nie ma niczego coby maluszkowi zaszkodzić mogło. Ja smarowałam się. Żylaków nie mam, mimo mega skłonności do nich.

    Na razie mamy przymusową przerwę w produkcji, bo przenosimy zakład, a stare zapasy sprzedaliśmy. Na stronie też cos sie pokićkało i nie mozemy jej zauktualizować. Dlatego też chwilowo nie sprzedajemy
    Ale maśc niedługo znowu bedzie

  • To daj znać jak będzie
  • z przyjemnością!
  • @Dorota
    Twój mąż to fachowiec więc uderzam z zapytaniem .
    Mam korzeń żywokostu /w drodze / i lanolinę /póki co czekam na receptę / i chcę zrobić maść  .W necie są różne przepisy ale ,jaki wybrać ?Chodzi mi ,czy korzeń żywokostu zemleć ,przemacerować czy gotować by wydobyć z niego najcenniejsze własciwosci .Jak to połączyć  z tłuszczem żeby się nie zepsuło .
    Za podpowiedz będę wdzięczna
    ;)
  • a ja się podczepiam pod wątek bo niewiem gdzie mam zapytać. Taka dziwna przypadłość mnie trafiła, w rzeczonym temacie żylaki mam, ale ostatnio coś mi się porobiło - otóż wyskakują mi takie mikro krwiaki na nogach. Wystarczy, że nawet lekko się uderzę a siniak wielki jak piorun, wszędzie tak mam, jak zdzielę się w rękę, to też mam krwiak. Nogi mam całe w ciemnych plamach, rosnących. Dziwne to to. Czy ktoś miał coś podobnego? Teść mi mówił, że mam rozrzedzoną krew.
  • A heparyny nie przyjmujesz czasem?
  • o Katarzyno! jesteś :)
    ja tylko w ciąży heparynę biorę, i w czasie połogu, potem już nie.
  • Zacznij od wit. C i rutyny i czekaj na rady od specjalistów. ;)
  • Z opisu wygląda na słabe naczynia lub bardzo rozrzedzoną krew. Może rutynę suplementować nie zaszkodzi? Np. czarny bez popijać. To może wzmocnić ścianki naczyń.
  • ok więc sobie będę chlupać herbatkę :) Dzięki!
  • A to ja też zacznę pić czarny bez :D Cieszy mnie ta rada, bo jak lekarza pytałam co można na wzmocnienie ścianek naczyń to potrafił tylko podać rutynę w tabletkach.
    I też czekam na informację kiedy maść się pojawi :)
  • @Krisyi
    Nie wiem czy będę umiała pomóc, bo my kupujemy gotowe ekstrakty do producji maści z laboratorium. Nie chodzimy po polach i nie zbieramy sami ziół.
    Jezeli chcesz zmieszac tłuszcz z wodą potrzebujesz emulgatora i odpowiedniej temperatury, a przede wszystkim sterylności. I odpowiednich obrotów. Kiedyś robiliśmy też kremy, ale musieliśmy je zarzucić, bo nie dało się utrzymać takiego reżimu technologicznego, żeby robić to tylko z użyciem naturalnych konserwantów, i miało rozsądny termin twałości. Musielismy dawać parabeny a to z naturalnością o którą nam chodziło zaczeło mieć niewiele wspólnego. Lub spirytus, a on działa drażniąco.
    Przy maści gdzie podłozem są tłuszcze a nie ma wody jest dużo łatwiej, bo w wodzie głównie lubią rosnąć sobie bakterie i grzyby.
  • Dorotka czy już można u Was nabyć tą maść?
  • No własnie, ja tez czekam na dobre wieścii... ;)
  • Też bym chętnie kupiła :)
  • A tak mamy. Ale mamy problem natury technicznej.
    Skończyły nam się słoiki chwilowo i mogłabym przesłać jedynie w opakowaniu zastępczym do użytku własnego.
  • powino byc w tym składzie jeszcze   wyciąg z kapusta 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.