Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Msza święta w intencji Wielodzietnych

2

Komentarz

  • Myślę, że przy takim sprofilowaniu forum nie będzie problemu z darmową reklamą. Na miejscu Joli bym zapytał o to na przykład w redakcji "Wysokich Obcasów", czy feministycznych portali internetowych.
    A mógłbyś napisać jakie twoim zdaniem jest to sprofilowanie? Już widzę Kazię Szczukę, lub inną która reklamuje nasze forum:rolling:
  • Kazia może nie ale prof Szyszkowska już chyba tak
  • Chyba padnę... Szyszkowska nas promująca? Niezły dowcip. Osobiście uważam się za feministkę - to bardzo pojemna definicja. Uważam, że nasze medialnie znane Kobiety często mają ze wszech miar (tzn mojej :wink:) słuszne poglądy. Jest jednak jedno małe, ale kluczowe "ale": stosunek do aborcji - podejrzewam, że też do eutanazji.

    Net jest bardziej liberalny od orgu, ale dla przecietnego "zjadacza chleba" musi to być i tak straszna "konserwa". Z całym szacunkiem Rafale, ale chyba mało wiesz o osobach mających poglądy inne niż te prezentowane w ND i RM. Podejrzewam, że Kazia Szczuka miałaby problem w dostrzeżeniu róznic światopoglądowych (nie osobowościowych i nie w sposobie prowadzenia forum) między Mackiem i Jolą.... Teraz pewnie oboje się na mnie obrażą :cool:
  • hi, hi nie jestem obraźliwa:) a tym bardziej za porównanie z Maćkiem;)
  • A skąd sugestia że mało wiem o poglądach innych. Podobny wniosek można wysnuć do Twojej osoby Ankaa. A jakie w/g Ciebie poglądy ma czytelnik ND i słuchacz RM
  • [cite] Rafał:[/cite] A jakie w/g Ciebie poglądy ma czytelnik ND i słuchacz RM

    Uważa, że forum wielodzietni.net mogłaby promować M. Szyszkowska.....:tongue:

    Chociaz kto wie... Życie bywa zaksakujące, może jakas poważna przemiana zaszła w tej Pani.
  • W pewnej części i owszem.
  • Może powiedzcie wreszcie szczerze, czy chcecie tu ludzi piszących tez na net, czy wolicie nie kalac się obecnością inaczej myślących???

    Pewnie zaraz Maciek napisze mi, że źle odczytałam czujes intencje tudzież emocje....
  • To fakt, źle zrozumiałaś :cool:

    Twoje pytanie jest o tyle śmieszne, że to .net powstało z niechęci do przebywania na jednym forum z ludźmi o innych poglądach. Natomiast formuła tego forum zakłada obecność pełnego spektrum opinii, co już nieraz miało miejsce. Wielodzietni.org są otwarci dla wszystkich :bigsmile:
  • Macku, jeszcze raz wklejam wątek o intencjach
    http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=363&page=1
    powstanie net, nie miało takich intencji, jakie temu przypisujesz
    to dobrze, ze wielodzietni.org są otwarcie dla wszystkich
  • A jeszcze raz wkleję Twoje własne słowa: "Jednak teraz trochę się zmieniło moje patrzenie, niestety nie chce już brac udziału w dyskusjach, bo pojawiły się rzeczy, pod którymi nie chcę się podpisywac".

    Dodajmy, że "podpisywać" nie znaczy tutaj bynajmniej tego, że miałaś zaakceptować cudze opinie. Chodziło wyłącznie o fakt pozostawania w towarzystwie ludzi, których poglądy różniły się od Twoich. Czy to nie humorystyczne, że konserwatysta radykalno-ortodoksyjny potrafi podchodzić z tolerancją do opinii liberalnych, ale liberał nie potrafi znieść opinii konserwatywnych? :wink:
  • Juz wiele razy było to wałkowane, tu nie chodzi o róznice w poglądach, ale o to jak traktowane są osoby myślące inaczej.

    Pytanie tylko dlaczego nie możesz jak człowiek, się przywitać?:shocked:
  • Ależ Maćku, w celu ustalenia kontekstu wypowiedzi zapraszam do linku:)
    cieszę się, że u nas Ci się podoba:)
  • [cite] Ankaa:[/cite]Pytanie tylko dlaczego nie możesz jak człowiek, się przywitać?:shocked:
    Dzień dobry, RudaAnko! :cheer:
  • :thumbup:
  • Zmieniłam na Ankaa, bo mnie tamten nick denerwował, a Anka jest zajęta przez jakąs cichą forumowiczkę :cry:
  • [cite] Quatromama:[/cite]czy jest jakiś zakaz przebywania na forum jednym i drugim
    Nie ma, ale może być. Choćby ze względu na zwiększone wydzielanie dwutlenku węgla :jumping:
  • Buu, szkoda, ze nikt mi z Panów nie odpowiedział na moje pytanie... No ale trudno, prawdziwi twardziele się nie zwierzają :cool:
  • ... każdej napotkanej osobie. Z pewnością. :shades:
  • Bo powiedzenie, czy rodzina była konserwatywna, czy liberalna, czy tez bliżej nieokreślona jest takim wysiłkiem? No, ale ok nie chcecie to nie mówcie...

    A zapomniałam, w tamtych czasach rodzina mogła byc usłużna, tudzież konformistyczna wobec PRL. No ale nie odpowiadamy za rodziców.
  • Chyba pomyliłam wątki, pytanie zadałam na sąsiednim:shamed:
  • Ciekawie byłoby spotkać się na tej mszy. Przekażmy sobie znak pokoju>>> i co dalej dalej uważamy że "konserwa" to taki podgatunek i patrzymy z wysokości naszych poglądów z dozą delikatnie mówiąc rezerwy. Jednak przejście do rozmowy o np. przygodach w podróży do pracy jest mało ciekawe.
  • ??????
    A czytasz czasami cos? Oglądasz, chodzisz do teatru? Poznajesz ciekawych ludzi, masz pasje? No i twoje dzieci zachwycają cię czymś? Jest tysiące tematów niezwykle wciągających.
  • [cite] Rafał:[/cite]Ciekawie byłoby spotkać się na tej mszy. Przekażmy sobie znak pokoju>>>

    he he :-)

    Na mszy trydenckiej wierni nie przekazują sobie "znaku pokoju".

    Na mszy trydenckiej to kapłan przekazuje wiernym pokój Chrystusa, mówiąc "Pax Domini sit semper vobiscum".
  • [cite] Quatromama:[/cite]:tooth::tooth::tooth:
    czy jest jakiś zakaz przebywania na forum jednym i drugim .
    ależ nie ma , bo sam Maciek przebywa na dwóch forach przecież
  • Przebywam na dziesięciu, lekko licząc :cool:
  • no to myślę, że na pewno nie zakazywałbyś przebywania komukolwiek na dwóch
  • Ponieważ msza już w tę niedzielę - podbijam wątek ku pamięci :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.