Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podręczniki- bazarek

2»

Komentarz

  • W gandalfie też przesyłka od 200 zł darmowa.
  • AB, dzieki:bigsmile:
  • AB, tylko pod jednym warunkiem: ze na pewno ich nie chce nikt, komu sa naprawde potrzebne (moja corka dopiero do zerowki poszla, znaczy jutro idzie...). Jezeli moga sie komus przydac, to poczekajmy do rozpoczecia nowego roku szkolnego. Chyba ze w PL sa bezuzyteczne, bo zmienili ze trzy strony i dwa obrazki...
  • Aga ja mam Wesołą szkołę do klasy drugiej chyba z ćwiczeniami, bo Karola pisała ołówkiem i można wymazać. Bez tylko takich z których się wycina
  • I ćwiczenia do kl trzeciej chyba też
  • To dawaj:bigsmile:, dzieki.
  • Własnie też sprawdzałam w gandalfie -40zl zaoszczędze na podręcznikach do 1kl.A na 3gimn50zl.razem 90:bigsmile:
  • zamówiłam podręczniki w Gandalfie - mieli wszystko i to tanio

    tylko 430 zł :cx: czemu oni je robią takie jednorazowe :bn:
    dla szóstoklasistki i zerówkowiczki

    pierwszy raz będę miała dwójkę dzieci w szkole:crazy:
  • Zrobiłam rozeznanie wśród rodzeństwa- mają podręczniki do liceum (7 letnie) i gimnazjum (już 9 letnie).
    Z tych na szybko podanych tytulow:
    Matematyka 1 (poziom podstawowy i rozszerzony) P. Pyrdoł 2003
    Matematyka zbiory Kiełbasa Andrzej

    i reszte dopytam :)
  • Heh ja mamDopiero co wydałam moje podręczniki, sprzed 20 lat. Podobno niezwykle przydatne w szkole podstawowej (ciekawe obrazki itd.) ;p
  • O, to ja przeklejam:

    Mam do oddania (ale nie wiem czy ktoś jeszcze tego potrzebuje)
    podręcznik "My i historia: Historia i społeczeństwo dla 4 klasy szkoły podstawowej" Wiesława Surdyk-Fretsch, Bogumiła Szeweluk-Wyrwa PWN wraz z zeszytem ćwiczeń.
    Nieużywane, podpisane długopisem na I stronie

    O takie coś:
    My-i-historia-Historia-i-spoleczenstwo-podrecznik-klasa-4-szkola-podstawowa_Wieslawa,images_product,1,978-83-7446-278-5.jpg

    I zeszyt ćwiczeń:
    My-i-historia-Historia-i-spoleczenstwo-zeszyt-cwiczen-klasa-4-szkola-podstawowa_Wiesla,images_product,27,978-83-7446-281-5.jpg
  • Jadwiga to ile Ty masz dzieci? O ile mogę zapytać. :tongue:
  • Czy jeszcze ktoś tu potrzebuje do 2giej gimnazjum,oczywiscie nowa podstawe programowa?
  • [cite] Jadwiga:[/cite]
    [cite] Tomira:[/cite]Jadwiga to ile Ty masz dzieci? O ile mogę zapytać. :tongue:
    Ja dotąd ośmioro, a uczących się pięcioro.:smile:
    Dziękuję :-) i zazdroszczę gromadki.
  • Jadwigo,juka napisze w moim imieniu,ja pisze z tel.i mi wcina tekst.
  • Jadwigo w poniedzialek wysle Ci.Wos mam inny.pozdr.
  • Czy ktoś z was ma do odstąpienia podręczniki z poniższej listy:

    http://www.zs12gdynia.pl/attachments/article/207/Podręczniki 2011-2012 Klasa 4-6 SP.pdf

    Wiem że to trochę bezczelne, ale nie chce ich dla siebie, ale dla córki mojej koleżanki. Mają pięcioro dzieci i bardzo trudna sytuacje finansową. To dla najstarszej. młodsza idzie do pierwszej klasy w tej samej szkole, ale wiadomo , ze do pierwszej i tak trzeba kupić nowe, bo teraz to jednorazówki robią.
  • wiem o co chodzi, u nas sobie odsprzedają za pół ceny. Nie wiem jak u niej w szkole, najgorsze jest że te podręczniki się ciągle zmieniają:sad:
  • A u nas jest kiermasz podręczników ..........................















    ................................NOWYCH!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.