Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Metaanalizy danych z różnych badań - ktoś się zna?

Poszukuję korepetycji na temat jak w temacie wątku.

Komentarz

  • edytowano lipiec 2015
    .
  • Cośkolwiek ;-)
    Napisz proszę bliżej, może być priv
  • Moglabym pomoc ale zalezy jakie metody analizy statystycznej cie interesuja. Bo tu juz wszystkiego nie pamietam....napisz wiecej szzegolow jak mozesz
  • Tez mogę spróbować pomoc. Nawet mamy programy. Ale potrzeba więcej informacji bo my dane psychologiczne obrabiamy. Pisze my bo razem z mężem i czesto to on jest mózgiem tej operacji.
  • @andora - dane są raczej medyczne, ale statystyki liczy się podobne, jak w przypadku danych psychologicznych. Jeśli mogę zapytać - z jakiego oprogramowania korzystacie? Ja mam tylko SPSS, wiem, że tam jakieś metody są do metaanaliz, ale nie mam z nimi za bardzo doświadczenia.
    Na początku przyszłego tygodnia mam dostać zgromadzone materiały, wtedy będę wiedzieć szczegółowo, co jest do policzenia. Jeśli pozwolicie, to wtedy podam więcej szczegółów i poproszę o jakieś konkrety w kwestii wsparcia.
  • SPSS-em to wymiata moj brat. Bede mogla go ew. podpytac.
  • My tez mamy spss. Mój mąż generalnie bardzo dobrze obsługuje ten program. Ja troche gorzej ale liczyliśmy nasze doktoraty wiec ogarniamy. Idę na priva z mailem i w razie potrzeby sluzymy pomocą
  • No, doktorat własny, to sobie policzyłam bez trudu. Kilka innych doktoratów, nie chwaląc się, również. Tyle, że dotychczas nie miałam do czynienia z metaanalizą, a to jednak nieco inna filozofia pracy niż z danymi bazowymi.
    Wiem, że nie święci garnki lepią i takich analiz jestem się w stanie nauczyć, ale czasu będę mieć niewiele, więc wolałabym, żeby mi ktoś pokazał, co najważniejsze, zamiast się samodzielnie użerać z anglojęzycznymi podręcznikami i rozkminiać wszystko krok po kroku...
  • Ja tez się nie chwale.
  • U mnie nie działają uśmieszki wiec ciężko mi zażartować. Ale podtrzymuje moja propozycje, jezeli ogarniemy to możemy pomoc policzyc
  • @Katarzyna ja niestety w liczeniu analiz nie siedzę od studiów... ale mogę odgrzebać jakieś notatki i sobie przypomnieć :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.