Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNE!! Potrzebna modlitwa za misjonarzy skazanych na śmierć

Dostałam sms z prośbą o modlitwę za 22 chrześcijańskich misjonarzy, którzy zostali skazani na śmierć na jutro po południu przez islamistycznych Afgańczyków. Prośba dotyczy również tego by przekazać tę wiadomość jak najszybciej i jak najdalej by jak najwięcej osób sie za nich modliło.
+++

Komentarz

  • Zastanawia mnie tylko, dlaczego taka informacja nie jest nigdzie publikowana, tylko na fb? Szukalam w necie i nigdzie nic nie ma, nie ma tez za bardzo szczegolow. Pomodlic sie owszem, ale jesli to prawda, to dlaczego nie sa podejmowane jakies dzialania?

  • no dokładnie
    ale otaczam modlitwą wszystkich cierpiących za wiarę
    +
  • Oczywiscie, modlitwa jak najbardziej.
  • Też dostałam
  • edytowano listopad 2016
    Też dostałam. Z info, że wyrok dzisiaj. :-(
    Modlitwa zawsze wskazana. Szczególnie za misjonarzy.
    Nawet gdyby to był fake albo łańcuszek w niecnym celu, to wartosc modlitwy jest nieporównanie większa od możliwych strat. Tak sobie myślę, modlę się i przekazuje z dodatkiem, że nie wiem czy info potwierdzone.
  • Po co się wysyła takie fałszywe informacje? Modlić się będę ale nie roześlę więcej za nic.
  • I tak z powodu czyjejś bezmyslnosci ludziom się odechciewa .....

    Ja juz bez entuzjazmu podchodzę do takich wiadomości. .. ale śle . .. żeby nie było tak ze przeze mnie ktoś się nie ma szansy pomodlic
  • edytowano listopad 2016
    Człowiek chyba zawsze będzie najbardziej bał się zrobic z siebie durnia czyli mowiąc ogólnie dać się oszukać.To poczucie upokorzenia że ktoś mnie oszukał jest zawsze najbardziej żywe, kiedy robiąc cos, sami mamy poczucie że się poświęcamy,albo jak już to coś zrobimy, to tak żeby przynajmniej w naszym odczuciu było to takie WAŻNE.
    Ale mam silne przekoananie że prośba o modlitwę nigdy nie jest stracona, ani poniesione w tej sytuacji koszty związane chociażby z wysłaniem smsa, po to by kilka innych ludzi zmobilizować do modlitwy.
    Sama doświadczyłam wieeeelokrtonie takich sytuacji , które sprowokowały do myślenia i dlatego dziś dostając takiego smsa nie mam poczucia że mi sie odechciewa.
    Ślę tam gdzie moge i oczywiście o ile mogę.
    Podziękowali 1In Spe
  • Też nie uważam by modlitwa  się miała "zmarnować". Tak jak napisałam, jej wartosc znacznie przewyższa ewentualne straty. Nie rusza mnie też specjalnie, że wyjdę na naiwną, co to dała się nabrać.
    Natomiast trzeba mieć świadomość, że różne łańcuszki mogą służyć do zbierania danych. Na pewno emaile, nie wiem jak smsy. I to danych ukierunkowanych treścią wiadomości, bo np. prośby o modlitwę nie wysyłamy zwykle do przypadkowych osób, tak samo jak prośby o wsparcie finansowe, określonej wiadomości z zakresu polityki społecznej, międzynarodowej itp. Dlatego rozsyłając emaile warto wysyłać je jako UDW. Na pewno nie jest to wielkie zabezpieczenie, ale przynajmniej nie szastamy kontaktami znajomych na prawo i lewo. 
    Nie wiem jakie jeszcze cele mogą przyświecać autorom takich wiadomości, pewnie wiele innych. Modlić się zawsze warto a rozsyłać z rozwagą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.