Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1

Komentarz

  • U nas tak nie ma, a Wyborcza próbuje nam wmówić, że  my też tacy sami i to wszystko przez Kościół. To już tradycyjna narracja tej gazety w ciemno można zakładać
  • Eee
    Czytałeś?
  • Nie muszę brudzić rąk
  • Zdziwiłbyś się.
  • niby przeczytałem, ale jakoś bez zrozumienia;

    o co tej kobiecie chodzi?
  • aha, czyli jak jest normalnie, to jest normalnie

    szkoda, że zwala wszystko na mężczyzn
  • moim zdaniem bardziej na wzorce kulturowe
    wcale niekoniecznie katolickie
    Polski się w ogóle nie czepia

    A swoją drogą, to bardzo ciekawe. Moim zdaniem pani wypowiada się bardzo ogólnie, raczej jako obserwator zjawisk. Nie odczytuję tego wywiadu tak, że ma jakąś tezę. Opisuje rzeczywistość, którą badała.
    Podziękowali 1Klarcia
  • mnie kosztuje dużo nerwów.
    Podziękowali 1Kacha
  • M_Monia powiedział(a):
    Przeczytalam. Dla równowagi. Sanna Marin najmłodsza premier świata, feministka, wegetarianka i jako dziecko wychowywana przez dwie kobiety. Tęczowa. Z uwagi na swój imprezowy charakter uznana za najfajniejsza premier świata. 

    Świat rządzony przez kobiety feministki też raczej nie uratuje ludzkości. Tak sie bawi pani premier w kraju gdzie brakuje opieki dla ludzi starszych, opieki medycznej. Kokaina w tle. Nie wiem czy bym chciała taka premier niepoważna u nas, chyba nie. 

    https://www.wprost.pl/swiat/10820722/w-sieci-pojawilo-sie-nagranie-z-imprezujaca-premier-finlandii-mowia-ze-jest-fajna-moze-wsrod-innych-nastolatkow.html

    https://www.o2.pl/informacje/wycieklo-wideo-z-premier-finlandii-w-kraju-oburzenie-6802644274403904a
    Siedziałam dziś pół dnia w poradniach szpitalnych. 
    Nasi rządzący powinni krzyżem leżeć i się samobiczować, jeśli nie pozwlaa się imprezować premier Norwegii, bogatego kraju. 
    Przecież to chore
    Podziękowali 1beatak
  • Dokładnie.
    Zastanawiam się co jest skandalicznego w uczestnictwie w prywatnej imprezie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • beatak powiedział(a):
    Dokładnie.
    Zastanawiam się co jest skandalicznego w uczestnictwie w prywatnej imprezie.
    Wstydzić powinni się ci, którzy byli na tej imprezie i wywlekli wszystko. 

  • Ale co hipolit powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Dokładnie.
    Zastanawiam się co jest skandalicznego w uczestnictwie w prywatnej imprezie.
    Wstydzić powinni się ci, którzy byli na tej imprezie i wywlekli wszystko. 

    Ale co wywlekli? Brała narkotyki, gwałciła, biła? Czy też może wzięła fundusze podatnika? 
  • M_Monia powiedział(a):
    Myślę że gdyby na jej miejscu był Mateusz Morawiecki to opozycja by już krzyczała że trzeba mu robić testy na obecność narkotyków 
    No i co z tego? Nie cierpię tego kłamcy , ale tu bym go broniła. 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • M_Monia powiedział(a):
    Aaaa czyli imprezy z kokaina popierasz?
    A ja nie, stanowisko zobowiazuje

    Czy pani premier brała kokainę? 

  • M_Monia powiedział(a):
    Tego nie wiemy 
    No właśnie. To się może wstrzymaj. 
    Ja nie popieram imprez z kokainą i podejrzewam, że ta premier też nie, ale wiem, że ludzie różne rzeczy wnoszą na imprezy. Czy gdyby ktoś na imprezę gdzie jesteś gościem wniósł narkotyki, to oznaczałoby, że Ty popierasz takie imprezy? 
    Podziękowali 1Klarcia
  • M_Monia powiedział(a):
    Opozycja zada testów na obecność narkotyków u pani premier. U nas byłoby podobnie 

    Czyli opozycja wszędzie taka sama.
  • beatak powiedział(a):
    Ale co hipolit powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Dokładnie.
    Zastanawiam się co jest skandalicznego w uczestnictwie w prywatnej imprezie.
    Wstydzić powinni się ci, którzy byli na tej imprezie i wywlekli wszystko. 

    Ale co wywlekli? Brała narkotyki, gwałciła, biła? Czy też może wzięła fundusze podatnika? 
    Bezczelna poszła na imprezę i dobrze się bawiła, tfu 
    Podziękowali 1Klarcia
  • M_Monia powiedział(a):
    Aaaa czyli imprezy z kokaina popierasz?
    A ja nie, stanowisko zobowiazuje

    A Ty na podstawie czego wnosisz, ze to impreza z kokainą? 

    Czy jak napiszesz, ze byłaś na imprezie, to my mamy prawo napisać, ze to „pewnie impreza z koksem”. W sumie czemu nie, Tobie oskarżanie innych o byle co łatwo przychodzi 
  • M_Monia powiedział(a):
    Tylko tych zrzutów nie pokazali.
  • M_Monia powiedział(a):
    Niech się podda badaniom jak zada opozycja. Choć nie wiem po jakim czasie ślad po narkotykach ginie. Oczyści się wtedy. 
    A odkąd Ty jesteś za tym, co jakakolwiek opozycja? Żądania naszej też popierasz?
    Podziękowali 1hipolit
  • M_Monia powiedział(a):
    Mam to w nosie generalnie. Nie mój cyrk i nie mój kraj. Chcialam tylko pokazać feministyczny rząd z feministkami typu Spurek. 
    No to jak zwykle pokazałaś , ha, ha.
  • >Tak sie bawi pani premier w kraju gdzie brakuje opieki dla ludzi starszych, opieki medycznej. Kokaina w tle. Nie wiem czy bym chciała taka premier niepoważna u nas, chyba nie. <

    1. Uważam, że premier ma prawo do zabawy w wolnym czasie. Do jasnej... nie pisała się na mniszkę w zakonie kontemplacyjnym.
    2. Typowe czepialstwo - ciekawa jestem czy naprawdę fińskie społeczeństwo jest równie małostkowe, jak polskie? Czy to raczej pismacy mącą?
    "Finlandia cierpi z powodu rekordowo wysokich cen energii elektrycznej, braku opieki zdrowotnej i specjalistów od opieki nad osobami starszymi."

    Kryzys jest w całej Europie, wszędzie mamy wysokie ceny prądu, nawet we Francji, która przecież ma energię atomową. Z brakiem opieki zdrowotnej mocno przesadzają, jest na wyższym poziomie, niż w Polsce.
    Narzekają na brak specjalistów od opieki nad osobami starszymi? Należało zadbać o rozrodczość, a nie mieć teraz pretensje do rządu. Żaden rząd nie zapewni im fachowców do osób starszych. O ile opiekunki mogą sobie z zagranicy ściągnąć, to o lekarzach i pielęgniarkach niech zapomną. W tej specjalności mało kto chce pracować; gdyby chciano dać tam niebotycznie wysokie zarobki, to wywoła się bunt społeczny o większej skali.
  • hipolit powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Ale co hipolit powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Dokładnie.
    Zastanawiam się co jest skandalicznego w uczestnictwie w prywatnej imprezie.
    Wstydzić powinni się ci, którzy byli na tej imprezie i wywlekli wszystko. 

    Ale co wywlekli? Brała narkotyki, gwałciła, biła? Czy też może wzięła fundusze podatnika? 
    Bezczelna poszła na imprezę i dobrze się bawiła, tfu 
     :D :D :D  
  • edytowano sierpień 2022
    Pamiętam że w zeszłym roku bylam na dużej imprezie zamkniętej organizowanej przez jednego z najbardziej znanych polskich polityków, kandydata na prezydenta w poprzednich wyborach. Na imprezie dostępny był sprzęt muzyczny. Polityk ten chciał nam pokazać, jak sprawdza się w roli DJ bo lubi muzykę, po prostu. Po zastanowieniu inni politycy z jego partii bardzo mu to odradzili, obawiajac sie ze jakby to wycieklo to bylby traktowany niepowaznie. Niestety w polityce tak to bywa - krasc, oszukiwać to nie wstyd, puszczać muzykę czy bawić się na imprezie już tak
  • Wychodzi ma to, że mało kogo stać na żonę  ;) :p
  • Bo nikogo nie stać na dom
  • stać by było gdyby ludzie chcieli pracować na wsi (jak amisze). tam każdy mam dom i ziemię.
  • Mieszkasz na wsi?
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • A skąd amisze mają dom i ziemię? Pieniądze na kanalizację?
  • Kacha powiedział(a):
    A skąd amisze mają dom i ziemię? Pieniądze na kanalizację?
    z pracy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.