Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wielodzietność level hard :-)

https://wiadomosci.wp.pl/piecioraczki-z-krakowa-i-dwie-pary-blizniakow-12-dzieci-w-rodzinie-6866431858014848a

Albo i nie hard, ale na pewno wyjątkowa... W domu jeszcze siedmioro dzieci, z których najmłodszy ma 10 miesięcy... 
Mama jednak wygląda na energiczną, a tata na zakochanego, więc pewnie dadzą radę <span>:smile:</span> Trzymam kciuki!

Podziękowali 3Elf77 Klarcia NC500

Komentarz

  • Nie zazdroszczę 
    Przedziwny zestaw 
  • "Dominika po studiach wyemigrowała do Anglii, gdzie uczyła matematyki. Tam poznała Vince'a. Wpadli sobie w oko, ale Dominika jasno stawiała sprawę: - Powiedziałam mu, że będziemy razem, jeśli zgodzi się na dużą rodzinę. Moim warunkiem była zgoda na pięcioro dzieci. Ja z takiej wielodzietnej rodziny pochodzę i chciałam takiej. Zgodził się - opowiada Dominika."
     
    Miło się czyta ich wywiad, pozytywnie zakręceni ludzie, niech im Pan Bóg błogosławi <span>:smile:</span>
  • Tak, te komentarze są okropne. 
    Rodzice wygladaja na takich spokojnych i opanowanych. Ciekawa jestem jakie działalności prowadzą. Szczególnie mama musi być bardzo zaradna, że daje radę jeszcze pracować. Ten rozgłos pewnie jest przytłaczający.
  • Polacy-janusze specjaliści od wszystkiego, szczególnie od cudzego życia...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.