Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pytanie do informatyków

1246789

Komentarz


  • to Transmiter jest niczym innym jak po prostu nadajnikiem fal radiowych. 

    z kasetach to jeszcze musi byc dobra głowica   żeby czysty dźwięk szedł    
  • Ale to trzeba mieć odtwarzacz kaset, a tego obecnie się nie robi. Miałam w starym samochodzie, dawno temu. Teraz tego się nie spotyka. 

    A to, co Uja wkleiła, to nie wiem, jak ma działać... 
  • A może samochód (a raczej odtwarzacz) ma wejście (najczęściej oznaczane jako AUX), do którego można podłączyć odtwarzacz mp3?
  • edytowano sierpień 2012
    uJa źle wkleiłaś my posiadamy takie cuś image Tutaj również link do allegro http://allegro.pl/listing.php/search?category=14172&change_view=1&description=1&order=bd&string=mp3 są to transmitery mp3.

    Wkłada się do gniazda do zapalniczki, wkłada się  pendriwe lub kratę SD do transmitera obrazek wyżej, który włącza się automatycznie następnie za pomocą dołączonego pilota do transmitera wybieramy utwór. Następnie w naszym radiu samochodowym ustawiamy częstotliwość tak jak szukamy danej stacji  ustawiamy identyczną jak w transmiterze i w głośnikach usłyszmy utwór.
  • O to to mamy :) pliot super sprawa bo mogę z  tylnego siedzenia sterować mp3 i wybierać utwory których będziemy słuchać.
  • my mamy najtańszą wersję jaką znalazłem ale jakość niczego sobie, zależy to od posiadanego radia i głośników. Dla melomanów nie przejdzie
  • edytowano sierpień 2012
    Internet mi się ślimaczy, ucieka połączenie z siecią (kilka razy robię napraw ), przy wstecz-nie ma połaczenia, a z paska jest, niektóre strony sie otwierają godzinę (!). Usunęłam wszystkie cookiesy, historię, dane formularzy i ...baterię. Bez zmian. 
    Na drugim komputerze nie ma tych problemów. 
    CO MAM ZEPSUTE? Wymienić cos, czy całość wywalic.... ;((
  • No tego, ten... jak usunęłaś baterię, to jeszcze długo na otwarcie strony możesz czekać... ;)
  • No tego, ten... jak usunęłaś baterię, to jeszcze długo na otwarcie strony możesz czekać... ;)

    ;;) 
    Kabel mam...
  • Pytanie do specjalistów !
    Kochany siostrzeniec upaprał mi klawiaturę w lapku piachem.
    Wystarczyło zostawić lapka na sekund pięć na tarasie.
    Piachu tyle - choć coś wytrzepałam - że ciężko pisać, czasem muszę porządnie stuknąć w jakąś literkę żeby ta się zechciała napisać, czasem porządne pierdyknięcie nie pomaga, więc olewałam i pisałam zjadając litery.
    Dziś Tato podłączył mi drugą klawiaturę, zebym mogła jak człowiek pisać, no ale muszę i tak wyczyścić tego lapka.
    Tato mówił coś o spreżonym powietrzu, no ale sam w taki sposób nie czyścił.
    Więc napiszcie mi czy mogę tym pozbyć się piachu spod literek i jak to zrobić , czy mam lapka postawić "do góry nogami " i tak czyścić czy normalnie go leżącego przedmuchać tym powietrzem.
    Czy w poniedziałek podjechać do jakiegoś serwisu i zadać się mądrzejszych ?
    Muszę w poniedziałek mieć "normalnego" kompa, bo muszę jakoś pracować .
  • Rozkręcić i przedmuchać, możesz użyć odkurzacza
  • Dziękuję :)


  • Szukam informatyka we Wrocławiu bo siostra potrzebuje ustawić modem na orange a sama nie potrafi?
  • @góral idź do Torquemady
  • Mam pytanie  
    u znajomej popsuł się laptop ,znaczy po wyłączeniu już się nie włączył. 
    Mówi,że miała tam zdjęcia z Komunii Syna,czy są do odzyskania?
  • edytowano styczeń 2013
    Mam pytanie  
    u znajomej popsuł się laptop ,znaczy po wyłączeniu już się nie włączył. 
    Mówi,że miała tam zdjęcia z Komunii Syna,czy są do odzyskania?
    Są. O ile dysk nie leżał w pobliżu magnesu. to nawet dość proste.
  • I zawsze w takich momentach powtarzam: warto zainwestować w dysk zewnętrzny i robić regularne kopie
  • Mam pytanie  
    u znajomej popsuł się laptop ,znaczy po wyłączeniu już się nie włączył. 
    Mówi,że miała tam zdjęcia z Komunii Syna,czy są do odzyskania?
    Są. O ile dysk nie leżał w pobliżu magnesu. to nawet dość proste.
    I zawsze w takich momentach powtarzam: warto zainwestować w dysk zewnętrzny i robić regularne kopie
    image
      
    A możesz mi po naszemu jakoś
    :) 
    choćby łopatologicznie.
  • Bridget: a co to za lapek? W sumie zasada jest prosta:

    1. wyjąc baterię.
    2. rozkrecić lapka od spodu.
    3. wyjąć dysk
    4. podłaczyć go albo do innego lapka labno za pomoca pewnego urzadzenia do zwykłego kompoa
    5 skopiowac zdjecia z dysku.
  • Bridget: a co to za lapek? W sumie zasada jest prosta:

    1. wyjąc baterię.
    2. rozkrecić lapka od spodu.
    3. wyjąć dysk
    4. podłaczyć go albo do innego lapka labno za pomoca pewnego urzadzenia do zwykłego kompoa
    5 skopiowac zdjecia z dysku.

    :-t
    jakoś Jej to wytłumaczę,dzięki.
  • Daltego pytam co to za lapek. Niektóre lapki mają instrukcje w sieci z obrazkami jak rozkręcić i jak wyjąc dany element
  • Możesz przesłać do mnie ;-)
  • @skorektoja: nie rób z ludzi niedorajdów. wyjęcie dysku z lapka owszem trudniejsze niż ze zwykłego PCta ale nie aż takie trudne. Owszem lepiej zapytać lokalnego "informatyka" czy by nie był skłonny pomóc za butlekę piwa lub torcik w zamian.
  • A to inna sprawa, że opis awarii niedokładny. ale to norma u użyszkodników: "Nie działa mi"
  • Ktoś mi podpowie jak samodzielnie wyczyścić laptopa - tak wewnętrznie, nie monitor;)
    Jak się go otwiera
    :-/
  • Kompresor - to na stacje muszę jechać;)?
     A może pompka do kół?
    Ale jak mi cały bród się gdzieś wetknie w kąt?
  • agga: jaki model?
  • @agga: w niektórych sklepach ze sprzętem komputerowym można dostać sprężone powietrze w tzw "sprayu"
  • edytowano maj 2013
    to jest sony vaio 


  • ale konkretny model poproszę vayo ma co najmniej parę modeli
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.