Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1131416181928

Komentarz

  • 2 radosna☺. Przepraszam, nie wiem, jak ja to sprawdziłam..
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano listopad 2018

    W listopadzie wszystkie potwierdziłyśmy modlitwę :) :) :)  i oby tak dalej!

    Od jutra zmiana:

     

    Grudzień 2018

    Modlitwy początkowe - @Sonia

    Tajemnice Radosne
    1. @Sonia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @mysikrolica - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Katarzyna - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @monika5  -  O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Gosia5 ; - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Quintana- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Elf77;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @matka6  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    WandaB - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. Kinga-siostra @Kasik ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @zoja - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @makodorzyk - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @balbi ;- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mamlu - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Pipijo ;- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @beabea - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @September - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @uJa - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Rejczel - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @czekolada ; - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

     

  • Potwierdzam, że trwam.
    I bardzo mi się podoba intencja, która mi na grudzień przypadła.
  • A mi się moja zupełnie nie podoba ;-) i chętnie bym ją naszej naszej liście zmieniła na jakąś inną na stałe, ale jakoś nie mam pomysłu.. zresztą, pewnie się czepiam ;-)
  • Droga Różo :)

    Nowy Rok rozpoczynamy w następującym składzie i kolejności:


    Styczeń 2019

    Modlitwy początkowe - @czekolada 

    Tajemnice Radosne
    1. @czekolada - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Sonia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @mysikrolica - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Katarzyna  -  O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @monika5 ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Gosia5 ;- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Quintana - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Elf77 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @matka6 - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    WandaB - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. Kinga-siostra @Kasik - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @zoja - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @makodorzyk - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @balbi - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Bea - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Pipijo ;- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @beabea - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @September  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @uJa - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Rejczel  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • Uwaga, uwaga!! Kto jeszcze nie potwierdził modlitwy? 
  • Pewnie odsypiaja Sylwestra :) Hej dziewczyny, pobudka! W tym miesiacu mam taka wdzieczna intencje, ze az serce i dusza spiewaja przy modlitwie! :)
    Podziękowali 1zoja
  • @Sonia ;
    @Elf77 ;
    Kinga siostra @Kasik ;
    @balbi ;
    @September ;
    @uJa ;

    chodźcie podpisać się.
    Podziękowali 2September Kasik
  •  :) jestem jestem  
    Podziękowali 1zoja
  • Dziewczyny,zaczęłam Pompejankę.Czy któraś z Was nie podjęłaby się odmawiać do końca lutego mojej tajemnicy?Mam bardzo fajną intencję
  • @zoja ja sie zapytam osobiscie mojej dobrej znajomej - jesli nie odmawia Pompy to mysle, ze nam pomoze :) Widze sie z nia dzis wieczorem, dam znac!
    Podziękowali 1zoja
  • jestem :)
    Podziękowali 1zoja
  • Widze, ze w innym watku @Dudus sie zglosila na zastepstwo wiec ja odstepuje od zapytania kolezanki i nie bede zaczynac tematu - niech nasza Dudus wezmie :)
    Podziękowali 2zoja Dudus
  • Zatem od dziś 2 bolesną przejmuje @Dudus.
    Podziękowali 1Dudus
  • Od jutra zmiana:

    Luty 2019

    Modlitwy początkowe - @Rejczel 

    Tajemnice Radosne
    1. @Rejczel ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @czekolada ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Sonia - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @mysikrolica  -  O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Katarzyna ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @monika5 ;- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Gosia5 ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Quintana - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Elf77 ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @matka6 ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    WandaB  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. Kinga-siostra @Kasik - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @zoja - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @makodorzyk - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @balbi ;- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Bea;- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Pipijo  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @beabea  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @September  - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @uJa - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • Hej Dziewczyny, kto jeszcze się nie podpisał? Zapraszam  :)
  • @elf77
    @WandaB
    Kinga siostra @Kasik ;
    @balbi ;
    @beabea ;
    @uJa ;

    Potrzebne są Wasze podpisy :-) Przybywajcie, nie zwlekajcie.
    Podziękowali 2beabea Kasik
  • Czekamy jeszcze na znak życia od @WandaB i Kingi siostry @Kasik .
    Podziękowali 1Kasik
  • Droga Różo Jana Pawła II, 

    za kilka minut zmiana. Bardzo proszę o informację, czy wszyscy nadal się modlą. 


    Marzec 2019

    Modlitwy początkowe -  @uJa 


    Tajemnice Radosne
    1.  @uJa ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.

    2. @Rejczel ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.

    3. @czekolada - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.

    4. @Sonia  -  O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.

    5. @mysikrolica ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.


    Tajemnice Światła
    1. @Katarzyna ;- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.

    2. @monika5 ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.

    3. @Gosia5 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.

    4. @Quintana ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.

    5. @Elf77 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół


    Tajemnice Bolesne
    1. @matka6  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.

    WandaB - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.

    3. Kinga-siostra @Kasik - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.

    4. @zoja - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.

    5. @makodorzy@balbi ;- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.


    Tajemnice Chwalebne
    1. @balbi;- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.

    2. @mamlu ; - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.

    3. @Pipijo  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.

    4. @beabea  - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.

    5. @September - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • O jak sprawnie nam idzie to marcowe odliczanie. Jeszcze tylko 6 osób.
  • Ja prosze o informacje co dokladnie mam mowic? 
  • Nalezy sie przezegnac, na krzyzyku odmawiasz Wierze w Boga, nastepnie na pojedynczej kulce  - Ojcze nasz i na trzech kolejnych - Zdrowas Maryjo ( o przymnozenie w nas trzech cnot: wiary, nadziei i milosci). 
    Podziękowali 1zoja
  • aaa ok myślalam że jeszcze jakieś dodatki z racji "róży"
  • Niee, tak zwyczajnie, bez udziwnien ;)
  • Potrzebujemy jeszcze informacji od @beabea @Elf77 i  @mysikrolica . Dziewczyny,  co z Wami?
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Przepraszam, choroby w domu
    Podziękowali 1zoja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.