Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie oglądam debaty

Nerwy mnie zjadają, a słowa i myśli jakie cisną się przy wypowiedziach prezydenta rezydenta są zdecydowanie nie chrześcijańskie...
«1

Komentarz

  • A my ogladamy :P
  • ja też nie i z podobnych powodow ;)
  • Online sie da?
  • edytowano maj 2015
    Nie mam tv,a neta blokuje J czytajac dzieciom na noc :x Poza tym,ja jestem w ciazy,mi sie nie wolno denerwowac...
  • jedynka Polskiego Radia transmituje
  • Mi sie naprawde nie wolno denerwowac ;-)
  • Ja chyba postawię kasę u bukmacherów na Bronka. Jak wygram, będzie na otarcie łez, aczkolwiek przegram z przyjemnością ;)
  • Moj siedmioleatek tez oglada. Mowi mamo a to mnie rozsmieszylo: Bronek: "jestesmy wzglednie bezpieczni w niebezpiecznym czasie."
  • o, a ja nawet nie wiedziałam, że jest teraz debata :D
  • jak dobrze żyć bez telewizji :D
  • Duda się pogrąża. Powinien postawić warunek - debata w TVN w zamian za debatę u Kukiza.
  • gdzie ta debata ?
  • Obejrzałam połowę i uważam, że Duda wypadł świetnie, Komorowski tak sobie. Za to Pochanke beznadziejnie. Ubrana, umalowana fatalnie, a do tego wstęp do pytań taki, jakby to jej wieczór wyborczy był i swoje poglądy może przedstawiać :/
  • Cos czuje, ze Duda bedzie mial ciezko w niedziele i nawet moja ofiara ;) na nic sie nie zda....
  • nie moge sie denerwowac wiec nie ogladam. niestety i tak si denerwuje na mysl o niedzieli..
  • Oglądałam. Komorowski był słabiuteńki, aż mnie współczucie złapało.
    I jak ładnie mówił o gwiazdkach na unijnej fladze, że każdy kraj ma swoją. Wprawdzie krajów jest 28, a gwiazdek 12, ale nie będę się upierać.
  • Aż czekałam na odpowiedź, że te gwiazdy to od Niewiasty Apokaliptycznej.
  • Ho ho, Duda strollował Komorowskiego :)

    Postawił mu na pulpicie flagę PO, którą Komorowski oddał Monice Olejnik, a ta postawiła ją na podłodze.

    Miś Kamiński idzie się upić, bo Bielan wymyślił lepszy greps od niego.
  • za stary jestem na zabawę w piaskownicy
  • My też beztelewizorowi, ale obejrzeliśmy w zacnym towarzystwie warszawskiego Klubu Jagiellońskiego w Cafe Retrospekcja na Bednarskiej.

    Swoją drogą - do czego to doszło, że debaty ogląda się jak mecze :D

    Motyw z flagą PO powinien przejść do historii:)

  • Pytanie, po co oglądać coś co zostało starannie wyreżyserowane, a uczestnicy wykuli odpowiedzi na pamięć? Aktorami dobrymi nie są, zatem walory artystyczne odpadają.

    Wolę już jakiś wykład posłuchać, zwłaszcza jak są pytania z sali.
  • Ze względów poznawczych to faktycznie raczej nie, bo mniej więcej wiadomo co kto powie. Ja oglądałam jako kibic Dudy, a trochę też - jak się okazało - dla rozrywki (Olejnik i znaczek PO to był niezły kabaret).
  • obydwaj jak pacynki albo marionetki. Sztuczni do bólu. Ale Duda lepiej niż w poprzedniej debacie. Komorowski atatki na poziomie buraka.
  • Jak nie wyreżyserowana jak wszyscy znali pytania i wiedzieli co kiedy powiedzieć?
  • Wlasnie mnie to tez dziwi. Poza tym wydaje mi sie ze gdyby nie mieli wykutych odpowiedzi na pamiec to nie zacinaliby sie od czasu do czasu przy odpowiedzi.
  • Dobra, debata debatą, a w niedzielę trzeba iść zagłosować na Dudę niezależnie od tego, jak wypadł.
  • Ja też mam obawy :(
    |Jak po pierwszej turze ogromna radość,tak teraz...... :-SS
  • Taka ciekawostka (jak i o czym mówią kandydaci - w liczbach): http://biqdata.pl/jakim-jezykiem-mowili-kandydaci-na-prezydenta-podczas-debaty-w-tvp
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.