Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Buty + kurtki zimowe + czapki, szaliki - wymiana sezonowa

edytowano październik 2015 w Ogólna
Zrobiłam porządki i oceniłam nadwyżki obuwia na sezon jesienno-zimowy oraz kurtek i innych zimowych odzieży. Zakładam wątek już, żeby się zmobilizować do szybkiego obfotografowania towaru i wrzucenia tu zdjęć i opisów. Tymczasem mogą z wątku skorzystać też inni, co mają podobny towar do rozdysponowania.
A ja napiszę, że poszukuję:
- chłopięcej/męskiej kurtki sportowej na ok. 165/170 cm na szczupłego chłopaka. Gdyby komuś zalegała, to chętnie przyjmę. Za przesyłkę oddam. Nie musi być jakaś super wypasiona, bo do kościoła ma. Bardziej chodzi o coś do śmigania na co dzień;
- płaszczyka eleganckiego dla dziewczynki lat 7 wzrost, coś ok. 128 cm. Ta, z kolei, ma w czym biegać na co dzień, a braknie mi czegoś szykowniejszego, żeby w kościele wyglądała przyzwoicie.
«134

Komentarz

  • A ja mam bury Bartek za kostkę, sznurowane, brązowo czarne rozm 31
  • Gdyby ktoś potrzebował to u mnie może się znaleźć coś czapkowo-szalikowo-rękawiczkowego na dziewczynkę ok 1-3 lata.
    Nie wiem zy wszystko, ale niektórych rzeczy mają za dużo. Na pewno małych rękawiczek, czapki chyba też w nadmiarze tak na 2 latka.
  • U mnie z kolei towarem deficytowym są czapki chłopięce (54cm). Powód ten sam co u @Jadwiga
  • Koszule mam ale w rozmiarze L i na wzrost ok 175 (mój mąż z nich wyrósł).



    I jeszcze tu napiszę bo nie widzę wątku "Mam do oddania"
    Moje córy mają sporo bluzeczek dziewczęcych w rozmiarach 86-98.
    Chętnie się podzielimy. Bluzeczki nie są jakieś super wyjściowe, bo dziewczyny już dostały używane (i jeszcze one dwie noszą), ale spokojnie nadają się do noszenia, tylko nie na "wyjścia" :)

    Spódniczkami na 2 latka też się mogę podzielić
  • Chętnie wymienię buty zimowe dla dziewczynki rozmiar 25 na 26 lub nawet 27(po zmierzeniu centymetrem) ,bo nasze 25 są już na styk.
  • Tak, pewnie. Daj adres na priv :)
  • @agnieszkamama - na pewno mam coś na 26/27 poczekaj cierpliwie, jest szansa, że do wieczora pofotografuję i wkleję. Ale nie chcę 25.
  • @agnieszkamama,
    na 100% mamy jakieś 25-27 bo Fela ma 24 obecnie więc leżą/ odłogiem, sprawdzę tytlko czy zimowe - a mo,ze kapci na ren rozmiar też potrzebujecie ?
  • Też szukam 27-28. Mam 26 ale ciasnawe:/ i 29 ale te z kolei dużo z duże.
  • jak zdejmę ze strychu karton to napiszę jakie mam, ok?
    Jak mąż wróci - koło 20
  • edytowano październik 2015
    Już nieaktualne wszystko :-)
  • edytowano październik 2015
    To też nieaktualne :-)
  • edytowano październik 2015
    Czapki i czapeczki:
    image
    Czapki dziecięce na główki od ok. 2 lata do ok. 7 lat. dwie dolne różowe dla Anulcia

  • edytowano październik 2015
    Kategoria: Do szkoły na zmianę:
    1. Trampki Walky roz. 31 dł. wew. 18.5 cm
    image

    2. Trampki różowe roz. 27 dł. wew. 16 cm
    image
  • @Bea - poczekaj, jeszcze zimowe buty wrzucę, to może coś więcej Cię zainteresuje. Zaraz Ci zmierzę.
  • edytowano październik 2015
    Białe śniegowce KEFAS, noski przytarte i nie cały bród jest do sprania, jak to przy białych butach... roz. 30, dł. wew. 19 cm
    image
  • edytowano październik 2015
    @Bea - kombinezon ma od ramienia do końca nogawki 84 cm.
  • Ty się patrz na centymetry, a nie na rozmiary, bo czasem rozmiar się ma trochę nijak do długości buta w środku.
  • edytowano październik 2015
    @Agnicha, nie chcesz butów nr 9. ? Albo inszych?
    Edit: Hmmm... spojrzalam na rozmiar, ale te centymetry to chyba coś nie teges...
  • @Bea - myślę, że nr. 5 wytrzymają w środku grubą skarpetę, bo są dość szerokie i mają spory zakres regulacji i głęboko się otwierają, więc wygodnie zakładać.
    A kombinezon będzie dobry na długość?
  • @Katarzyna, czapki bym chciala, jesli nikt bardziej potrzebujacy sie nie znajdzie.

    te pierwsze, zielona czy zoltawa w gwiazki i te obok w paski: czarno, granatowo, niebiesko, szara.

    Napisz mi tylko prosze, jaki rozmiar tych czapek, i jakie cieple sa.
  • Jak but będzie duży (np. ten nr 5), to się spodenki lekutko zrolują na bucie i będzie git!
  • uJauJa
    edytowano październik 2015
    6 i 12 można?

    I nad 9 się zastanawiam bo śmieszny rozmiar w stosunku do długości stopy. Potrzebuje tak na 16-17 cm, te 18 na zimę kuszące.
  • edytowano październik 2015
    @MonikaN - Ta pierwsza jest mała coś na 2-3 lata. Na moją pięciolatkę za mała, śreniociepła - na lżejszą zimę się nada, na trzaskający mróz dałabym na nią jeszcze kaptur. Ta obok w paski jest większa - wchodzi na moją siedmiolatkę jeszcze, za to bardzo cienka, taka na teraz albo na zimę pod kaptur.
  • @Bea, @AB i @uJa - sprawdźcie, czy dobrze zaznaczyłam to, co sobie wybrałyście.
  • Bea jak ty chcesz to bierz numer 3:)
  • @Katarzyna, no wiesz, akurat mam 2 latka ;) i 5 latka, ktory wielki jak 7 latek.

    To jak nie masz nic przeciwko, to pozycze na te zime, a potem wypuszcze je dalej.
  • @MonikaN - podeślij adres, to wsadzę w kopertę i wyślę. Mam nadzieję, że będą dobre.
    @jukaa - poszło na priv
  • edytowano październik 2015
    .
  • @Katarzyna, jakby nikt nie byl bardziej potrzebujący to 7i 8 rezerwuję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.